Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-J700 wprowadzony na rynek

Samsung SGH-J700 wprowadzony na rynek

sirmark 21 Lutego 2008 15:39

0 0

samsung sgh j700SGH-J700 to nowy telefon komórkowy Samsung, który zostaje wprowadzony na rynek. Telefon właśnie pojawił się w promocjach biznesowych Ery.

Ten nowy slider o wymiarach 99,5x48x14,8 mm został zaprojektowany tak, by zachować jak najbardziej uniwersalny charakter. Wyposażono go w 2-calowy, kolorowy wyświetlacz o 65 tys. kolorach, aparat cyfrowy 1,3 Mpix, radio FM, Bluetooth 2.0 oraz odtwarzacz mp3. Telefon działa w trzech zakresach GSM/GPRS i EDGE.

SGH-J700 został wyposażony także w funkcje Mobile Tracker i wiadomość alarmowa. Dzięki Mobile Tracker łatwiejsze staje się zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego telefonu, natomiast funkcja wiadomości alarmowych to dodatkowa ochrona użytkownika - dzięki niej, w sytuacjach awaryjnych, telefon wysyła wiadomość SMS do wcześniej określonego odbiorcy.




Samsung SGH-J700 dostępny jest w pięciu kolorach w sugerowanej cenie 549 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2008-02-21 15:57:19

    daremny, po co teraz fon z 65 000 kolorów i aparatem 1,3?

  • 0

    2. ~znawca  2008-02-21 15:57:55  host: atropos.tpi.pl

    Jeszcze jeden nowy model, to tylko odświeżony model Samsung SGH-E250. Nic specjalnego, cena też nie zachwyca.

  • 0

    3. ~qwerty  2008-02-21 16:29:38  host: cvo242.internetdsl.tpnet.pl

    to 65k czy 262k, bo w danych jest 262k?

  • 0

    4. ~wujek  2008-02-21 16:30:41  host: 83.238.73.188

    W newsie jest blad. Telefon pojawil sie rowniez dla rynku prywatnego.

  • 0

    5.  2008-02-21 16:57:32

    #3. 65k, w danych juz poprawilem

  • 0

    6.  2008-02-21 17:14:11

    jedyna możliwość zowojowania rynków przez takie telefony to mixy i inne takie, co można mieć taki tel za 1zł

  • 0

    7. ~Sb  2008-02-21 17:21:38  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Następca E250...

  • 0

    8.  2008-02-21 18:14:46

    128 x 160, 2 cale - ciekawe jak to bedzie wyglądać :]

  • 0

    9.  2008-02-21 19:08:49

    a jak z baterią ???? :)

  • 0

    10. ~jojo  2008-02-21 20:12:37  host: efb93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9 - ma baterię - jak każda inna komórka. :-P

  • 0

    11. ~X  2008-02-22 08:36:46  host: 212.160.172.70

    Ładny. Coś dla lanserów dla których liczy się głównie wygląd telefonu.

  • 0

    12. ~w  2008-02-22 09:50:04  host: dqr72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie trzeba by lanserem od razy,są ludize którzy lubią ładne przedmioty,a nie używają aparatu czy mp3 w telefonie.taki model jest propozycją dla nich, grunt to rozszerzenie oferty przez erę i większa możliwośc wyboru w myśl zasady "dla każdego coś miłego" :)

  • 0

    13.  2008-02-22 21:37:52

    telefon ma bardzo fajny desing, era dopasowala i zaproponowala fajny telefon dla osob ktorym sa nie potrzebne bajery z ktorych nie beda korzystac:) a znowu beda mielei telefon o super wygladzie i naprawde fajna oferta w korzysnej cenie

  • 0

    14. ~kiki  2008-02-25 17:04:05  host: dow145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe są funkcję mobile tracker i smsy alarmowe.sporo (zwłaszcza starszych) osób zapewne bardziej poszukuję telefonów z tego typu funkcjami niż mega wypasionym aparatem czy mp3 jakości wieży streo. ciekawe pomysły zwiększające poczucie bezpieczeństwa

  • 0

    15. ~mateo  2008-04-15 20:14:02  host: apn-77-113-167-94.gprs.plus.pl

    bardzo fajny telefonik, mam go tydzien, bateria trzyma 2-3 ale to pewnie dla tego ze bez przerwy slucham mp3. Czy wtym telefonie mozna zmieniac klawisze programowe??

  • 0

    16. ~fila  2008-04-20 13:46:01  host: acas125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co wy mówicie telefon cudo. Zdjęcia robi przecudne.Bateria trzyma 7 dni. Nie ma co narzekać telefon bomba. Nie ma takiego innego. Te inne nokie to mogą się schować.

  • 0

    17. ~  2008-05-01 13:47:43  host: 77-253-70-6.adsl.inetia.pl

    mam okazje kupic ten tel. z anglii za 300 zł czy ktos sie orientuje ile kosztuje zlamania simlocka i wgranie polskiego menu??

  • 0

    18. ~nana  2008-05-16 17:44:58  host: addc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ojj jak komus sie to nie podoba to wcale nie musi go kupowac :) Dla mnie w sam raz:) A wcale nie jestem taka STARA :)

  • 0

    19. ~tom  2008-07-09 15:33:39  host: a140.net138.okay.pl

    mam pytanie co oznacza E na niebieskim tle ikonka lezy obok ikonki oznaczajacej karte pamieci??? dzieki

  • 0

    20. ~lala  2009-06-04 20:54:31  host: adka152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to e to internet ;D telefon jest super ;D

Dodaj swoją opinię