Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-J400 wprowadzony na rynek

Samsung SGH-J400 wprowadzony na rynek

sirmark 11 Grudnia 2007 13:03

0 0

samsung sgh j400Samsung wprowadza na rynek telefon Samsung SGH-J400. Jest zgrabny, błyszczący i jak przystało na nowoczesne urządzenie - obsługuje technologię 3G. Granatowa, lustrzana obudowa telefonu sprawia, że prezentuje się w dłoni jak prawdziwy klejnot - tak reklamuje Samsung swój najnowszy model, który wchodzi właśnie na polski rynek.



SGH-J400 to niewielki telefon, działający w trzech systemach GSM oraz WCDMA, wyposażony w 2-calowy wyświetlacz o 262 tys. kolorów, aparat cyfrowy 1,3 Mpix i drugi VGA do wideorozmów, Bluetooth oraz złącze microSD.




Telefon dostępny jest dwóch wersjach kolorystycznych: granatowej i czarnej, a jego sugerowana cena to 699 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~znawca  2007-12-11 13:57:12  host: atropos.tpi.pl

    Kolejny model ze stajni Samsunga, tani model w technologii 3G, tylko 256k kolorów zamiast 16 mln, aparat tylko 1,3 Mpx zamiast 2 Mpx, brak radia stereo FM z RDS

  • 0

    5. ~palbo  2007-12-11 14:12:11  host: abad3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda jak trumna :)

  • 0

    6. ~pablo  2007-12-11 14:12:47  host: abad3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moęe jak golarka elektryczna :D

  • 0

    7. ~ds  2007-12-11 15:01:00  host: 213.77.11.50

    @znawca: Czyli bardzo dobrze, bo zaoszczędzili na rzeczach, które więcej mają wspólnego z marketingiem niż z użytkowaniem tela. W koncu 1) ludzkie oko i tak rozróżnia mniej niż 262k kolorów 2) fotki robione komórką i tak są niskiej jakości 3) a co do radia, to zawsze jak chciałem go posłuchać jadąc pociagiem, i tak nie miało zasięgu...

  • 0

    8. ~gośc  2007-12-11 15:42:15  host: ees246.internetdsl.tpnet.pl

    ten telefon bedzie dostepny w ofercie PLAY na wyłacznośc.

  • 0

    9. ~BREITLING  2007-12-11 15:47:53  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    http://www.blogplay.eu/2007/12/07/lg-ku990-oraz-samsung-j400-w-p lay/

  • 0

    10.  2007-12-11 18:07:18

    Niedroga muszelka 3G Samsunga, za tą cenę całkiem sporo funkcji...

  • 0

    11.  2007-12-11 18:13:59

    znawca. kto powiedział ze miało być 16mln kolorów,2 Mpix aparat i radio z RDSD w tym telefonie,ja nigdzie nie czytałem ze miał mieć takie funkcje !! jak można krytykować coś czego nie ma. Nie którzy ludzie są naprawdę nienormalni,to tak jakby krytykować kawalerkę że ma jeden pokój,bo teraz standardowo buduje sie 3pokojowe mieszkania i kto by mieszkał w takim małym.. Przecież wiadomo że są różne potrzeby jeśli chodzi o telefon.

  • 0

    12. ~jojo  2007-12-11 18:59:45  host: eex197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    (4) Ale z Ciebie "znawca". A może powinien mieć wszystko co wymieniłeś i być dostępny za 300 zł w zestawach prepaid...? Ale przecież to nie smartphon Nokii... dla znawcy się nie liczy. 8-(

  • 0

    13.  2007-12-11 22:20:50

    Z wyglądu bardzo ładny i elegancki. Generalnie ma wszystko co trzeba.

  • 0

    14. ~prześmiewca  2007-12-11 22:23:00  host: 80.51.91.252

    "Znawca" wychodzi z założenia, że każdy użytkownik telefonu słucha radia, robi zdjęcia nędznym aparatem 2 mpx i lubi oglądać ekran z 16 mln kolorów. Uwielbiam, gdy ktoś tak generalizuje - przecież zawsze łatwiej wrzucić wszystkich użytkowników i ich wymagania co do telefonu do jednego worka, prawda?

  • 0

    15.  2007-12-22 00:32:59

    Witam.Czy ktoś może mi napisać jak w tym fonie ustawić aby pliki przesyłane przez bluetooth były zapisywane na karci pamięci a nie telefonu? Nawet po tym jak pamięć w telu jest pełna nie chce przerzucić na karte.dzięki

  • 0

    16. ~wieslaw  2008-02-19 12:52:21  host: osiedle.rybnik.net.pl

    Witam tel ok bateria do 3 dni ale za sciagniecie simlocka na slasku 150zł

  • 0

    17. ~DM  2008-03-16 15:31:34  host: eft137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlasnie, o co chodzi. Czemu bateria tak krotko trzyma? Mi tez tylko 3 dni!

  • 0

    18. ~azusia  2008-05-23 10:35:29  host: aaxz221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi tel trzyma 4-5 dni, przy słuchaniu muzyki i ciągłym pisaniu esków :) jest coś takiego, że można zaznaczyć widoczność karty pamięci dla bluetooth więc chyb można bezpośrednio zapisywać na karcie:) jeszcze tego nie sprawdziłam, ale widziałam w funkcjach :)

  • 0

    19. ~  2008-06-02 16:22:39  host: 82.160.150.2

    Tragedia jeśli chodzi o wysyłanie sms-ów - te wszystkie czynności aby wprowadzic nr z książki tel.,no chyba nie myślą, ze nosze te numery zaisane na kartce i za każdym razem wpisuję! Idiotyczne, w nokiach dużo prościej.

  • 0

    20. ~sebol  2008-07-01 14:33:48  host: evdo-78-30-70-72.subscribers.sferia.net

    fakt mam ten telefon i jest bardzo slaba bateria ponadto czesto nie moze zlapac zasiegu.

  • 0

    21. ~nautic  2008-07-29 15:36:45  host: 92-236-188-168.cable.ubr07.perr.blueyonder.co.uk

    jak zdjąć z niego simlocka samemu? Może ktoś wie?

  • 0

    22. ~ja  2008-08-07 15:30:03  host: aiv94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie kupilam do niego kabel usb zainstalowalam PC studio ale pisze mi ze jest nie podlaczony telefon do komputera ;/ ale ja mam go podlaczone a na ekranie pojawia sie ikonka z komputerem czyli ze jest podlaczony a komputer wyswietlil mi komunikat ze nie jest podlaczony ;/

  • 0

    23. ~JULKA90  2009-01-14 13:28:19  host: 93.84.98.43

    Jak zmienic mu zapisywanie plikow bezposredniona karte pamieci? caly czas pakuje w pamiec telefonu i jest juz pelna.gdzie jest ta funkcja!? Blagam pomozcie!

Dodaj swoją opinię