Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-i780 na rynku

Samsung SGH-i780 na rynku

sirmark 13 Marca 2008 19:51

0 0

samsung sgh i780Samsung wprowadza na rynek nowe urządzenie klasy Pocket PC - model SGH-i780.

SGH-i780 to pierwszy w ofercie firmy telefon z wbudowanym odbiornikiem GPS i pełną edycją pakietu MS Office. Telefon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile 6.0 Professional. Do poruszania się po nim służy touchpad umieszczony tuż pod wyświetlaczem, działający podobnie jak komputerowy kursor. Zastosowano 2,55 calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 320x320 pix, pozwalający wyświetlić 65 tys. kolorów.

Urządzenie działa w trzech zakresach GSM oraz WCDMA wraz z HSDPA. Posiada procesor PXA-311 (624Mhz), moduły Bluetooth, WLAN oraz złącza USB i microSD.




Od kwietnia w wolnej sprzedaży telefon i780 dostępny będzie także w specjalnym pakiecie i780 Navi, do którego - oprócz samego telefonu - dołączona została dodatkowo karta pamięci 2GB, płyta z AutoMapą, słuchawki Bluetooth WEP300, uchwyt i ładowarka samochodowa

Telefon dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie 1899 zł, pakiet i780 Navi będzie w cenie 1999.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-03-13 20:08:48

    Będzie w play i cena spadnie

  • 0

    3. ~  2008-03-13 20:35:35  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    od jutra w play ceny całkiem przyzwoite

  • 0

    4. ~jarekt  2008-03-13 20:39:20  host: eci189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To bardzo dobra cena. Szczegolnie za pakiet navi.

  • 0

    5.  2008-03-13 22:08:29

    Parametry robia wrazenie... Opera Mobile 8.65 na pokladzie , lepsza bateria niz w i600 , duuuzo pamieci na wielozadaniowosc. Win 6.0 ale to juz co kto lubi. Za pol roku bedzie pewnie w komisach po 700zl.

  • 0

    6.  2008-03-14 00:04:13

    Oprocz procka IMHO nic rewelacyjnego...

  • 0

    7. ~  2008-03-14 07:38:19  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    watpie zeby w komisachbyl po 600zł, znajdź i600 za 600zł :)

  • 0

    8.  2008-03-14 07:54:20

    W Jeleniej Gorze w komisie widzialem w okolicy wrzesnia 2007 roku , czyli okolo 6 miesiecy od wejscia do oferty Play i600 po okolo 700zl. Poza tym bardzo niechetnie patrzyli na ten telefon , wiem bo probowalem go sprzedac w sierpniu w innym komisie i odprawiono mnie z kwitkiem. Marchevkowanie , Win 5.0 i "brak zapotrzebowania na takie telefony" powoduje , ze ich cena spada dramatycznie w krotkim czasie. Przekonasz sie sam.

  • 0

    9.  2008-03-14 08:47:48

    issa: bo i600 to srednio ciekawy model.. za to zobacz sobie jak ladnie chodzi np. spv m650.

  • 0

    10. ~gg  2008-03-14 18:54:15  host: 078088137088.jg.vectranet.pl

    m650 dobrze trzyma cene z powodu gps i przy tym terminalu samsunga moze być podobnie z cena. bardzo zastanawiam sie nad i780 w play

  • 0

    11. ~mularcz  2008-04-02 08:02:59  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Z tym że w Play jest ten telefon tylko wirtualnie,spróbujcie go tam kupić, nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

  • 0

    12. ~mam  2008-04-09 13:15:04  host: aasm95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powiem tak kupiłem i jestem zadowolony !! A w salonie były jeszcze 2 :) PO PROSTU SUPER ZABAWKA :]

  • 0

    13. ~piter  2008-04-16 13:50:00  host: chello087206151127.chello.pl

    Witam. Też jestem posiadaczem. Kupiłem w play. Irytuje mnie tylko jedna rzecz: przy włączaniu/wyłączaniu telefonu jest durny filmik play który jest całkiem głośny. W rejestrach szukałem ale nie znalazłem nic na ten temat. Jakby ktoś wiedział jak usunąć to prosze pisać. Poza tym ten GPS to jest ściema bo próbowałem wszystkimi metodami i programami: w tym gpsgate - i NIC !!! W sumie GPS mi nie potrzebny więc nie będę robił awantury. Jeśli chodzi o jego pozytywne strony ... cała reszta jest naprawde wporządku.

  • 0

    14. ~K@meleon  2008-04-23 08:48:09  host: epf86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem posiadaczem tej sluchawki tydzien. Bateria przy duzej zabawie z Wifi i bawieniem sie (aplikacje, foki, filmy, mp3, internet) wytrzymuje pelny dzien. Druga bateria w zestawie. Co mnie zaskoczylo na plus? Mocny procesor 624MHz, 128/256. GPSa jeszcze nie sprawdzalem. Jedyne co mnie irytuje to wyswetlacz 320x320 ktory posiada rzecz jasna ratio 1:1 a nie 4:3 przez to nie dziala 90% aplikacji (wiekszosc jest wlasnie pisana pod ratio 4:3). Gdyby nie to tel bylby naprawde niczego sobie! A tak? Sobie sobie odpowiedzcie...

  • 0

    15. ~jerry555  2008-08-11 16:07:06  host: iet242.internetdsl.tpnet.pl

    320x320 nie przeszkadza. Najwazniejsze aplikacje działaja bez zazutow. Polecam.

  • 0

    16. ~rremik  2008-12-21 17:32:19  host: host-89-200-228-25.leon.com.pl

    mam ten telefon od dwóch lat i do tej pory nie sprawia problemów!

  • 0

    17. ~danielek24  2009-07-11 21:29:34  host: timm.pl

    Wyglad super mozna pisać jedna ręka wykonanie bardzo dobre GPS wbrew pozorom działa bardzo dobrze funkcjonalny tylko trochę mało programów pod tą rozdzielczośc ale ogólnie można sobie poradzić

  • 0

    18. ~Erol  2009-10-13 15:17:03  host: ably241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdy nie miałem lepszego telefonu. Ten sprzęt posiada wszystko co w urzadzeniu mobilnym powinno być. Do tego dwie baterie i osobna ładowarka do bateri. Nigdy mnie nie zawiudł, naprwdę mocny sprzęt.

  • 0

    19. ~Piotrek  2009-10-13 15:19:04  host: ably241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myszka-touchpad jest genialna, nie trzeba używac rysika. To jest rewoulcja! W tym urzadzeniu mozna mieć wszystko (GPS, Wifi, ...) Rewelka, bateria trzyma 2-4 dni, nigdy się nie zawiesił. Naprawdę polecam

  • 0

    20. ~maniek  2009-10-17 23:09:55  host: 093105113228.siedlce.vectranet.pl

    Powiedzcie mi jak wygląda słuchanie muzyki przez głośnik? Bo w I600 głośnik jest tragiczny... Jakość zdjęć przyzwoita?

  • 0

    21. ~KIiBIli 320  2009-11-13 15:06:18  host: public2000.cdma.centertel.pl

    Wg mnie głośnik przyzwoity a zdjęcia to...jak zdjęcia z 2MP aparatu:P nic szczególnego. Ekran dotykowy jest, działa, ale nie na darmo jest "myszka-touchpad" bo ekranik raczej nie miał być głównym narzędziem obsługi tego telefonu, jest raczej nastawiony na ewentualne kliknięcia niż przewijanie ekranu( z rysikiem idzie lepiej ale palcem ciężko jest działać na tym ekranie). Szybki telefon, gps wbudowany, wifi jest i osobiście cenię sobie rożnego rodzaju głupoty jak emulatory gier, niepotrzebne programy itp i na tym fonie wszystko śmiga jak szalone.

Dodaj swoją opinię