Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-i200 - Windows Mobile dla każdego

Samsung SGH-i200 - Windows Mobile dla każdego

LuiN 8 Maja 2008 09:20

0 0

samsung sgh i200Samsung SGH-i200 to bardzo smukły smartfon z HSDPA, który pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows Mobile, oznaczonej jako 6.1 Standard.



Samsung i200 to jeden z prostszych aparatów wyposażonych w Windows Mobile. Nowością jest nowa wersja systemu operacyjnego (Windows Mobile 6.1 Standard), która daje szansę na lepsze przeglądanie stron internetowych dzięki obsłudze Flash Lite 3.0. Nie bez znaczenia będzie w tym wypadku również moduł HSDPA, pracujący z prędkością do 3,6 Mb/s.




W wymiarach 116,7 x 50,8 x 11,8 mm i wadze 102,2 g zabrakło miejsca na moduł WiFi, co powinno pozytywnie odbić się na cenie telefonu. Nie zapomniano za to o Bluetooth 2.0 + EDR, USB 2.0 i aparacie fotograficznym o rozdzielczości 2 Mpix.

Zachęcająco prezentują się parametry baterii - ogniwo o pojemności 1100 mAh ma wystarczyć na 360 h czuwania lub do 4 h rozmowy. Telefon trafi na rynki europejskie już w czerwcu, cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: akihabaranews, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-05-08 09:33:42

    szajsung robi z wyglądu telefony na 1 kopyto

  • 0

    2. ~juni0r1988  2008-05-08 10:20:00  host: scizorro.t17.ds.pwr.wroc.pl

    A np Sony-Ericsson nie? A tak poza tym to dobra alternatywa dla tych co chcą się cieszyć HSDPA a nie chcą wydawać krocie na tel.

  • 0

    3. ~  2008-05-08 10:43:24  host: ccb249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brak WiFi to duża wada, bo lepiej mieć wifi niż to HSDPA. Poza tym wygląd ;/ Niech robią coś w stylu modeli G810, a nie takie coś ;/ Poza tym fajny pomysł w WM 6 w takim malutkim telfeoniku :)

  • 0

    4. ~  2008-05-08 10:52:33  host: atropos.tpi.pl

    malutkim telefoniku to jest wielkie ;p

  • 0

    5.  2008-05-08 11:05:23

    @2: Telefony z HSDPA są już dość tanie. @3: Zależy do czego i gdzie będziesz używał telefon. Ja np wole mieć HSDPA niż WiFi (pomimo iż dostęp do WiFi mam cały czas w domu i na uczelni).

  • 0

    6.  2008-05-08 11:29:01

    TO chyba będzie mój kolejny Samsung

  • 0

    7. ~golfiarz  2008-05-08 11:34:21  host: systemy22.toya.net.pl

    Co to za ciapki na zdjęciach (jakiś 1 cm. ponad napisem samsung)? Przez chwilę myślałem, że mam tak zasyfiony monitor ;). Zgadzam się z osobą, która napisała komentarz nr. 3. Też wolałbym zamiast hsdpa moduł wi-fi.

  • 0

    8.  2008-05-08 14:40:14

    golfiarz - to znaki wodne witryny akihabaranews, której pochodzą zdjęcia i informacje.

  • 0

    9.  2008-05-08 15:37:10

    W swoijej MPX200 nie mam ani WiFi, ani hsdpa, a nawet aparatu foto nie mam, a uwazam, ze wiele nowych zabawek bez systemu wciaz umywa sie do mojego starego telefonu :) Cos czuje, ze jesli ten tel bedzie w przystepnej cenie, to zawita w mojej kieszeni ;)

  • 0

    10.  2008-05-08 16:54:25

    no właśnie. Skąd wiadomo że dla każdego, jak cena nie jest znana?

  • 0

    11.  2009-04-10 23:11:46

    jak bakteria trzyma w tym modelu?

  • 0

    12.  2009-04-10 23:12:03

    da się wyłączyć 3G w celu oszczędzania bakterii?

  • 0

    13.  2009-05-09 12:27:29

    3G w małym stopniu zużywa baterię. Możesz wyłączyć telefon w celu oszczędności baterii ;)

  • 0

    14. ~piachu  2009-05-25 00:11:09  host: inet20909nj-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Mam ten telefon pół roku. Powiem wam że ma same plusy, a te plusy zamazują minusy. powiem krótko: Core player - TomTom - Automapa 5. Myśle że coś co ma tak małe wymiaty i kosztuje 400 zł nie zasługuje na jakiekolwiek dyskusje. W pełni polecam. To jeden z mojich najlepszych zakupów w życiu.

  • 0

    15. ~i200  2009-11-26 22:35:12  host: host-89-228-145-239.gorzow.mm.pl

    na minus: jakość obudowy. plastik bombastik:) ale w nagrode otrzymujemy duzy wyswietlacz z ladna rozdzielczością i wszystko co daje nam wm + przednia kamierka, 3g, bateria w miare.

Dodaj swoją opinię