Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-G800 w Erze

Samsung SGH-G800 w Erze

sirmark 6 Lutego 2008 16:21

0 0
samsung sgh g800 Era wprowadza do swojej oferty Samsunga SGH-G800, telefon 3G z aparatem o rozdzielczości 5 Mpix z trzykrotnym zoomem optycznym.

Cena telefonu u operatora nie jest jeszcze znana. Sugerowana cena producenta wynosi 1899 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~golfiarz  2008-02-06 17:04:34  host: systemy22.toya.net.pl

    2500 to w promocji z umową na 3 lata ;). W wolnej sprzedaży jakieś 3500 netto ;)

  • 0

    6.  2008-02-06 17:17:37

    to już wole super lustrzanke aparat + jakiś telefon za 200 zł

  • 0

    7. ~~golfiarz2  2008-02-06 17:20:04  host: 87-205-174-208.adsl.inetia.pl

    I tu widać czarno na białym że operatorzy u nas zarabiają na telefonach zamiast na usługach ... Dam sobie rękę uciąć że od Era od producenta nie kupuje go za więcej jak 1200netto a cena w promo to będzie taka w taryfie za pewnie 50netto z umowa na 2lata !!! Dla Ery to czysty zysk :-) Era dla frajera ;) nawet się rymuje :-)

  • 0

    8. ~on  2008-02-06 17:35:46  host: ip-194-126-146-226.nette.pl

    na alegro pewnie chodzi za 700 zł:) al era to może sie schować.jeden telefon wiosny nie czyni.

  • 0

    9. ~markk  2008-02-06 17:59:31  host: cmpc-089-239-126-045.cnet.gawex.pl

    Era to sieć frajera - to prawda! Stare modele telefonów w ofercie za grosze, ale nowości drożej niż u konkurencji, ceny połączeń zbyt wysokie, brak dbałości o stałych abo poza natarczywością kiedy kończysz umowę. Wolę PLAY!!!!!!!!!

  • 0

    10. ~CAMMELL  2008-02-06 18:08:55  host: adsh13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    idiotyczne te wasze komentarze... a wy myslicie,ze co to? fundacja charytatywna...jak nie stać was na takie telefony to napiszcie petycję do Ojca Wszegmogącego Tadeusza o dofinansowanie waszej głupoty... a tym czasem zwródzcie uwagę na to z czego wy kozystacie!

  • 0

    11. ~Droziec  2008-02-06 18:32:44  host: 213.158.194.228

    Tak naprawdę to jestem frajer bo korzystam z Ery ale wkrótce to się skończy !!! Lubię czasami w telefonie tu coś czytać i na innych serwisach ale trzeba być frajerem by mieć dobry telefon z edge/umts i korzystać z Ery i jej omnix max 5mb za 5zl lub ten śmieszny Bluconnect 50mb za 30zl , gdzie Plus i Orange mają dużo lepsze oferty nie mówiąc o tak-tak do internetu nawet w telefonie to tragedia z cenami i oferta , za około 3 miesiące przechodzę do Plusa tam jest 50mb za 10zl i to w sam raz oferta na multimedialny telefon. Mam dość Ery i jej dojenia za gprs !!! Na forum bez kabli - nawet Panowie wystosowali otwarta petycję do Ery by wkońcu zrobiła coś z oferta gprs ale jak to Era ma w dupie co chcą jej klienci ... Pozdrawiam i proszę nie usuwać tego posta może w końcu ktoś w Erze zacznie myśleć ...

  • 0

    12. ~3m  2008-02-06 18:53:10  host: chello089077060182.chello.pl

    A czy ktoś wie, kiedy w Erze będzie N82?

  • 0

    13.  2008-02-06 19:05:55

    niektore komenty czyta sie tak chaotycznie ze az oczy szczypia, ja juz niektory ludzi nie rozumiem, ostatnio plakaliscie ze era w tt ma drogie polaczenia teraz zmienili do 20gr i 5gr i tez wam zle, ja wiem ze najlepeiej gdyby bylo za darmo:) ale tak nie ma i nigdzie nie bylo no nie liczac oferty lapki gdzie dostalismy za jednorazowe doladowanie za 50zl 1mln smsow co bylo istna rewelacja... zreszta zasieg ery jest the best ja mam era osobiscie od ok 6lat i nie narzekam, jest wciaz modernizowany a umts jest w 160miastach i naprawde daje czadu, nie powiem na zasieg zlego slowa bo nigdy nie mialem problemow z nim

  • 0

    14. ~Papaj  2008-02-06 19:42:52  host: apn-77-114-110-81.gprs.plus.pl

    Azerus widać że w Łodzi nie byłeś - jest tam takie nowe osiedle Zielony Romanów - Era tam w budynkach to tragedia - od dawna przy tym osiedlu stoi maszt Plusa na szczęście i ja nie mam problemu ale znajomi z Ery mają .

  • 0

    15.  2008-02-06 19:52:13

    A wy się sprzeczacie, który operator jest najlepszy. Wszyscy są jednakowo słabi (choć era najbogatsza). Ja kupuję telefony od producenta lub z ze sklepu, nigdy z badziewnego salonu, nigdy z badziewnej promocji za złotówkę. Bo brandowany telefon z brandowanym softem i logiem operatora na obudowie to dla mnie szajs. Od "kochanych" opertatorów wolę darmowe rozmowy, niż telefony (bo najlepszych modeli i tak nie będą mieć).

  • 0

    16. ~Rafał  2008-02-06 20:17:02  host: chello087207041175.chello.pl

    Po co to wprowadzają? I tak cena będzie z kosmosu... A jak wejdzie do promocji to będzie w cenie wyższej niż na Allegro...

  • 0

    17. ~arti  2008-02-06 20:42:05  host: eel29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 15 - znawca: co rozumiesz poprzez brandowany soft jesli chodzi o telefony pochodzące z salonów operatorów? coś tam obiło mi się o uszy ,że np orangutan zawsze wpierdziela swój soft i często pwooduje to komplikacje ale czy tak jest zawsze i ze wszystkimi operatorami? na czym ten siet polega? powinien być 1 zakichany soft i wara operatorom do wściubiania do nich swoich niewysmarkanych nochali

  • 0

    18.  2008-02-06 21:11:39

    PLAY=SIEC DLA FRAJERóW.

  • 0

    19. ~  2008-02-06 21:25:22  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    #kwitas-ale z ciebie trol.+dziecko neo.

  • 0

    20.  2008-02-07 01:40:17

    www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&szukaj=sgh-g800 ... od 1387 zl w wolnej sprzedazy, bez simlocka, oryginalny soft, na raty. Tyle odnosnie cen :)

  • 0

    21. ~stoik  2008-02-07 09:51:03  host: don176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon naprawdę robi wrażenie, przede wszystkim możliwościami i liczbą różnych opcji, choc i wygląd bardzo ciekawy. Era przecież nie ogłosiła ile będzie kosztowac, zatem apeluję o schłodzenie rozpalonych głów :)

  • 0

    22. ~pawel  2008-02-07 19:36:29  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    oj bardzo dobre wrazenie robi widac ze to juz jest cacuszko z wyzszej polki i fajnie ze i era ma takie telefony

  • 0

    23. ~aron  2008-02-09 20:16:03  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    uuu, elegancki fonik, pewnie sporo osob sie skusi zeby go lyknac w erze

  • 0

    24. ~po copłacze  2008-02-15 07:52:36  host: staticline18550.toya.net.pl

    1600 zł w ofercie bez umowy.

Dodaj swoją opinię