Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-G800 i 5 Mpix

Samsung SGH-G800 i 5 Mpix

sirmark 23 Października 2007 01:45

0 0

samsung sgh g800Samsung oficjalnie poinformował, że na europejski rynek trafi najnowszy model SGH-G800. Jak zapewnia producent, jest to pierwszy telefon z aparatem cyfrowym 5 Mpix, autofocusem, i 3-krotnym zoomem optycznym. Dodatkowo w "komplecie" znajduje się ksenonowy flesz, tryb redukcji czerwonych oczu, cyfrowa stabilizacja obrazu oraz system detekcji twarzy.

Poza funkcjami fotograficznymi reszta specyfikacji także wygląda bardzo dobrze. Telefon działa w trzech systemach GSM oraz WCDMA z HSDPA (o prędkości 3,6 Mbps). Zastosowano w nim 2,4-calowy wyświetlacz o 256 tys. kolorach, Bluetooth, 160 MB wewnętrznej pamięci oraz złącze microSD.

Telefon ma się pojawić na europejskim rynki w listopadzie. Cena nie jest znana, ale nieoficjalnie mówi się o ok. 500 dolarach.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: MobileBurn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~YX  2007-10-23 07:31:59  host: 212.160.172.70

    Bateria oczywiście zapewne do luftu.

  • 0

    5. ~dt  2007-10-23 08:12:16  host: wap.plusgsm.pl

    Szkoda ze ta zabawka nie ma Symbiana...

  • 0

    6.  2007-10-23 08:46:11

    dlaczego wszystkie samsungi maja takie standartowe menu?mogliby sie bardziej postarac bo sam telefon z wygladu jest ok

  • 0

    7. ~java  2007-10-23 09:52:59  host: cqr5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hm, sprzęt niezły, ale trochę mały wyświetlacz. LG Prada (KU990) przy podobnych parametrach technicznych ma 2.8, a przy tym robi 120 klatek na sekundę przy kręceniu filmów. Ale zobaczymy.

  • 0

    8. ~Aster  2007-10-23 10:03:14  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Nie no - teraz to już nie potrzeba aparatu kompaktowego.

  • 0

    9. ~znawca  2007-10-23 10:15:26  host: 87-205-54-251.adsl.inetia.pl

    Do #7 java: LG prada może i ma świetny wyświetlacz, ale chyba nie kręci tak dobrego wideo. 120 klatek na sekundę to już przesada (piszą, że pomyłka w druku). Normalne filmy mają 25 klatek, nokia n95 kręci filmy 30 klatek, jedynie hd to 60 kltek na sekundę. A co do nowego samsunga, to brakuje tylko symbiana (znowu będą tylko badziewne gry java, żadnych fajnych aplikacji.). Ciekawe jakie ma wideo.

  • 0

    10. ~YX  2007-10-23 10:38:37  host: 212.160.172.70

    Będę strzelał. Video 320x240 30kl/s. oraz 640x480 15kl/s. Cena około 450-475 euro.

  • 0

    11. ~e  2007-10-23 10:45:16  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    nie potrzeba aparatu kompaktowego? coz, jak ktos zdjec nie potrafi robic, to moze robic i komorka. Naiwniacy leca na megapiksele, a nie dociera do nich, ze aparat to przede wszystkim obiektyw, a nie matryca. Zreszta, upychanie 5 mpix na mikroskopijnych matrycach to wiekszy szum a wiec gorsza jakosc zdjec, ale jak ktos sie nie zna to sie bedzie tym podniecal.

  • 0

    12. ~majki  2007-10-23 10:47:25  host: 212.14.12.156

    Do znawcy: 120fps jest po to by mozna bylo w zwolnionym tempie odtworzyc np. jadacy z duza predkoscia samochod czy inne szybkie zjawiska w slow motion. To nowe LG bedzie wypas.

  • 0

    13. ~Aster  2007-10-23 10:57:41  host: pxgot1.srv.volvo.com

    ~e - napisałem "aparatu kompaktowego" - nie profesjonalnego. Samsung robi co raz lepsze matryce i obiektywy, więc mam nadzieję, że i w telefonie zamontuje dobrą optykę. A do łupiego strzelania nic więcej nie potrzeba, tym bardziej, że to mam mieć optyczny zoom; więc w tym momencie prosty aparat kompaktowy staje się zbędny.

  • 0

    14. ~a  2007-10-23 22:53:42  host: klienci-net2.pai.net.pl

    zalezy co masz na mysli mowiac "aparat kompaktowy - nieprofesjonalny". Bo np taki Canon A640 czy G7 tez jest kompaktem ;] Co do dobrych obiektywow - przy takiej miniaturyzacji nie zrobi sie dobrego obiektywu niestety, ani matrycy (chociaz jesli juz to predzej to drugie)

  • 0

    15. ~roro  2008-01-02 15:20:58  host: client-82-26-195-50.glfd.adsl.tesco.net

    zaje fajny mam od tygodnia

  • 0

    16. ~bisqp  2008-01-06 17:57:48  host: c49-17.icpnet.pl

    Witam, może ktoś to g800 przez może ze trzy miesiące się wypowie, jak długo trzyma bateria i jak z filmami w D600 było OK, w Z720 jest tragos. do #11. nieraz zależy na samej treści zdjęcia a jakość to druga rzędna sprawa,choć napewno musi być akceptowalna dla użytkownika, nie nosze przy sobie aparatu foto codziennie a telfon tak. Taki ze mnie naiwniak.

  • 0

    17. ~coghen  2008-01-25 01:55:28  host: xdsl-6236.zgora.dialog.net.pl

    a ma lampe blyskowa? czy tylko diode jak n95?

  • 0

    18.  2008-01-25 07:47:53

    ksenonenk;]

  • 0

    19. ~DOMEL  2008-03-19 14:49:15  host: 62.29.136.36

    debile z PLAY umiescili ten telefon w swojej ofercie od 14.03.2008 tylko po to aby sciagnac klientów bo fizycznie nie maja go nidzgei w sprzedazy !!! Ot taki wirtualny torcik na ich 1-sze urodziny. Jak tak zaczynaja dzialalnosc to jak skoncza ??? WSTYD I ŻENADA !!!!!

  • 0

    20. ~oky  2008-04-05 10:50:09  host: xdsl-117-194.wist.com.pl

    DOMEL co masz na mysli piszac "bo fizycznie nie maja go nigdzie w sprzedazy!!" nieczaje . ja mam tego fona od mieha i musze powiedziec ze jest taki sobie, nic specjalnego. aparat tez niejest rewelacyjny :/

  • 0

    21. ~tomek 1213  2008-04-21 19:40:13  host: abka182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon jest naprawde okej bateria mi trzymie 3-4 dni to jest pierwszy telefon który jest naprawde z klasą

  • 0

    22. ~dei  2008-05-26 00:06:48  host: abaj241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezły

  • 0

    23. ~seba  2009-05-16 20:02:58  host: abga235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorki ~java (wpis 7) ale LG KU990 to Vievty a nie prada a o telefonie to fajny moge go dostać na wakacje tylko jedna wada - ciężki i straaaaaaasznie gruby.

Dodaj swoją opinię