Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-G600 wprowadzony na polski rynek

Samsung SGH-G600 wprowadzony na polski rynek

sirmark 8 Stycznia 2008 17:22

0 0

samsung sgh g600Samsung wprowadza na polski rynek model SGH-G600 - pierwszy telefon z serii G, nastawiony na funkcje fotograficzne, który posiada pięciomegapikselowy aparat z czterokrotnym zoomem, fleszem i autofocusem.



W modelu tym nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne: aparat cyfrowy 5 Mpix z czterokrotnym zoomem cyfrowym, fleszem i autofocusem pozwolić ma na wykonanie bardzo dobrej jakości zdjęć. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość wybierania trybów charakterystycznych dla cyfrowych aparatów: trybu macro, panoramicznego czy nocnego. SGH-G600 to również możliwość nagrywania filmów video, w rozdzielczości VGA z szybkością 30 fps. Kamera umieszczona w telefonie umożliwia nagranie maksymalnie godzinnego filmu w formatach H.263/MPEG4.

Duży wyświetlacz 2.2" QVGA TFT LCD o 16 mln kolorów sprawia, że przeglądanie zdjęć czy filmów video staje się przyjemnością. G600 pozwala również na edycję zdjęcia - można przechowywać czy retuszować zdjęcia, a następnie wysyłać je przez e-mail czy MMS. Rezultaty można obejrzeć na ekranie telewizora dzięki wyjściu TV, w które wyposażony jest telefon.




Samsunsg SGH-G600 działa w czterech zakresach GSM i EDGE, posiada moduł Bluetooth, radio FM oraz złącze kart pamięci microSD. Obsługuje także pliki biurowe w formatach MS Word, Excel, Power Point i PDF.

Telefon dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i grafitowej.. Sugerowana cena to 1499 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2008-01-08 17:35:52

    uuu duży wyświetlacz 16 mln kolo, niezłe foto i kamerka, naszpikowali go funkcjami...

  • 0

    2. ~Rafałek  2008-01-08 17:48:09  host: chello089078090188.chello.pl

    Piękny, szkoda, że bez Symbiana

  • 0

    3. ~arko  2008-01-08 17:54:34  host: public-gprs35975.centertel.pl

    ciekawe kiedy pojawi się u naszych operatorów??????

  • 0

    4. ~arkaa  2008-01-08 18:02:36  host: adcx155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jutr wlasnie jade go kupic bo konczy mi sie umowa z orange i kupuje go..tylko ze kosztuje az 45zł na abonament za 19zł :(

  • 0

    5. ~kikulo  2008-01-08 18:20:52  host: chello062179023129.chello.pl

    ~arkaa ale słyszałem, że już w lutym w tym abo ma kosztować 5,99. Dalej drogawo, ale zawsze trochę mniej.

  • 0

    6.  2008-01-08 20:09:01

    g800 by wprowadzili, a nie tylko niższe modele

  • 0

    7. ~l3vy  2008-01-08 20:40:30  host: net-pl.3.pl

    2.2 cala to duzy ekran... ?

  • 0

    8. ~  2008-01-08 20:57:08  host: 90-156-65-152.magma-net.pl

    ogromny!

  • 0

    9. ~B  2008-01-08 22:28:15  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    w opisie wszystko wygląda pięknie, a w rzeczywistości z powodu softu będzie funkcjonalny jak N3310...

  • 0

    10. ~Jarcool  2008-01-08 22:36:12  host: 87-205-201-71.adsl.inetia.pl

    "na ekranie telewizorza" :P trochę za dużo liter;), a co do tel ta przypomina wyglądem L760. Wydaje mi się, że jak na funkcje tego telefonu to cena bardzo dobra;]

  • 0

    11.  2008-01-08 23:50:45

    taki sobie, wybrałbym N95 zamiast tego.

  • 0

    12. ~rocky  2008-01-08 23:59:57  host: bwy26.internetdsl.tpnet.pl

    Samsung bardzo solidnie wykonany , posiada mało wad .

  • 0

    13. ~kiler  2008-01-09 00:14:02  host: apn-77-114-70-93.gprs.plus.pl

    2,2" to dużo?? Ja mam w KU990 od LG 3" wyświetlacza, też 5MPx i zapis wideo 120fps. Kto nie widział, nie wie jakie to zajefajne ;-) A tak poważnie to częściej korzystam z HSDPA - tego tu nie widzę, no i mam w pełni dotykowy ekran z rozpoznawaniem odręcznego pisma (nowy wymiar pisania maila)... tylko nawigacji brak...

  • 0

    14. ~neon  2008-01-09 00:21:47  host: w3cache.wignet.pl

    Odradzam samsungi mam go w PLAY i żałuje :'/

  • 0

    15.  2008-01-09 10:07:27

    Mialem rozne samsungi i wiecej nie bede mial ... wole juz doplacic te 100-300zl i miec nokie ;P

  • 0

    16.  2008-01-09 10:34:39

    14. ja też korzystam dokladnie z Z400 i jestem bardzo zadowolony, poręczny i sprawdzony w każdych warunkach model samsunga.

  • 0

    17.  2008-01-09 11:33:58

    no to teraz kolej na G800

  • 0

    18.  2008-01-09 13:32:12

    z tego co sie dowiedzialem, na razie model nie pojawi sie u operatorow.

  • 0

    19. ~papszmir  2008-01-09 15:00:07  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    drogi

Dodaj swoją opinię