Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-E620 wprowadzony na rynek

Samsung SGH-E620 wprowadzony na rynek

sirmark 21 Czerwca 2005 12:30

0 0

samsung sgh e620 Samsung poinformował o rozpoczęciu sprzedaży na rynku europejskim telefonu "Bluetooth Voice Recognition Phone - modelu SGH-E620, który umożliwia nawiązywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych przy użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth.

Urządzenie wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne do nawiązania połączenia z osobą, której imię lub nazwisko zostanie wypowiedziane do zestawu słuchawkowego Bluetooth, automatycznie przeszukując książkę telefoniczną aparatu komórkowego, znajdującego się w pewnej odległości od użytkownika.

samsung sgh e620 SGH-E620 został wyposażony w technologię "niezależnego rozpoznawania mowy", która umożliwia rozpoznawanie uniwersalne, niezależne od rodzaju głosu mówiącego. Telefon komunikuje się z użytkownikiem w 5 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim.
Oprócz funkcjonalności Bluetooth, SGH-E620 ma udoskonaloną konstrukcję anteny wewnętrznej i jest wyposażony między innymi w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1-ego megapiksela, wideotapetę, antybakteryjną powłokę ze srebra o nanometrowej grubości, funkcję zestawu głośnomówiącego oraz 64 dzwonki polifoniczne.

samsung sgh e620 Uwagę zwraca szczególnie funkcja wideotapety, wyświetlająca ruchome obrazy przez 10-30 sekund za każdym razem, gdy włączany jest tryb gotowości aparatu, oraz chroniąca zdrowie srebrna powłoka nanometrowej grubości. Jest to pierwszy produkt na rynku europejskim wyposażony w nanometrowej grubości srebrną powłokę chroniącą zdrowie użytkowników.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-E620

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet