Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-E620 wprowadzony na rynek

Samsung SGH-E620 wprowadzony na rynek

sirmark 21 Czerwca 2005 12:30

0 0

samsung sgh e620 Samsung poinformował o rozpoczęciu sprzedaży na rynku europejskim telefonu "Bluetooth Voice Recognition Phone - modelu SGH-E620, który umożliwia nawiązywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych przy użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth.Urządzenie wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne do nawiązania połączenia z osobą, której imię lub nazwisko zostanie wypowiedziane do zestawu słuchawkowego Bluetooth, automatycznie przeszukując książkę telefoniczną aparatu komórkowego, znajdującego się w pewnej odległości od użytkownika.

samsung sgh e620 SGH-E620 został wyposażony w technologię "niezależnego rozpoznawania mowy", która umożliwia rozpoznawanie uniwersalne, niezależne od rodzaju głosu mówiącego. Telefon komunikuje się z użytkownikiem w 5 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim.

Oprócz funkcjonalności Bluetooth, SGH-E620 ma udoskonaloną konstrukcję anteny wewnętrznej i jest wyposażony między innymi w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1-ego megapiksela, wideotapetę, antybakteryjną powłokę ze srebra o nanometrowej grubości, funkcję zestawu głośnomówiącego oraz 64 dzwonki polifoniczne.

samsung sgh e620 Uwagę zwraca szczególnie funkcja wideotapety, wyświetlająca ruchome obrazy przez 10-30 sekund za każdym razem, gdy włączany jest tryb gotowości aparatu, oraz chroniąca zdrowie srebrna powłoka nanometrowej grubości. Jest to pierwszy produkt na rynku europejskim wyposażony w nanometrowej grubości srebrną powłokę chroniącą zdrowie użytkowników.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-E620

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet