Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-E590 oficjalnie trafia do Polski

Samsung SGH-E590 oficjalnie trafia do Polski

LuiN 28 Kwietnia 2008 13:57

0 0

samsung sgh e590 Samsung SGH-E590 to pod wieloma względami telefon wyjątkowy, także gdy chodzi o cenę. Zaprojektowane przez Jaspera Morrisona urządzenie ma odzwierciedlać hasło Mniej znaczy więcej.



Telefon cechuje przede wszystkim niesamowicie mała waga wynosząca tylko 66 g. Do tego dochodzą niewielkie wymiary 95 x 42 x 13,5 mm, które wcale nie oznaczają drastycznego wycięcia najistotniejszych funkcji.

Maleńki telefon posiada aparat 3,2 Mpix z autofokusem, czytnik kart microSD (do tego 89 MB pamięci wewnętrznej), radio i ekran o rozdzielczości 220x220 pikseli. Połączenia z Internetem realizowane są przy użyciu technologii EDGE. Dostępny jest także Bluetooth 2.0 i łączność przez USB w standardzie 2.0.




Bateria o pojemności 800 mAh daje do 5,5 h rozmowy lub do 300 h czuwania. Podłączany do telefonu za pomocą portu USB gumowy statyw ułatwi wykonywanie zdjęć panoramicznych lub tych, do których potrzebna jest funkcja samowyzwalacza.

Telefon trafi do sprzedaży już w maju, w cenie 399zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26.  2008-04-28 20:17:50

    bo wykraczesz orangutan....

  • 0

    27.  2008-04-28 20:20:10

    atrakcyjny cenowo i nie tylko :-)

  • 0

    28. ~hettman  2008-04-28 21:39:26  host: 89.243.87.86

    jakos mi sie wydaje ze ten telefon byl na rynku w UK okolo roku temu ale teraz nie moge go znalezc w zadnym sklepie int.

  • 0

    29.  2008-04-28 21:46:08

    Jakby miał javę działającą jak w SE i te QVGA to bym go brał nawet za 200pln więcej.

  • 0

    30. ~getITright  2008-04-28 22:50:32  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    pff - a ty wszędzie się wciśniesz???

  • 0

    31.  2008-06-08 12:49:31

    "generalnie wygląd 1/10, czyli wzornictwo podobne do SE" "Domelo - nokia oszczędza na materiałach ? pewnie jesteś jednym z tych co to mieli jakąś nokie 1100 czy coś w tym stylu i przez ten pryzmat ocenia tą firmę" Ty za to obiektywnie oceniasz SE? Chyba miałeś jakiś tani model a oceniasz bardzo niepozytywnie

  • 0

    32. ~koronek  2008-06-09 16:20:57  host: abtt86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak myslicie mam wziąsc sobie k550i czy tego samsunga

  • 0

    33. ~realista  2008-06-17 15:30:10  host: 221.166.rze.vectranet.pl

    K550i zajebisty telefon

  • 0

    34. ~bartii  2008-06-20 15:05:00  host: xdsl.010.c71.petrotel.pl

    k550i to dla mnie jest jeden z gorszych telefonów "nowych" se kilku moich kolegów ma k550i i powiem tak obudowała genialnie sklecona jak ci spadnie fon to na 100% cos ci odleci od obudowy i sie strasznie przeciera a po 2 soft jest tak beznadziejny ze siemensy miały lepsze a z dobrych stron ma aparat ;D 2 mpix i lampe dobra koniec ja bym polecił tego samsunga jest fajny prosta obudowa zadnych wymysłów aparat wydaje mi sie dobry no bo 3 mpix to juz chyba coś ;D tylko jedna rzecz mnie odpych od samsungów a miałem tylko x200 ;D a mianowicie bateria kazdy nazeka ze trzyma góra 3 dni to se kupcie lg to zobaczymy ile wam pochodzi ;D ogólnie wszystkie telefony mają za słabe bateria w porównaniu do możliwości aparatu ale szczerze polecam motki,samsungi, i siemensy ;D hehe

  • 0

    35. ~Lebron  2008-06-25 17:55:15  host: c68-236.icpnet.pl

    wiecie moze czy mozna nagrywac filmy bezposrednio na karte pamieci

  • 0

    36. ~Weronika31  2008-06-30 23:15:10  host: acjw6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witajcie! Telefon ten ma jakieś dziwne przesterowania i brzęczenia głośniczka (słuchawki). Pojawiło się to w trzech kolejnych modelach jakie miałam w ręce - wymieniałam po kolei u sprzedawcy aż się wściekał. Nieprzyjemy niejako charczący głos przy średniej i większej głośności. SE i Nokie wypadają pod tym względem lepiej od Samsunga. Poza tym reszta parametrów telefonu jest OK. Ale ze względu na to "brzęczenie i charczenie" nie polecam tego modelu. Całuski

  • 0

    37. ~Fugi  2008-08-08 14:52:36  host: fbz170.internetdsl.tpnet.pl

    Weronika31 buziaczki:*

  • 0

    38. ~  2008-08-23 19:14:14  host: cable-4-162.stella.net.pl

    Mam ten telefon juz od jakiegos czasu i absolutnie nie narzekam :) jest swietny!

  • 0

    39. ~lost  2008-08-26 20:56:38  host: 247-goc-25.acn.waw.pl

    Ten telefon nie jest taki zły . Jak za taką cenę to jest całkiem całkiem , aparat robi niezłe zdjęcia , głośnik mógłby być głośniejszy i mogłaby działać java .

  • 0

    40. ~mat  2008-11-03 10:23:40  host: ddi59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pudło

  • 0

    41. ~ideefixe  2008-12-07 14:33:20  host: 213.227.123.53

    Telefon jest bardzo funkcjonalny, świetnie wyposażony, szczególnie w tej cenie. Bardzo przejrzyste menu, piekielnie proste w nawigacji. Zdjęcia oblecą, choć nie ma jakiegoś szaleństwa, podobnie z jakością dźwięku w odtwarzaczu. Natomiast co do jakości wykonania mam już poważne zastrzeżenia. Plastik trzeszczy, lakier się wyciera i to zdecydowanie szybciej, niż przyzwoitość by nakazywała. Sam wygląd telefonu jest niczego sobie - prosty, ale interesujący. Znowu gdyby nie ta obudowa, która wygląda plastikowo aż do bólu. Ogólnie: plus za funkcjonalność, minus za wygląd i jakość wykończenia.

  • 0

    42. ~  2008-12-31 12:31:25  host: host-89-230-50-64.konin.mm.pl

    Chcialem wam powiedziec ze ostatnio ten telefon mi sie popsul :/ jak ktos do mnie dzwonil to sie telefon zawieszal ... jak odebral z serwisu .. Aktualizacja systemu

  • 0

    43. ~lulu  2009-03-15 21:52:25  host: aenq16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja ten telefon mam od 6 miesięcy i też sie zawieszał ale mam inne zmartwienie.....jak go podłączyć do komutera bo USB sie nie da...

  • 0

    44. ~zajawka  2009-04-12 11:22:47  host: host-89-167-3-81.nplay.net.pl

    fajny, mam go już rok ;D . do komputera da sie podłączyć. wychodzisz w Ustawienia, Telefon, Ustawienia USB, Pamięć Masowa. Kabel tam gdzie trzeba i w masz jakos dysk wymienny F. też z początku miałam trudności. ;) pozdrawiam. xd

  • 0

    45. ~oloj  2010-01-31 10:08:15  host: kzb2.internetdsl.tpnet.pl

    gdyby nie ta bateria !

Dodaj swoją opinię