Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-E380 w wersji Tede

Samsung SGH-E380 w wersji Tede

WitekT 2 Października 2006 16:40

0 0

Tede - jeden z najbardziej znanych polskich artystów sceny hip-hop - oraz Samsung wprowadzają na polski rynek TEDEFON. Design telefonu został zaprojektowany przez Tede, a przygotowany przez Cybe - jednego z najlepszych malarzy grafitti w Polsce. Tedefon wyposażony jest w specjalnie przygotowane tapety i dzwonki MP3 z muzyką hip-hop związane z czwartą solową płytą Tede Esende Mylffon.

Pomysł z Tedefonem spodobał mi się od razu. Przygotowanie designu oraz zawartości muzycznej było ciekawą zabawą. Tak wygląda telefon, który chciałbym mieć - powiedział Tede.

Tedefon to nowy rozdział w promocji kultowych i atrakcyjnych wizualnie modeli Samsung wyposażonych w szeroką gamę funkcji multimedialnych.

samsung sgh e380 tede samsung sgh e380 tede samsung sgh e380 tede

Tedefon będzie dostępny w limitowanej serii 250 numerowanych egzemplarzy w sklepach EMPIK.




Tego typu współpraca pomiędzy producentem telefonów komórkowych, a artystą sceny Hip-Hop ma miejsce po raz pierwszy w Polsce. Inspiracja pracą ludzi wywodzących się z różnych nurtów sztuki jest stałym elementem strategii marketingowej Samsung. Dwa lata temu jeden z telefonów zaprojektował znany polski designer - Maciej Zień.

samsung tede samsung tede samsung tede samsung tede

Komunikacja marketingowa Tedefonu będzie miała miejsce w MTV (konkurs w październiku i listopadzie), podczas trasy koncertowej Tede oraz w sklepach EMPIK.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~leyqu  2006-10-02 19:58:40  host: ahk6.internetdsl.tpnet.pl

    pewnei beda jego dzwonki-mega szajs

  • 0

    10.  2006-10-02 20:22:05

    wg mnie spoko. ludzie - troche dystansu

  • 0

    11. ~antytede  2006-10-02 21:00:12  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    zeby to byl chociaz jakis telefon peji czy pezeta to ja rozumiem a tedego to nawet ludzie nie znaja nie wiedza czy on jest policjantem czy nie wiadomo kim chlam nie polecam 250 i wszystkie dla kolcza

  • 0

    12. ~mi chal  2006-10-02 21:03:13  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    telefon wyprodukowany dla plomienia81 i innych ziomali z ktorymi zadarl rozda im i bedzie wysylal smsy z przeprosinami zal takich ludzi

  • 0

    13. ~bab4  2006-10-02 21:05:42  host: szkola.mikrolan.pl

    lipa Tede lipa ten fon śmierdzi mu z głośnika

  • 0

    14. ~Patryk  2006-10-02 21:30:29  host: dhz138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy znajdzie się 250 amatorów :-)

  • 0

    15. ~  2006-10-02 22:08:16  host: chello212186137059.chello.pl

    eeeee, nie jest zle, to ma byc 'bekowe' I sadze ze jest

  • 0

    16.  2006-10-02 22:32:39

    szkoda ze nie "ich troje"

  • 0

    17.  2006-10-02 22:34:18

    Ja czekam aż Mandaryna wyda specjalną edycję swojego jakiegoś telefonu :P Może będzie w Orange w jakiejś promocji haha

  • 0

    18. ~PLANET  2006-10-02 23:08:42  host: 217.116.110.186

    Ż jak Żałość... a swoja droga, jesli wczesniej M. Zień zrobil telefon, to musial byc naprawde dobrze zaprojektowany, respekt :) Jakis link / grafiki ?

  • 0

    19. ~  2006-10-03 00:02:26  host: ape44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    beznadzieja!!! ale nie telefon tylko komentarze ludzi...:/ Poprostu brak mi słów

  • 0

    20. ~  2006-10-03 01:57:20  host: cre100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spox podjaralem siem na maxa do mojego dresikó jak siem paczy

  • 0

    21. ~fafi  2006-10-03 21:41:56  host: szkola.mikrolan.pl

    Edgar Gosiewski z Pis to jest dopiero gość !! ciekawe czy on chciałby ten fon ?

  • 0

    22. ~Killer  2006-10-08 10:38:38  host: ekw138.internetdsl.tpnet.pl

    Ludzie macie najebane w głowie. Napierdalacie na niego ze szok. TEDE ma pomysły robi to co robi nikt nie kazuje wam tego kupowac przeciez . Włsnie widze ze człowiek jest tylko zdolny do krytyki, człowieku jeden z drugim dojdz w rzyciu do tego co on to w tedy sie wypowiadaj .

  • 0

    23. ~Bodo  2006-10-08 22:14:10  host: proxy2.os1.kn.pl

    Tak go krytykujecie a tak naprawde wam zal dupe sciska ze on ma chociaz wlasny telefon a ty nic niemasz wlasnego !!! a telefon swoja droga slaby!!!

  • 0

    24. ~fara fą  2006-10-10 17:11:54  host: 213-246.compnet.pl

    przyszedl esemes je-je-jest impreska

  • 0

    25. ~KaMyKaDzE  2006-10-11 15:11:08  host: abcq148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestescie pojeba** Fon jest zajebisty ! :D nie jest to nokia n80 czy inny telefon ktory ma jakies niewiadomo jakie opcje.. i bardzo dobrze! bo przez to ze nie jest najlepszy bedzie tanszy! sam mam n70 i n-gage.. i na 100% kupie ten fon! tylko nie wiem zamiast ktorego :P

  • 0

    26. ~Big B  2006-10-17 18:53:05  host: ecc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    full wypas oby tak dalej, dobra zajawka

  • 0

    27. ~kochany fan  2006-10-20 12:30:10  host: 213.192.75.2

    mnie to pier.. czy to wykasujecie ale innych nie bo kto kocha i wiezy nieopusci wiara w naszego kr€la

  • 0

    28. ~tede fan  2006-10-30 11:42:15  host: tc194.internetdsl.tpnet.pl

    Łooo... Wyjebane :D Jak wam nie pasi :D To mi go dajcie :D Ja dla telefonów nigdy nie uzyje słowa nie :D Chociaż jakiś hajs będzie :D A swoją drogą..to dla osób słuchających Tedego...to zajabista zabawka :D Mi tam Pasiii... ema ema !!

Dodaj swoją opinię