Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D980 - dwie karty SIM i 5 Mpix

Samsung SGH-D980 - dwie karty SIM i 5 Mpix

LuiN 23 Lipca 2008 11:43

1 0

samsung d980Samsung przedstawił nowy model linii DuoS oznaczony jako SGH-D980. Oprócz jednoczesnej obsługi 2 kart SIM, telefon oferuje duży dotykowy ekran i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix.

Stylistyka jak i funkcjonalność nowego telefonu w znacznej mierze opiera się konstrukcji modelu SGH-F480 TouchWiz, który niedawno trafił na polski rynek, z tą jednak różnicą, że zabrakło tym razem modułu HSDPA. Łączność z Internetem realizowana jest przy użyciu transmisji GPRS i EDGE.




Urządzenie ma 2,6-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), wyświetlający do 260 tys. kolorów, Bluetooth 2.0, odtwarzacz multimedialny i radio FM. Oferuje łączność w sieciach 2G przy użyciu częstotliwości 900, 1800 i 1900 MHz. Podobnie jak w innych modelach linii DuoS, telefon pozwala na jednoczesne zalogowanie się do sieci 2 kart SIM.

Premiera urządzenia ma być połączona z planowaną na sierpień prezentacją telefonu Samsung i8510 Primera, o którym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~Vincenzo  2008-07-23 12:00:32  host: 194.146.120.27

    Do nas wszedl F490 a na swiecie juz zadebiutowal jego nastepca Duos czyli bohater tego newsa. Oby szybko wszedl do Polski bo model jest naprawde ciekawy. Duosa z dotykowym ekranem jeszcze nie bylo

  • 0

    5. ~pawel_m  2008-07-23 12:13:09  host: 199.67.203.142

    śliczny, juz chciałem go mieć ale..... 2G??? sorki, jestem w PLAY i nie kupię juz telefonu innego niz 3G (w odzpowiedzi co niektórym - tak, używam 3G :)

  • 0

    6.  2008-07-23 12:29:56

    prawdę mówiąc jest paskudny

  • 0

    7. ~znawca  2008-07-23 13:06:37  host: 167.202.221.228

    do pawel_m: EDGE to nowa technologia, czyli przynajmniej 2,5G.

  • 0

    8. ~szkoda  2008-07-23 13:13:01  host: dqt94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    edge to nowa technika transmisyjna a telefon jest śliczny. taaaa....

  • 0

    9.  2008-07-23 13:36:07

    Piszecie że Samsung, a na zdjęciu Anycall.

  • 0

    10. ~lol  2008-07-23 13:42:21  host: adrm224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    shit

  • 0

    11. ~mirinda  2008-07-23 15:24:35  host: bhg199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Anycall tak nazywane sa samsungi na rynek azjatycki,jakby nie mówić samsung przoduje na rynku. W se takiego modelu doczekamy się moze za dwa lata ;-),podobnie jak z xperią,musimy czekac kiedy na rynku sa już lepsze od niej i900 omnia,htc diamond itd.

  • 0

    12.  2008-07-23 16:43:23

    Czemu tylko Samsung pokazuje telefony na dwie karty? Inni nie potrafią?

  • 0

    13.  2008-07-23 18:20:06

    Wielki dotykowy ekran, 2 karty sim jednocześnie... Ciekawe jak długo wytrzyma bateria ;)

  • 0

    14. ~maniac  2008-07-23 21:13:36  host: 86-63-113-195.sta.asta-net.com.pl

    ~r jasne ze potrafia, zobacz ile na allegro taniego chinskiego szajsu na 2 sim :P

  • 0

    15.  2008-07-23 22:33:16

    Super sprawa, obsługa dwóch kart sim w telefonie bez kombinowania z przekładaniem kart.

  • 0

    16. ~Dj1910  2008-07-24 00:13:31  host: wdz-nic-n162.rainbownet.pl

    od kiedy EDGE to nowa technologia?:D Edge jest juz w Polsce około 5 lat, jest to tyćke ulepszony GPRS, a w polskich warunkach (zapierdzielone BTSy) w wielu miejscach edge jest rownoznaczny z GPRSem, bo po prostu stacja nie wyrabia z iloscia uzytkowników.

  • 0

    17. ~Lukass  2008-07-30 22:07:36  host: ecm75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy sie pojawi Nokia na 2 karty ?:>

  • 0

    18. ~  2008-09-03 14:26:50  host: 193.109.127.63

    u Nokii na razie cisza :)

  • 0

    19. ~dead_beat  2009-01-26 16:36:11  host: fds18.internetdsl.tpnet.pl

    ogólnie telefon fajny, robi bardzo ladne zdjecia. Do tej pory mialem Nokie N73 i E50, podobno Symbiany dzialaja wolniej od zwyklych oprogramowan, no ten jakos szybkoscia nie grzeszy(naprawde jest powolny)... bateria trzyma rowno jeden dzien, ok 20h przy normalnym uzytkowaniu, ale sa dwie ;) i nie trzeba ladowac telefonu tylko sama druga baterie- to plus. nie jest wart 1200zł (tyle dałem) ja bym go wycenil na 900 zł, wiec jesli komus sie nie spieszy top warto kupic jak cena spadnie ;) pozdrawiam

  • 0

    20. ~  2009-01-26 16:37:26  host: fds18.internetdsl.tpnet.pl

    dodam, ze mam SAMSUNGA a nie jak na zdjeciach AnyCall

  • 0

    21. ~kamyk dz  2009-12-29 15:26:01  host: ym107.internetdsl.tpnet.pl

    SUPER TELEFONIK MAM I NIE NARZEKAM !!!!!!!! POLECAM

  • 0

    22. ~  2009-12-29 15:28:13  host: ym107.internetdsl.tpnet.pl

    TYLKO ZE MAM SAMSUNGA A NIE JAK NA ZDJ!!!!!!!

  • 0

    23. ~siuterka  2010-02-28 19:39:37  host: abnk10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaka jest cena takiego tel?

Dodaj swoją opinię