Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D900 wchodzi do Polski

Samsung SGH-D900 wchodzi do Polski

WitekT 14 Września 2006 15:21

0 0
samsung sgh d900Samsung wprowadził w SGH-D900 nowy, ulepszony interfejs zapewniający użytkownikom największą wygodę. Funkcja uGo, interfejs opracowany wspólnie przez Samsung i Adobe, pokazuje na wyświetlaczu zdjęcie miasta z kraju, w którym się akurat znajdujesz. Zdjęcie jest nawet dopasowywane do pory dnia lub nocy - tak reklamuje Samsung swój najnowszy telefon, który właśnie wchodzi do Polski.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2006-09-14 16:28:16  host: buc202.internetdsl.tpnet.pl

    jak to wchodzi? jest już od miesiąca w CCS za 1790 zł czy coś w tym przedziale

  • 0

    2.  2006-09-14 16:40:43

    ja go mam od 4 dni, tyle ze jest u rodziny w Anglii i nie jak go sciagnac:), jak do mnie dotrze to podziele sie wrazeniami, a poki co mnie trafia bo juz go chce!!

  • 0

    3. ~Szalony  2006-09-14 16:45:34  host: arw100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez umts to porazka.

  • 0

    4. ~ziemjak  2006-09-14 16:54:55  host: actz233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Szalony: ty akurat tego UMTSa najbardzej potrzebujesz, siedzisz w domu i wykonujesz wideopołączenia!! hehe na kiego grzyba ci ta funkcja skoro nie stac cie pewnie na takie połączenia a po drugie zasięg UMTS w Polsce to śmiech na sali, sam UMTS do przesyłu danych sie przyjmie natomiast do wideorozmów mało komu jest potrzebny, myślisz że ktoś będzie chciał płacić podwójną stawke za połaczenie aby oglądać twoją gębe na ekranie swojego telefonu???

  • 0

    5. ~szalony  2006-09-14 17:41:58  host: wap.plusgsm.pl

    ziemnjak-ale ty glupoty piszesz :) bez odbioru ;)

  • 0

    6.  2006-09-14 18:02:17

    a ja go mam i uwazam ze jest zaje.... naprawde. To jest moj pierwszy samsung, ale na pewno nie ostatni!!

  • 0

    7. ~Bandi  2006-09-14 18:22:15  host: acwo69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    enzo: czy jakość rozmów jest dobra? napisz cos o tym fonie. Mam D600E, ale przez niego zrazilem sie do Samsunga, bo jakość rozmów jest do bani..

  • 0

    8. ~szalony  2006-09-14 18:30:20  host: wap.plusgsm.pl

    Bandi- moze masz zly zasieg dlatego ? Czy uzywasz Ery ?

  • 0

    9. ~Bandi  2006-09-14 18:34:33  host: acwo69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No używam Ery, ale co to ma do rzeczy? Zasięg max! Jak przełożę kartę do Nokii 6310i to w tym samym miejscu przy wykonaniu telefonu do tej samej osoby (z tym samym fonem) jakość rozmów jest o 2 klasy lepsza.

  • 0

    10.  2006-09-14 18:46:22

    Bandi: jezeli chcesz moge Ci wypisac wszystkie plusy i minusy tego telefonu.. ale dopiero jutro. Jesli chodzi o jakosc rozmow to on ma jakas funkcje voice clarity i glos jest naprawde dobry.

  • 0

    11.  2006-09-14 19:14:14

    8andi a to ma do tego ze Era tak czesto ma ze niby zasieg dobry a jakosc rozmowy fatalna :/ spowodowane to jest kofiguracja sieci a czesto brakiem btsow !!! Jesli dolozymy do tego slaba czulosc toru radiowego niektorych modeli aparatow w telefonie to mamy tak ze jakosc rozmowy jest fatalna .

  • 0

    12. ~kolo  2006-10-05 10:07:07  host: acqu123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "w CCS za 1790 zł "? hehe na allegro za 1200! nówke sie kupuje :P

  • 0

    13.  2006-12-03 00:08:56

    wie ktos kiedy samsung d900 zagości w ofercie orange ???

  • 0

    14. ~Mumin  2006-12-28 16:11:45  host: ta194.internetdsl.tpnet.pl

    Prosze was o pomoc mama samsunga SGH-D900 i dokupilem do niego karte pamieci Kingston micro SD i jak wkladam to mi normalnie pokazuje ze wlozono karte ale jak chce juz wejsc do tej karty pamieci to mi pokazuje ze niedozwolone i nie moge otworzyc z niej zadnego pliku. Prosze o pomoc !!

  • 0

    15. ~maciej  2007-01-19 12:15:44  host: absv117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej mam ten sam problem z ta karta!! tylko ze u mnie czasami działa juz sie wkurzam na to :/ wydaje mi sie ze jak zrobisz reset całego koma to pomoze mi sie pare razy udało :/ ale i tak jestem zawiedziony

  • 0

    16.  2007-02-25 09:22:08

    cześć mam ten sam problem z kartą, normalnie karta w czytniku komputerowym chodzi ok. tylko w telefonie raz chodzi raz nie. Podejrzewam że jest to wina oprogramowania może ktoś z serwisu mógłby coś doradzić.

  • 0

    17. ~itsari  2007-06-26 20:56:21  host: afu163.internetdsl.tpnet.pl

    Siemanko , zrób formata fat a nie fat 32 ! :) to ma byc fat 16 :)

  • 0

    18. ~sebastian  2009-04-09 12:38:07  host: nat-1.piasta.pl

    mam problem zkartą nie wiem co robić włączam karta pamięci i mi wyskakuje niedozwolone! No kurde pomoże mi ktoś...Z góry dziękuje

Dodaj swoją opinię