Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D880 DuoS trafia do Polski

Samsung SGH-D880 DuoS trafia do Polski

LuiN 8 Maja 2008 13:52

0 0

samsung sgh d880 duos Warszawie odbyła się wczoraj oficjalna prezentacja telefonu Samsung SGH-D880 DuoS. Pierwszego modelu z serii dualnych telefonów komórkowych pozwalających na korzystanie z 2 kart SIM jednocześnie.

Korzystanie z niezwykłej funkcjonalności jest bardzo proste - z boku obudowy telefonu umieszczony jest specjalny przycisk, dzięki któremu każdorazowo wybrać można kartę, z której użytkownik chce nawiązać połączenie lub wysłać SMS-a.

Na wyświetlaczu o wielkości 2,3 cala (QVGA, 262 tys. kolorów) widać zasięg każdej z kart - dlatego w miejscach, gdzie zawodzi jedna, śmiało można skorzystać z drugiej. Telefon automatycznie wykrywa i pokazuje, na który z numerów nadchodzi rozmowa lub też, który zarejestrował nieodebrane połączenie.




Ważący 113 g telefon wyposażony został w 3-megapikselowy aparat fotograficzny z autofokusem, Bluetooth 2.0, obsługę EDGE i czytnik kart pamięci microSD. Sugerowana cena detaliczna telefonu to 1099 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~lontren  2008-05-08 16:06:33  host: gate07.polsat.net.pl

    9 - Samsung na pewno nie jest 1szy. Takie telefony produkują od dawna Chińczycy. W Polsce do kupienia w ofercie Sferii.

  • 0

    14.  2008-05-08 16:26:31

    Hmm ciekawy telefon jednak nie ma umts i to go u mnie przekreśla :/ Ciekawe dlaczego tylko Plus oferuje u nas 2 numery na 1 karcie sim ? Usługa jest bardzo fajna i kto ma Plusa i na koncie kilka numerów bez problemu może ją mieć .

  • 0

    15.  2008-05-08 16:50:52

    Orange też oferuje usluge 2 n-row na jedenej karcie sim

  • 0

    16.  2008-05-08 17:10:16

    Poważnie ? Jak się pytałem w salonie w łodzi to mi inaczej mówili , co trzeba spełnić by w orange móc z tego korzystać i jakie są opłaty ? W Plusie trzeba mieć przydzielonego "opiekuna" wbrew pozorom nie trzeba mieć wysokich rachunków i usługa jest bezpłatną.

  • 0

    17.  2008-05-08 17:11:30

    lukaszw*** mozesz cos wiecej? Jak sie ta usluga nazywa w Orange? Ew. podaj linka do regulaminu tej oferty.

  • 0

    18. ~wibrator  2008-05-08 17:12:13  host: 77-253-11-244.adsl.inetia.pl

    Dla mnie taka funkcjonalność to rewelacja. Obecnie chodzę z 3 telefonami i dostaję szału. A tak 2 w jednym. Tym bardziej, że mam u jednego opa abo i prepaida. Jeden niedługo pójdzie out, więc w sumie zostałby jeden fon w kieszeni. Żeby to jeszcze była Nokia, to byłoby fajnie. Ładowarki, zestaw głośn. w aucie itp. musiałbym wymieniać ... Ufff Ale się dzieje.

  • 0

    19.  2008-05-08 18:20:21

    Czyli będzie też menu po polsku...? Bo w tych co teraz są na allegro to po angielsku...

  • 0

    20.  2008-05-08 19:54:49

    ja czekam na duosa d780.. jest jak dla mnie ładniejszy:)

  • 0

    21. ~  2008-05-08 20:17:42  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    no to jak z tą usługą dwóch numerów na jednym simie? Bo też jestem ciekaw

  • 0

    22. ~  2008-05-08 21:26:54  host: public-gprs110680.centertel.pl

    @LuiN - a może jednak będzie jakiś dodatkowy newsik ze zdjęciami Witka i z odczuciami jak chodzą simy w tym samsungu?

  • 0

    23.  2008-05-09 14:00:41

    Lukaszw- napisz cos wiecej na temat swojego postu nr 15 ? dzieki z gory...

  • 0

    24. ~grLe  2008-05-25 21:41:22  host: 078088251127.wro.vectranet.pl

    Wlasnie sie nim bawie od 2 dni. BOMBA BOMBA BOMBA. Wreszcie moge miec jeden telefon dzilajacy w dwoch sieciach na raz. Przed zakupem pobawilem sie nim tez w sklepie i w ten sposob zweryfikowalem nieprawdziwe o nim informacje, tj ze wolno dziala, ze nie mozna latwo zmieniac karty z ktorej akurat chcesz zadzwonic lub wyslac SMS. To nie prawda. Wszystko jest latwe. z boku jest przycusk (z lewej) i nim szybciutko wybierasz z ktorej karty korzystasz. Zawsze widzisz na jaka karte (nr telefonu) przychodzi polaczenie. Wreszcie mam prywatny i firmowy nr w jednym aparacie. Boze, dlaczego dopiero teraz. A dla tych wszystkich, ktorzy "tylko Nokia" polecam sprawdzenie Samsunga. Po latach"Nokiomanii" przejrzalem na oczy i najpierw mialem Samsunga D900 potem rownolegle z P310 a teraz ten D880. Jest super!!!

  • 0

    25. ~livia  2008-05-27 21:15:47  host: dvr174.internetdsl.tpnet.pl

    Może ktoś wie czy ten telefon jest dostępny u jakigoś operatora?

  • 0

    26. ~Tomek  2008-06-01 17:14:36  host: aqy66.internetdsl.tpnet.pl

    A pytanie zasadnicze-jak tutaj jest z baterią ? Ile czasu wytrzymuje po naładowaniu ?

  • 0

    27. ~darek  2008-09-05 13:22:18  host: dynamic-78-8-85-31.ssp.dialog.net.pl

    czy zawsze po wybraniu karty tel musi sie wylaczac?bo mam samsunga D780 i tak niestey sie dzieje:)

  • 0

    28. ~  2008-09-19 16:23:10  host: howa2.hogart.com.pl

    mam D780 i jest rewelacja, (karty era i plus) nic sie nie wylacza, wiec pewnie masz cos uszkodzone.... niestety trzeba go codziennie ladowac

  • 0

    29. ~MANIABLU  2008-09-21 14:48:03  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    może coś więcej o 780 ktoś powie mam zamiar kupić go

  • 0

    30. ~lukasz  2008-09-27 17:03:44  host: acbx18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    d780- telefonik świetny. Sprawnie działające menu. Łatwe przełączanie między kartami. Byłem z niego bardzo zadowolony dop czasu.....teraz oddaje go do reklamacji. Bardzo niewyraźnie słysze przez ten telefonik. Przerywa mi wyrazy, zdania, sylaby ucina. Brzmi to częso w ten sposób --> Marek idzie do kina --> Ma..k idz.e .o ki..a. Jak pojawia sie to czesto to nie idzie zrozumiec w ogóle zdania. Ostatnio nawet mi sie pare razy wyłączył. Dzieje sie tak zarówno na karcie głównej jak i podrzednej. Mam nadzieje ze mi to zrobią w ramach gwarancji i bede dalej zadowolony z tego telefoniku :)

  • 0

    31. ~lukasz  2008-09-27 17:08:21  host: acbx18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aaa...i propo baterii. Uważam ze jest OK. Rozmawiam dosyc czesto przez telefon i trzyma mi 4 dni. Oczywiscie nalezy ja dobrze sformatować. Chciałem kupić chińską podróbkę na dwie karty sim ale troszeczke sie bałem. Nie ma o nich zyt duzo na necie. Byłem juz bliski kupna telefonu TV99SQ (druga jego nazwa to JC699s). Ale chyba dobrze zrobiłem dokładając 200zł i kupując samsunga d780 :) Dam znac jak wróci z serwisu czy dalej wystepuje ten błąd. pozdrawiam

  • 0

    32. ~lukasz  2008-10-17 14:23:39  host: acbo239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon wrócił z serwisu. Wymienili mi softa. Problem występuje dalej... zanika mi głos osoby z którą rozmawiam. Nie wiem juz co robić... :(

Dodaj swoją opinię