Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D800 wchodzi do Polski

Samsung SGH-D800 wchodzi do Polski

WitekT 22 Marca 2006 12:13

0 0
samsung sgh d800 Zmniejszanie urządzeń nie jest trudne. Problem sprawia utrzymanie wysokiej funkcjonalności. Wyobraź sobie niezwykle cienki telefon, wyobraź sobie mnóstwo funkcji w rozsuwanej obudowie. D800 pomoże Twojej wyobraźni. Oto innowacyjna doskonałość, najcieńszy rozsuwany telefon, jaki kiedykolwiek powstał - tak reklamuje Samsung swój najnowszy produkt, który wchodzi na polski rynek.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-03-22 12:39:58

    powiem tak jak bedzie kampania informacyjan na wysokim poziomie np: jak w Moskwie to ten fon pobije D600 !!! świetny aparat i orginalny wygląd !!!

  • 0

    2.  2006-03-22 12:42:48

    Bardzo fajny telefon, ciekawe jak bedzie jego cena u poszczegolnych operatorow.

  • 0

    3.  2006-03-22 13:55:45

    no tylko ze gorszy od d600 (brak kart pamieci, gorszy aparat) ale mam nadzieje ze wlasnie jak wejdzie d800 to cena d600 spadnie

  • 0

    4.  2006-03-22 13:57:23

    a dlaczego nie ma jeszcze info o zmianach w promocjach plusa dla indywidualnych? Niektore fony potanialy, inne troche zdrozaly, a promocje sie nie zmienily

  • 0

    5.  2006-03-22 14:29:20

    Witku a wiadomo moze cos na temat D820?
    Swoja droga szkoda ze D800 nie ma wejscia kart pamieci bo troche bardziej podoba mi sie od D820, ale jak dla mnie karta pamieci, przy 80mb wewnetrznej do podstawa

  • 0

    6. ~Dark24  2006-03-22 19:26:31  host: net12.mlyniec.gda.pl

    etam lepszy jest d820 a jeszcze lepszy i cienszy jest d870

  • 0

    7. ~zet  2006-03-22 21:19:27  host: acth228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bawiłem sie tym telefonem i powiem.. zdjęcia robi duże,ale jakość jak sagem myx6,lampa do niczego :(,ładnie gra i czytelny wyświetlacz,coprawda zawalony orange manu :( bajery pokroju wyjścia video..tylko po co??

  • 0

    8.  2006-03-22 21:56:37

    moze i rozsuwany najcienszy... ale i tak są już telefony 2x cieńsze. Widzialiście KTF EV-K100? to jest dopiero "cienizna" :P

  • 0

    9. ~Jural  2006-03-22 23:49:55  host: 82.160.20.5

    Mam pytanie czy wie ktoś może czy w Plusie można za uzbierane punkty uzupełnić konto czyjeś Simplusa tak jak w Proficie w Idei/Orange ?

  • 0

    10. ~  2006-03-24 21:15:01  host: nat-242-24.man.bydgoszcz.pl

    Panie Witku ja z pewna prosba! W specyfikacjach telefonow pojawiaja sie coraz czesciej bledy, ktorych nikt nie koryguje...miesiac temu pisalem juz na temat Samsunga D520, ze nie ma zlacza kart pamieci. Teraz ogladalem E900 i tam zauwazono, ze ten telefon wyswietla 256tys. a nie 65tys. kolorow. Sadze ze dla wielu uzytkownikow, tak jak dla mnie, Telepolis jest sprawdzonym zrodlem informacji i bardzo bym nie chcial zmieniac opinii na temat tego bardzo dobrego serwisu...mam nadzieje ze wszelkie bledy wypatrzone przez czytelnikow beda naprawiane:)

  • 0

    11.  2006-03-24 21:18:35

    Już tłumaczę. :) Pracujemy nad nową bazą, która będzie wymagała częściowego przepisania. Zaraz będziemy wkraczać w finalny etap, w którym uwzględniać będziemy wszystkie uwagi. Po prostu nie chcieliśmy robić jednej roboty 2x. :)

  • 0

    12.  2006-03-25 11:39:43

    Ok dziekuje za odpowiedz:) a swoja droga juz sie nie moge doczekac nowej wersji serwisu:P

  • 0

    13. ~monika  2007-11-14 13:18:05  host: enleczobro11.enterpol.pl

    mam ten telefon starsznie sie psuje ciagle jaest cos nie tak za sama naprawe dalam juz 200 zł nie polecam,ps.bialy jest ladniejszy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~SM | 2017-10-20 20:09:03

Skoro rośnie sprzedaż to może wzieliby się za poprawę jakości mapy w PL?


~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet