Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D600 w Polsce

Samsung SGH-D600 w Polsce

WitekT 24 Listopada 2005 17:38

0 0

Samsung wprowadzi swój flagowy i wiodący model w Polsce - SGH-D600. Telefon pojawi się w sprzedaży na polskim rynku na początku grudnia.

Na uwagę zasługuje cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z fleszem (obiektyw ukryty jest pod rozsuwaną obudową) i 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz możliwość rejestracji i przesyłania nagrań wideo w formacie MPEG4 oraz ich odtwarzania na 2-calowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczośc 320 x 240 pikseli w 262-tysiącach kolorach.

D600 docenią biznesmeni. Telefon został zaprojektowany tak aby zapewnić im mobilność i pełne wykorzystania ich potencjału.

Innowacyjna funkcja podglądu plików (Picsel Viewer) umożliwia przeglądanie na dużym ekranie plików w różnych formatach i dostęp do nich w pełnym trybie graficznym. D600 obsługuje wszystkie popularne formaty biurowe (MS Word, PowerPoint, Excel, PDF, HTML i pliki tekstowe). Pliki wyświetlane są na ekranie aparatu D600 w dokładnie takiej samej postaci, jak na monitorze komputera stacjonarnego. Użytkownicy mogą je nie tylko przeglądać, ale także wyświetlać bezpośrednio na dużym ekranie za pomocą wideoprojektora. D600 z powodzeniem zastąpi laptop podczas biznesowej prezentacji lub spotkania. Całkowita pamięć telefonu to 81 MB. D600 oferuję ponadto możliwość korzystania z czytnika kart pamięci TransFlash. To jednak nie wszystko: D600 ma również specjalne wyjście TV a kabel podłączający do telewizora jest elementem standardowego pakietu w sprzedaży.

Samsung D600 łączy się bezprzewodowo z drukarkami przez Bluetooth lub w trybie PictBridge przez USB (bez pośrednictwa komputera), obsługuje technologie SyncML DS, e-mail client i wiele innych. Mimo tak wielu funkcji, telefon waży zaledwie 103 gramy.
D600 wyposażony jest muzycznych odtwarzacz plików muzycznych obsługujący formaty MP3/AAC/AAC+, a dwa głośniki pozwalają cieszyć się przestrzennym dźwiękiem stereo. Ciekawą, innowacyjną funkcją jest "A2DP". Jest to rozwiązanie po raz pierwszy wprowadzone przez Samsung, umożliwiające podłączenie telefonu do stereofonicznego systemu audio w samochodzie lub do stereofonicznego zestawu słuchawkowego bezprzewodowo przez Bluetooth. Użytkownik aparatu może przez słuchawkę zarówno słuchać muzyki, jak i prowadzić rozmowę telefoniczną podczas spaceru lub jazdy samochodem.

SGH-D600 posiada także tapety w postaci sekwencji wideo oraz funkcję sygnalizowania połączeń przychodzących odtwarzaniem pliku wideo identyfikującym osobę dzwoniącą. Dodatkową atrakcję dla użytkowników stanowi "Edytor obrazów" umożliwiający dodawanie "emotikonów" i innych obrazków do fotografii oraz regulację jasności i kontrastu.

Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 8 tys. telefonów zostanie przekazane organizatorom, personelowi, wolontariuszom, sportowcom i dziennikarzom. Te egzemplarze SGH-D600 zostaną dodatkowo wyposażone w najnowocześniejszą funkcję mobilnego przekazu informacji - Wireless Olympic Works (WOW). Za pośrednictwem WOW działacze będą otrzymywać najistotniejsze i najbardziej aktualne informacje i serwisy decydujące o płynnym przebiegu Igrzysk. Personel obsługujący imprezę będzie miał dostęp do harmonogramów i wyników rozgrywanych zawodów, statystyki medalowej, biografii zwycięzców w poszczególnych konkurencjach, informacji o miejscu rozgrywanych imprez i prognoz pogody, a także do komunikacji grupowej pomiędzy centralą Komitetu Organizacyjnego XX Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie (TOROC) i pracownikami przebywającymi w terenie.

Samsung D600 zostanie wsparty szeroko zakrojoną kampanią promocyjną w polskich mediach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2005-11-24 18:42:20

  na to czekałem - szkoda ,że będzie w orange :(

 • 0

  2. ~edeejay  2005-11-24 22:04:23  host: svmeda16.it-net.pl

  poprawka aparat nie ma osłony :)

 • 0

  3. ~:D  2005-12-01 19:36:37  host: host-81-190-147-217.olsztyn.mm.pl

  Ej ludzie serio będzie w orange?!?! Jak tak to świetnie:):):) proszę o odp:*

 • 0

  4. ~darek:)  2006-02-02 20:15:47  host: unregister033029239087.c29.msk.pl

  poszukuje książki obslugi do telefonu Samsung D600 po polsku...

 • 0

  5. ~daniel  2006-10-27 18:31:54  host: eea42.neoplus.adsl.tpnet.pl

  samsung d 600 ma radio???????// odp

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet