Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-D600 w Polsce

Samsung SGH-D600 w Polsce

WitekT 24 Listopada 2005 17:38

0 0

Samsung wprowadzi swój flagowy i wiodący model w Polsce - SGH-D600. Telefon pojawi się w sprzedaży na polskim rynku na początku grudnia.

Na uwagę zasługuje cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z fleszem (obiektyw ukryty jest pod rozsuwaną obudową) i 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz możliwość rejestracji i przesyłania nagrań wideo w formacie MPEG4 oraz ich odtwarzania na 2-calowym wyświetlaczu LCD o rozdzielczośc 320 x 240 pikseli w 262-tysiącach kolorach.

D600 docenią biznesmeni. Telefon został zaprojektowany tak aby zapewnić im mobilność i pełne wykorzystania ich potencjału.

Innowacyjna funkcja podglądu plików (Picsel Viewer) umożliwia przeglądanie na dużym ekranie plików w różnych formatach i dostęp do nich w pełnym trybie graficznym. D600 obsługuje wszystkie popularne formaty biurowe (MS Word, PowerPoint, Excel, PDF, HTML i pliki tekstowe). Pliki wyświetlane są na ekranie aparatu D600 w dokładnie takiej samej postaci, jak na monitorze komputera stacjonarnego. Użytkownicy mogą je nie tylko przeglądać, ale także wyświetlać bezpośrednio na dużym ekranie za pomocą wideoprojektora. D600 z powodzeniem zastąpi laptop podczas biznesowej prezentacji lub spotkania. Całkowita pamięć telefonu to 81 MB. D600 oferuję ponadto możliwość korzystania z czytnika kart pamięci TransFlash. To jednak nie wszystko: D600 ma również specjalne wyjście TV a kabel podłączający do telewizora jest elementem standardowego pakietu w sprzedaży.

Samsung D600 łączy się bezprzewodowo z drukarkami przez Bluetooth lub w trybie PictBridge przez USB (bez pośrednictwa komputera), obsługuje technologie SyncML DS, e-mail client i wiele innych. Mimo tak wielu funkcji, telefon waży zaledwie 103 gramy.
D600 wyposażony jest muzycznych odtwarzacz plików muzycznych obsługujący formaty MP3/AAC/AAC+, a dwa głośniki pozwalają cieszyć się przestrzennym dźwiękiem stereo. Ciekawą, innowacyjną funkcją jest "A2DP". Jest to rozwiązanie po raz pierwszy wprowadzone przez Samsung, umożliwiające podłączenie telefonu do stereofonicznego systemu audio w samochodzie lub do stereofonicznego zestawu słuchawkowego bezprzewodowo przez Bluetooth. Użytkownik aparatu może przez słuchawkę zarówno słuchać muzyki, jak i prowadzić rozmowę telefoniczną podczas spaceru lub jazdy samochodem.

SGH-D600 posiada także tapety w postaci sekwencji wideo oraz funkcję sygnalizowania połączeń przychodzących odtwarzaniem pliku wideo identyfikującym osobę dzwoniącą. Dodatkową atrakcję dla użytkowników stanowi "Edytor obrazów" umożliwiający dodawanie "emotikonów" i innych obrazków do fotografii oraz regulację jasności i kontrastu.

Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 8 tys. telefonów zostanie przekazane organizatorom, personelowi, wolontariuszom, sportowcom i dziennikarzom. Te egzemplarze SGH-D600 zostaną dodatkowo wyposażone w najnowocześniejszą funkcję mobilnego przekazu informacji - Wireless Olympic Works (WOW). Za pośrednictwem WOW działacze będą otrzymywać najistotniejsze i najbardziej aktualne informacje i serwisy decydujące o płynnym przebiegu Igrzysk. Personel obsługujący imprezę będzie miał dostęp do harmonogramów i wyników rozgrywanych zawodów, statystyki medalowej, biografii zwycięzców w poszczególnych konkurencjach, informacji o miejscu rozgrywanych imprez i prognoz pogody, a także do komunikacji grupowej pomiędzy centralą Komitetu Organizacyjnego XX Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie (TOROC) i pracownikami przebywającymi w terenie.

Samsung D600 zostanie wsparty szeroko zakrojoną kampanią promocyjną w polskich mediach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2005-11-24 18:42:20

  na to czekałem - szkoda ,że będzie w orange :(

 • 0

  2. ~edeejay  2005-11-24 22:04:23  host: svmeda16.it-net.pl

  poprawka aparat nie ma osłony :)

 • 0

  3. ~:D  2005-12-01 19:36:37  host: host-81-190-147-217.olsztyn.mm.pl

  Ej ludzie serio będzie w orange?!?! Jak tak to świetnie:):):) proszę o odp:*

 • 0

  4. ~darek:)  2006-02-02 20:15:47  host: unregister033029239087.c29.msk.pl

  poszukuje książki obslugi do telefonu Samsung D600 po polsku...

 • 0

  5. ~daniel  2006-10-27 18:31:54  host: eea42.neoplus.adsl.tpnet.pl

  samsung d 600 ma radio???????// odp

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-6-156.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.