Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SGH-C506 - ładnie i tanio?

Samsung SGH-C506 - ładnie i tanio?

Immortal 13 Sierpnia 2007 09:54

0 0

samsung c506m Samsung ostatnio zalewa wręcz rynek telefonami przeznaczonymi dla użytkowników wymagających od telefonu czegoś więcej niż tylko połączeń głosowych i SMS-ów. C506 jest prostym i tanim modelem, który nie oferuje praktycznie nic ponad standardowe funkcje.

Nie uświadczymy w nim żadnych "wodotrysków" - no, może poza aparatem VGA, który wydaje się być dodany nieco na siłę. Telefon wyposażono w wyświetlacz TFT o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, potrafiący pokazać 65 tysięcy kolorów. Przeznaczony jest dla sieci GSM (850/1800/1900 MHz). Całość zamknięta jest w obudowie typu clamshell o wymiarach 44 x 86,2 x 19,7 milimetrów i wadze 76 gramów.




Dokładna cena urządzenia nie jest znana, ale spekuluje się, że nie powinna przekroczyć 100 dolarów (około 275 zł).

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2007-08-13 10:07:14

    brzydkie to to, ale przynajmniej tanie ;) telefon służy do dzwonienia ;)

  • 0

    2.  2007-08-13 10:07:44

    ***Immortal po polsku piszemy o wadze 76 gramów, inne jednostki fizyczne też mają liczbę mnogą (tak dla przypomnienia, na przyszłość)

  • 0

    3.  2007-08-13 10:13:11

    żabcia: to akurat moja, błędna poprawka. Fixed - dzięki! :)

  • 0

    4.  2007-08-13 12:03:13

    taka puderniczka jakby...

  • 0

    5. ~jojo  2007-08-13 12:15:15  host: eft100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No nie! A gdzie są moje trzy ulubione kropki na klawiszach programowych - tak charakterystyczne dla telefonów Samsunga!? Mam nadzieję, że tylko w niektórych teflonach będą takie paski. Poza tym akurat ten model nie jest specjalnie atrakcyjny. Moim zdaniem Samsung nie powinien na siłę wymyślać nowego wzornictwa, a powrócić do starych, sprawdzonych wzorów i układów klawiszy i srebrnego koloru! ;-)

  • 0

    6. ~eti  2007-08-13 12:18:14  host: xdsl-7900.lodz.dialog.net.pl

    275 zl za ten zlom, dziekuje postoje. Za taka kase to mozna miec telefon z pare razy lepsza bateria i ladniejszym wyswietlaczem, czyli taki typowy do dzwonienia.

  • 0

    7. ~lll  2007-08-13 12:52:44  host: proxy.tpspark.com

    klapka, po prostu klapa, juz myslalem ze samsung rczywiscie wypuscil tani i ladny telefon:(

  • 0

    8. ~erin  2007-08-13 13:34:50  host: apn-232-110.gprsbal.plusgsm.pl

    nie, to ja już wolę Motkę V3i

  • 0

    9.  2007-08-13 13:45:29

    eti - to nie jest jeszcze oficjalna cena tego telefonu. Nie jest to nawet nieoficjalna cena. To zwykłe jej szacowanie czyli prognozowanie. Cena ostateczna może być zupełnie inna.

  • 0

    10. ~dejo  2007-08-13 14:36:52  host: nat2.tkk.pl

    nudny jak pozostałe wyroby

  • 0

    11. ~aaa  2007-08-13 14:47:47  host: aka153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dejo a ty jestes gay

  • 0

    12. ~jojo  2007-08-13 14:57:43  host: eft100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10 - "nudny jak pozostałe wyroby"... Nokii, Sony Ericssona, Motoroli? ;-)

  • 0

    13. ~r  2007-08-13 16:32:23  host: chello084010106085.chello.pl

    Nie rozumiecie. Autor nie dowierza, że może być ładnie i tanio dlatego postawił przy tej tezie znak zapytania ;-) A co do telefonu to mi się nie podoba. Już wiele ładniejszy jest np. X680. #9: cena na pewno będzie inna. W Orange to myślę, że ok. 550zł w ofercie na kartę ;)

  • 0

    14. ~PLANET  2007-08-13 16:47:04  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Moze zasugeruje drobna korekte pierwszej linijki: czy nie powinno byc w drugim zdaniu umieszczone slowo "jednak" (na przyklad po "nie oferuje") ? Ze wzgledu na to, ze w aktualnej formie dwa pierwsze zdania newsa maja podobne znaczenie, a przeciez to drugie chyba powinno wskazywac na przeciwstawnosc pierwszego, z racji kompletnej odmiennosci tego modelu (prostoty, brak rozszerzonej funkcjonalnosci etc.) od ostatnio wypuszczanych przez Samsunga.

  • 0

    15. ~CzeSio  2007-08-13 17:08:44  host: 193.93.90.91

    @14 Coś jeszcze? Może ze ma w sobie poliwęglan etylenu? albo ze przed słowem nie oferuje powinno być przed odwrotność styku węglowego? ;-), Polski jaki jest taki jest, i nie należy sie do tego dowalać ;-P, Ogółem nudny telefon, zbudowany tylko dla starszych kobiet ;-)

  • 0

    16. ~  2007-08-16 08:50:33  host: samsung.k.itsa.pl

    Panie Immortal ten telefon nazywa sie c520 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię