Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung SCH-B750 - stylowa "klapka"

Samsung SCH-B750 - stylowa "klapka"

Immortal 6 Sierpnia 2007 22:09

0 0

b750m Samsung zapowiedział nowy model z serii "klapek" - SCH-B750. To prawdziwe centrum multimedialne mieszczące się w dłoni.

Nowy Samsung, należący do telefonów UCC (ang. User Created Content - treści tworzone przez użytkowników) posiada domyślnie oprogramowanie do edycji materiałów wideo, które po obróbce można zamieścić w Internecie np. w portalu Youtube.




Telefon posiada dwa wyświetlacze - zewnętrzny o wielkości 1,1 cala i rozdzielczości 160 x 120 pikseli oraz wewnętrzny, o wielkości 2,2 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli. Warto wspomnieć, że telefon posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 8 GB. Ponadto, telefon wyposażono w aparat 3 Mpix, złącze kart pamięci microSD i wyjście telewizyjne.

Telefon przeznaczony jest na rynek koreański, cena ma oscylować w okolicy 650 dolarów (około 1770 zł).

Źródło tekstu: i4u.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~jojo  2007-08-06 22:12:07  host: efg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co powiecie na tego Samsunga...? Motorola się kryje! ;-)

  • 0

    2.  2007-08-06 22:40:21

    @jojo - motorola już dawno wypadła z obiegu ;P

  • 0

    3. ~d  2007-08-06 22:40:52  host: host8925148207.waldex.net

    wzieli cos co sie sprzedaje - aparat - n90 (przynajniej przypomina) klawisze - motorola ?? - wyswietlacz obrotowy znowu nokia dysk twardy - hmmm i znowu troche nokii

  • 0

    4.  2007-08-06 22:56:02

    Niespecjalnie ten model przypadł mi do gustu. Wolę już klasyczne "z klapką".

  • 0

    5.  2007-08-06 23:28:10

    a ja woolę klasyczne bez klapki, bez niczego... ;-D

  • 0

    6. ~  2007-08-06 23:54:46  host: p01-11.opera-mini.net

    wlo: pewnie 3210

  • 0

    7.  2007-08-06 23:56:17

    ***wlo, ja też wolę, Nokia wypuszcza slaidery, jak np N6110 Navi, najlepsza słuchawka jaką miałam w ręku ;(

  • 0

    8.  2007-08-07 00:26:05

    a ja wole, zeby mi sie otwieralo takie zdjecie jak jest na miniaturce..chyba ladna ta pani:)

  • 0

    9.  2007-08-07 08:19:44

    6. - no np., ale osobiście wolę i potrzebuję nieco lepsze - 6233 już mi rok służy - świetny telefon ;-)

  • 0

    10. ~Stavros  2007-08-07 09:29:26  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    Zawsze robicie ten sam blad. Wymiary to stosunek x do y , czyli poziomu do pionu. Wyswietlacze sa zazwyczaj 240x320, odwrotnie musialby byc ulozony poziomo, jak w E61.

  • 0

    11. ~radziu  2007-08-07 10:38:25  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    @Stavros ale jak go przekrecisz tak szprytnie jak tak pani na zdjeciu to nadal masz 320 x na 240 :D w tym przypadku zalezy to od ulozenia ekranu w danej chwili wiec nie ma znaczenia jak napiszesz.

  • 0

    12.  2007-08-07 12:11:07

    Z wyglądu prezentuje się jak krzyżówka nokii z motką.

Dodaj swoją opinię