Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung S8300 Ultra Touch w ofercie Ery

Samsung S8300 Ultra Touch w ofercie Ery

LuiN 9 Marca 2009 12:47

0 0

Od 9. marca w ofercie sieci Era dostępny jest Samsung S8300 Ultra Touch. Nowy telefon Samsunga pochwalić może się aparatem 8 Mpix, GPS-em i dotykowym ekranem AMOLED.



samsung s8300 samsung s8300 samsung s8300

Nowy model reprezentuje kolejną generację telefonów linii Ultra i wyróżnia się wysublimowanym designem oraz bogatym wachlarzem funkcji multimedialnych. Jako pierwszy przyciąga wzrok dotykowy wyświetlacz AMOLED oferujący niesamowicie intensywne i żywe kolory.

Widgety znajdujące się na ekranie można przeciągać i umieszczać w dowolnym miejscu w celu zapewnienia szybkiego dostępu do ulubionych aplikacji. Możliwości ekranu dotykowego doskonale uzupełnia wysuwana klawiatura ułatwiająca wybieranie numerów czy pisanie SMS-ów.




Wbudowany ośmiomegapikselowy aparat fotograficzny wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak detekcja twarzy, czy uśmiechu. Geo-tagging pozwoli na oznaczenie współrzędnych geograficznych miejsca, w którym zostało wykonane zdjęcie. Funkcja nagrywania wideo pozwala na zarejestrowanie filmu w rozdzielczości nawet 720x480 i 30 klatkach na sekundę.

Cena telefonu poza promocją to 2199 zł.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~fOrCe  2009-03-09 15:39:35  host: 195.42.249.134

    #8 - A Taryfy Ważne kompletnie zamiatają... w porównaniu do oferty ERY. Dla kogoś kto dzwoni do całej 3-cy, wraz z 500mb neta za 15pln. Przy takiej różnicy simlock nawet za 150zl nie ma dla mnie znaczenia.

  • 0

    15.  2009-03-09 16:53:26

    Fajnie wygląda, ale ponad 2k za taki mulasty os...

  • 0

    16. ~dzetex  2009-03-09 18:42:33  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Nie no telefon pierwsza klasa. W ubieglym tygodniu info o nowej Noki w Erze 5800 teraz o Samsungu ladnie. Cene zobaczymy nie ma co spekulowac ale telefon ma wszystko co przydatne, gps, niezly aparat, naprawde niezle

  • 0

    17. ~  2009-03-09 23:56:30  host: 87-205-193-217.adsl.inetia.pl

    Brak wifi i systemu operacyjnego za prawie 2 tysiące to tylko w Erze tak może być drogo. 5800 kosztuje 1499 zł brutto i ma to czego brakuje S8300 i tu Era ma problem z wyceną u siebie nadchodzącej nokii. Chyba że w taryfie za 25 zł będzie kosztować ok 500 zł to może kupię. Ale era nie liczy się z kilientem za 25 zł i tradycyjnie z wieloletnimi użytkownikami tej sieci. Smutne ale prawdziwe.

  • 0

    18. ~szewa  2009-03-10 10:19:24  host: dpq205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cóż, do abo 25 to dają i za 1pln telefony, tylko akurat nie nowości rynkowe - co specjalnie chyba nikogo nie dziwi :) Na razie cena telefonu bez umowy, a te u wszystkich opów są spore, bo są nastawieni na sprzedaż telefonów z abonamentami

  • 0

    19. ~Bita-po  2009-03-10 17:21:02  host: 217.116.101.56

    od 12 marca takze i w Orange razem z 5800

  • 0

    20. ~vvilk  2009-03-10 22:02:14  host: apn-77-113-188-211.gprs.plus.pl

    do @17: Jasne, że taka opcja jest dla operatora opłacalna. 500+25x24= 1100zł. Właśnie za tyle Era zafunduje Ci tą nokię. :) Pamiętaj tylko żeby podać dokładne dane to wyślą Ci ją jeszcze kurierem + jakiś gratis dorzucą (może iPhona)...

  • 0

    21. ~vvilk  2009-03-10 22:04:29  host: apn-77-113-188-211.gprs.plus.pl

    Może jak weźmiesz od razu dwie to trzecią dorzucą gratis? Nigdy nie wiadomo jakie promocje szykują dla takich strategicznych klientów...

  • 0

    22. ~Boj  2009-03-11 21:46:21  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Nie ma on symbiana ale menu podobne do symbiana a napewno nie przypomina manu np; z U700 czy innych Samsungów.

  • 0

    23. ~Miałem s8300  2009-03-24 08:15:13  host: 86-27-n1.aster.pl

    Telefon ładny,dużo bajerów,wykończenie dopracowane,kolory żywe,czuły dotyk.Nic pozatym!telefon muli strasznie,jest wolny-jak dobrze że już go sprzedałem.Moj se 2letni chodzi szybciej.

  • 0

    24. ~herrek  2009-04-05 20:36:10  host: 94.254.180.230

    Telefon jest mulasty, bateria to tragedia ok 1 doby, GPS to porażka na łące szuka siebie od 1 do 5 minut. Poza tym ładny, czytelny, ekran dotyk. działa bez problemu.

  • 0

    25. ~@rek  2009-05-11 08:45:18  host: chello089076168022.chello.pl

    kaszana z tym telefonem.. po co komu 8mpgpxs??

  • 0

    26. ~mmm  2009-06-02 19:31:40  host: eph34.internetdsl.tpnet.pl

    ma ktoś może , strone z sterownikami do tego telefonu ? z góry dziękuje

  • 0

    27. ~Agusia  2009-06-04 14:36:20  host: gpz222.internetdsl.tpnet.pl

    a ja właśnie zamówiłam samsunga s8300 mam nadzieje że nie będę żałowała

  • 0

    28. ~kasia  2009-07-08 19:28:34  host: 078088152028.ustka.vectranet.pl

    Weszłam w muzykę mp3 i z niej wyszlam i na wyswietlaczu pojawilo mi sie taki kwadracik z 'play','stop' itp. jak to mam usunac, zeby nie bylo go na wyswietlaczu (tego okienka)????

  • 0

    29. ~diksia  2009-07-12 12:16:51  host: aawe95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też mam ten problem- po skończeniu odtwarzania muzy, na ekranie samowolnie pokazał mi sie pasek odwarzania muzy. Szpeci to tapetę i nie jest to zawsze potrzebne, aby było na wierzchu. Może ktoś wpadł jak to usunąć z wyświetlacza? Bo ja przeszłam po wielu ustawieniach i nic.Z góry dzięki za info.

  • 0

    30. ~ona  2009-08-19 12:57:42  host: 94.254.189.150

    Ile ludzi tyle opini,mam tel on miesiąca i jest ok,na co komu wi-fi??ile z tego się korzysta?? telefon barzo fajny i funkcjonalny.POLECAM!!!!!! p.s. KASIA jak chcesz zlikwidować odtwarzacz Mp3 z tapety poprostu przeciągni go na pasek zadań(ten z lewej strony) i już;P

  • 0

    31. ~Stahoo  2009-11-19 09:23:23  host: 93-181-133-9.as.kn.pl

    Telefon to porażka. Propozycja dla małolatów którzy korzystają z telefonu kilka razy na tydzień. Strasznie wolny, myli polecenia, które nieraz trzeba przyciskać wielokrotnie dla skutecznej akceptacji, wiesza się, bateria max 1 dzień; zaprojektowany tak, aby wytrzymać rok i koniec ( szybko się rysuje, zaczyna trzeszczeć przy dotyku po 4 miesiącach ), kłopotliwe niepotrzebne i samowłączające się menu widgetów. Ogolnie - szlag mnie trafia kilkanaście razy dziennie. Pewnie cisnę tym o ścianę zanim dotrwa terminu planowej wymiany. Zatem: jak szukasz zabawki i nie dzwonisz - OK. Jak chcesz z tego korzystać jako z telefonu - odradzam. Twoje zdrowie psychiczne baaardzo na tym zyska. Zdjęcia - ładne przy pełnym oświetleniu. Reszta rozmazane. Na oko, te dobre - jak zrobione aparatem o rozdzielczości ok 1,5MPix

  • 0

    32. ~tomek  2010-05-01 10:46:52  host: 213.172.178.174

    mam prośe jak włączyć fukcje wibracji jak ktoś dzwoni??

  • 0

    33. ~dari  2011-08-26 14:37:09  host: 62-121-85-64.home.aster.pl

    Bateria starcza na jeden dzień, to co Wy robicie tym telefonem? Mi bateria starcza na 3-4 dni, a dzwonię i esemesuję sporo. Telefonu trochę się trzeba nauczyć, bo nie jest tak bardzo intuicyjny, ale można go sobie spokojnie samemu, dostosować do swoich potrzeb, nie zamula, nie rozwala się i nie trzeszczy, nie rysuje się. Mój ma już ponad 1,5 roku, a wygląda prawie jak nowy. Z pewnością nie jest to telefon dla osób, u których telefon często ląduje na ziemi, ale też nie jest taki delikatny. Zdjęcia robi dobre, nie tylko w pełnym oświetleniu. Normalny, porządny telefon, do tego jeszcze całkiem efektowny, jestem z niego bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić.

Dodaj swoją opinię