Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung S7562 Galaxy S Duos oficjalnie

Samsung S7562 Galaxy S Duos oficjalnie

Q! 20 Sierpnia 2012 13:08

0 0

samsung s7562 galaxy duos sSamsung zaprezentował najnowszy telefon z rodziny Galaxy, model S7562 S Duos. Jednocześnie będzie on obsługiwać dwie karty SIM.

Samsung S7562 Galaxy S Duos ma ekran TFT o przekątnej 4 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). Wbudowany tylny aparat z autofokusem wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix. Przedni, do wideorozmów, przekaże obraz w jakości VGA (480 x 640 pikseli).

Zasoby sieci będzie można przeglądać dzięki łączności w technologii HSPA (7,2 i 5,76 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n). W jego wnętrzu nie zabraknie również modułów Bluetooth 3.0, AGPS, radia FM z RDS oraz czujników położenia, zbliżeniowego oraz kompasu cyfrowego.

Za moc obliczeniową odpowiadać będzie procesor Qualcomm MSM7227A Snapdragon o częstotliwości 1 GHz, układ graficzny Adreno 200 oraz 512 MB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna to 4 GB i będzie można rozszerzyć ją dzięki wejściu na karty microSDHC (do 32 GB).




Wszystkimi tymi dobrami zawiadywać będzie system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, a za zasilanie odpowie ogniwo litowo-jonowe o pojemności 1500 mAh. Wszystko to zamknięte zostanie w obudowie o wymiarach 121,5 x 63,1 x 10,5 mm i masie 120 gramów.

Telefon trafi na rynek europejski już we wrześniu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    32. ~woof  2012-08-20 23:53:39  host: z23-13.opera-mini.net

    bedzie dzialac jak pro duos. dwie aktywne karty jedna z przeznaczeniem na dane oczywiscie z mozliwoscia dzwonienia. potem w polaczeniach wybiefa sid przez ktora karte maja isc dane. ma to to lampe?

  • 0

    33.  2012-08-21 00:47:40

    to samo bylo juz w desire... no moze po za 4GB pamieci wewnetrznej dzieki czemu zmiescili ICSa.

  • 0

    34. ~  2012-08-21 01:55:54  host: z34-12.opera-mini.net

    a jaki komunikat dostaje dzwoniący kiedy dzwoni na numer 1 a drugi numer jest w tym czasie zajęty? pytam bo kolega ma nokię i w opisanej sytuacji dostajemy komunikat że telefon jest wyłączony a my nic nie wiemy że ktoś próbuje się do nas dodzwonić

  • 0

    35. ~  2012-08-21 03:24:16  host: 77-254-145-181.adsl.inetia.pl

    @34 cd wynikało by wiec że na długie rozmowy numer taki telefon się nie nadaje

  • 0

    36. ~tedi26ak  2012-08-21 07:35:59  host: public-gprs14759.centertel.pl

    W samsungach dwie karty są cały czas aktywne gdy na jednej rozmawiasz to jak ktoś dzwoni na drugi to słyszysz dźwięk połączenia w słuchawce i możesz się przełączyć na drugiego rozmówce i zawiesić aktualne.

  • 0

    37. ~  2012-08-21 08:50:26  host: 77-254-145-181.adsl.inetia.pl

    @36 to samsung lepszy niż nokia. i jak tu chwalić nokię

  • 0

    38. ~korek2  2012-08-21 11:03:45  host: apn-37-98-213-173.dynamic.lte.plus.pl

    @29 nie masz racji obie karty logują się do 3G

  • 0

    39. ~BartBE  2012-08-21 14:18:40  host: bunkier.ydp.com.pl

    A teraz porównajcie to coś do takich modeli: AMOI N820, Newman N1, THL W3+, Jiayu G3 o którym już wcześniej pisałem. Ktoś zakrzyknie, że to chińskie ścierwo i nie ma o czym gadać. Mylicie się. To są znane chińskie marki tyle, że na rynku wewnętrznym i nie maja nic wspólnego z najtańszymi podróbkami i chińską tandetą.

  • 0

    40.  2012-08-21 16:32:59

    #36, #37: nie jest tak do końca, trzeba sprawdzić w instrukcji, np C3322 którego mam obsługuje 2 karty tylko w trybie czuwania, podczas rozmowy z 1 karty, 2 jest wylogowana. Tak samo jest Galaxy Y pro Duos i Galaxy Y Duos (opieram się na instrukcji gdzie takie info znalazłem). Dawno temu jak dobrze pamiętam D780 miało zawsze aktywne 2 karty, teraz te co wydali ostatnio nie są już takie fajne...

  • 0

    41.  2012-08-21 16:36:19

    #39: jest to gdzieś do dostania w Polsce czy z Chin trzeba ściągać? idzie do jakoś spolszczyć?

  • 0

    42. ~  2012-08-22 09:06:21  host: bunkier.ydp.com.pl

    @41 Trzeba to sobie ściągnąć z chin (taniej bez posrednikow) ale i na alledrogo znajdziesz. Te telefony sa oparte o generyczny Android 4.0 wiec przełaczenie języka na PL w wiekszosci przypadków to żaden problem.

  • 0

    43. ~BartBE  2012-08-22 10:34:38  host: bunkier.ydp.com.pl

    A jak ktoś sie boi mało znanych chinczykow to oto dobrze znany chinski producent: Lenovo S720...

  • 0

    44. ~robaas  2012-08-22 21:44:36  host: 217.170.170.81

    @42: Jiayu G3 wygląda ciekawie i nie kosztuje dużo, muszę dobrze poszukać i może się skuszę, dzięki za info, Twój komentarz bardzo mi się przydał:)

  • 0

    45. ~  2012-08-24 01:26:37  host: dsq83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy tan telefon obsługuje info ze stacji bazowych, chociaż na 1 karcie ? chodzi mi o kanał 050 z nadajnika, np. Dolina Dolnego Bugu, Las Kabacki, Most Roweckiego itp.

  • 0

    46. ~BartBE  2012-08-24 09:16:22  host: bunkier.ydp.com.pl

    @45 nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie... telefonu nie miałem jeszcze w ręku. @44 dobrym miejscem na pozyskanie tego i innych wymienionych przeze mnie telefonów jest android-sale ... Z informacji na różnych forach polskich i zagranicznych można założyć, że są godni zaufania.

  • 0

    47. ~star x10  2012-08-25 21:26:21  host: ip-37-209-137-152.free.aero2.net.pl

    nie obsluguje kanalu 50 polecam chinskie one to obsluguja na gorze ekranu wyswietla i zapisuje jako sms sieciowy.Mozna ustawic jako ekran glowny widzet wtedy wyswietla duzymi literami ale to chinskie smartfony maja i oczywiscie dziala na dwie karty.Wideorozmowy obsluguja bez skype normalnie jak stare telefony jest klawisz 3G

  • 0

    48.  2012-08-28 21:11:21

    a czy któryś z tych chińskich potrafi w czasie rozmowy sygnalizować połączenie przychodzące na 2 numer (nie wylogowuje go)?

  • 0

    49. ~Jarek  2012-10-29 21:10:52  host: 89-67-96-53.dynamic.chello.pl

    Chyba go kupię, bowiem znudził mi się D-980 duos. Czy ktoś jest zorientowany ile ona ma naprawdę RAM? W specyfikacjach polskich podają 512 MB, w specyfikacjach zachodnioeuropejskich przeważnie podają 768 MB. Nastawiałem się na zakup Galaxy SII Duos o którym mówi się od XII.2011. i który jest podobnież na rynkach azjatyckich (?), ale nikt nie wie czy on istnieje naprawdę? Wygląda na to że ten (S-duos) do sporadycznego skorzystania z internetu nadaje się z nawiązką ( do gier nie będę go używał ). Chyba że ktoś coś wie kiedy pojawi się SII na 2-sim? ACE-duos pojawił się w maju, S-duos w lipcu, oby tak dalej, bowiem w mojej ocenie każdy ponadprzeciętny telefon powinien być dual-sim-em..

  • 0

    51. ~Heniek  2012-11-24 12:00:48  host: 176.97.29.186

    Jeszcze jakby Alcatel OT-997D miał polskie menu...

  • 0

    52. ~romii  2013-03-06 14:30:05  host: gw2.pocztowy.pl

    Telefon ma 768MB RAM-u i obsługuje 2 karty w trybie pasywnym - jak na jednej jest rozmowa na druga nie można się dodzwonić. Ma sprytny program, który robi przekierowania ale są do tego potrzebne jest spełnienie 2 warunków - na każdej karcie musi być usługa połączeń oczekujących i dodatkowo płacimy za przekierowanie z jednego numeru na drugi w przypadku "niedostępny". Kolejny minus jest taki, że na karcie SIM2 transmisja danych działa tylko w EDGE - nie loguje się do 3G, HSDPA.

Dodaj swoją opinię