telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung S5610 - metalowy klasyk za rozsądne pieniądze

Samsung S5610 - metalowy klasyk za rozsądne pieniądze

LuiN 12 Września 2011 14:48

1 1
Do sprzedaży na polskim rynku trafił Samsung S5610 z aparatem 5 Mpix, HSDPA oraz aplikacjami do obsługi poczty elektronicznej, komunikatorów i serwisów społecznościowych. Ubrana w estetyczną, metalową obudowę nowość Samsunga kosztuje zaledwie 419 zł.

Samsung S5610 to elegancki telefon w stylowej metalowej obudowie o grubości 12,9 mm. Jest wyposażony w ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Telefon został wyposażony w wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix z lampą LED i autofocusem, który pozwoli ostro uchwycić każdą istotną chwilę.

Łatwe zarządzanie zdjęciami gwarantuje uporządkowanie plików, a zintegrowana aplikacja do edycji zdjęć umożliwia szybką przeróbkę bez konieczności korzystania z komputera.

Samsung S5610 to również świetne narzędzie do podtrzymywania kontaktu ze znajomymi w sieci. Łączność ze światem i szybkie działanie aplikacji Facebook czy Twitter zapewnia HSDPA 7,2 Mb/s (900 i 2100 MHz) oraz Bluetooth 3.0. Ponadto, nowy model pozwala na połączenie kilku kont jednocześnie w standardzie POP3 i IMAP oraz standardu ActiveSync w trybie push wraz z pełną synchronizację kontaktów, kalendarza i zadań.

Nie zabrakło czytnika kart pamięci, jak i radia FM z RDS. Całość udało się zamknąć wraz z baterią 1000 mAh w obudowie o wymiarach 118,2 x 48,9 x 12,9 mm i masie 90 gramów.

Samsung S5610 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 419 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło: Samsung, wł


Dodaj do:
w sumie: 65
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~koqs  2011-10-25 11:01:39  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    obudowa jest z plastiku a nie metalowa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~ewa  2011-11-16 14:05:42  host: ip-093157113147.mikolow.multimetro.pl

    mam pytanie czy to normalne w tym tel że gdzy dzwonię to rozmówca słyszy mnie w dziwnym podzwieku, czy ja coś muszę ustawić czy zglosic sie z nim do salonu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~Asia  2011-11-22 17:57:27  host: d30-188.icpnet.pl

    Czy ktoś mi może powiedzieć czy zapisują się w nim wiadomości wysłane? Bo zazwyczaj w samsungach tego nie ma

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2011-11-22 18:09:36  host: z60-06.opera-mini.net

    51). Ewa , zmień pokój, mieszkanie - albo druga osoba. Chyba, że to się nigdy wcześniej nie zdarzało na innym fonie, to coś z tym modelem..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2011-11-22 18:12:53  host: z60-06.opera-mini.net

    52). W samsungach raczej tego nie ma? W prostym 3050 się zapisują... Przypomnij się później z tym pytaniem, to testerzy Ci na nie odpiszą :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~Asia  2011-11-22 18:59:51  host: d30-188.icpnet.pl

    Posiadam obecnie samsunga i mogę je ręcznie zapisac podczas wysyłania wiadomości, innej opcji nie ma a to troche wkurzające jest ;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56. ~s  2011-12-07 18:59:35  host: 46.204.79.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    zapisuje wiadomosci wyslane?????????

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~samsung  2011-12-17 10:24:31  host: esb91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiadomości wysłane zapisują się w pamięci;).Sama się zdziwiłam bo w moim starym samsungu(D900i) nie zapisywały się co było troszkę uciążliwe spoglądając na nokie lub inne modele telefonów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~  2012-01-09 08:47:22  host: 89-79-139-232.dynamic.chello.pl

    Często, zbyt często traci zasięg, to napewno nie kwestia przypadku, bo w innym modelu samsunga u mojego brata działy się też takie cuda!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~artalia  2012-01-20 13:04:12  host: 217.153.184.50

    Czy ktoś jeszcze potwierdza utratę zasięgu ? Bo mnie to zaniepokoiło a telefon mi się podoba..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~krl  2012-01-23 18:17:18  host: ip-157-25-69-127.multimo.pl

    nie potwierdzam braku zasięgu. jeżeli już jakieś się pojawiają, to wynikają z nadajników (na noki 3110 się zdarzały). niepokojaco dudniąco brzmi glos osoby po drugiej stronie, ale mozna się przyzwyczaić. do minusów można zaliczyć dośc ubogie wyposażenie (jedynie ładowarka) a na plus aparat, radio, odtwarzacz muzyczny. jak ktoś nie potrzebuje bajerów, dotykowego ekranu, symbiana, androida, wifi to dostaje solidny telefon.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~ewel  2012-03-04 11:59:18  host: public109947.cdma.centertel.pl

    ja również mam problemy z zasięgiem a kupiłam ten tel. w tym tygodniu

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    62. ~bodzio87  2012-03-17 14:27:18  host: user-109-243-135-54.play-internet.pl

    niestety przesiadka na samsunga- zły wybór jakość dzwieku rozmówcy i telefonującego bardzo zła -efekt echa jakby regulował czułoscia mikrofonu- urywa słowa.Głośnomówiacy nieporozumienie!!! strasznie gubi zasięg ,bateria max 2 dni wskaźnik pokazuje połowe bateri po kilku rozmowach spada do zera wyłancza połowe funkci. obudowa delikatna niewygodnie w kieszeni. podczas wyciagania z kieszeni czesto odbiera połaczenie. guzik wyłaczenia tel zdarza sie ze telefon sie wyłaczy. klawisze masakryczbe .zalety dobry aparat, latarka, szybkość softu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~marek  2012-03-23 09:13:12  host: 83-238-208-60.ip.netia.com.pl

    mam go od 2 tygodni. Świetny. B.dobry aparat i b.czuły dyktafon - komóra świetnie wyposażona. Bateria b.długo trzyma. Wadą - jak na razie był brak kabla usb, ale za grosze to załatwiłem i ściągnąłem soft ze strony samsunga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~random_nickname999  2012-06-06 19:43:34  host: public-gprs481419.centertel.pl

    szukał ktoś może zaślepek przeźroczystych na tył obudowy na aparat, lampę, głośnik, żeby syf do środka nie leciał ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~aw  2012-07-04 14:59:02  host: 088156122230.tarnowskiegory.vectranet.pl

    Nie wiem skąd te informacje, że samsungi nie zapisują wiadomości wysłanych itp. Sama mam samsunga - kolejnego - obecnie corby pro, a za kilka dni omawianego:) nie wiem jak w tym tel, ale 3 moje poprzednie samsungi miały automatyczne zapisywanie wiadomości wysłanych, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać takiej opcji! A zasięgu nigdy nie gubił żaden mój samsung, bateria trzyma 4-5 dni przy kilkudziesięciu (30-40) smsów dziennie i ok 15min rozmów dziennie, a dodam że tel ma dotykowy ekran i wysuwaną klawiaturę więc trochę ciągnie:) mój mąż ma Nokie c5, a właściwie miał do wczoraj, sprzedał, bo była beznadziejna, bateria trzymała 2, max 3 dni przy podobnym użytkowaniu co mój samsung. A ma zdecydowanie mniejszy ekran i nie używa "bzdecików":) typu grająca klawiatura przy pisaniu smsów i użytkowaniu tel itp. Wszyscy chwalą Nokie, a ona już straciły na jakości:( mój tata też zawsze miał nokie, chwalił je (ostatnią N97) ale kilka miesięcy temu zmienił na LG, bo też zauważył ich gorszą jakość:(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~albeerto  2012-07-13 08:20:36  host: hfn82.internetdsl.tpnet.pl

    niestety rzeczywiście gubi zasięg i pomaga tylko restart ( czasem gubi raz na 3 tygodnie a czasem 3 razy dziennie) do tego słownik t9 zapomina wyrazów no i zdarzyło się że się wyłączył w trakcie pisania sms... następnie sam włączył. plusem jest dobry aparat :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68. ~k588  2012-11-24 17:21:08  host: host-89-230-168-124.ostrowmaz.mm.pl

    niestety lubi tracić zasięg

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~fh  2013-03-09 10:49:16  host: 178.213.167.4

    fhfh

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~Maniek  2013-03-09 10:51:21  host: 178.213.167.4

    To prawda, telefon sam sie wyłącza i traci zasięg. Jest to bardzo denerwujące. Poprzednio miałem dwa SonyEricsson-y i wszystko działało jak należy. Szkoda, bo telefon jest fajny. Do tego słownik nie zapamiętuje wyrazów... Zastanawiam się nad sprzedaniem tego modelu bo szlag mnie powoli trafia.

Dodaj swoją opinię