Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung S3600 wchodzi na polski rynek

Samsung S3600 wchodzi na polski rynek

LuiN 15 Lipca 2009 13:57

0 0

samsung s3600 Samsung wprowadza na rynek nowy model z "klapką" - S3600. Chłodna metalizowana obudowa efektownie zdobiona z obu stron fakturą przypominającą drapany metal z pewnością wzbudzi zainteresowanie osób lubiących oszczędność formy i proste linie nowoczesnego designu.

Ciemnosrebrna bryła telefonu kryje w sobie podstawowe multimedialne funkcje, które uruchomić można po otwarciu klapki. Duża wygodna klawiatura i 2,2-calowy wyświetlacz zapewniają bezproblemową, swobodną obsługę telefonu.




Model wyposażono w 1,3-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją nagrywania wideo, odtwarzacz MP3, radio z RDS i możliwością odtwarzania muzyki w tle. Telefon S3600 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czarnej. Sugerowana cena detaliczna to 449 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2009-07-16 00:24:58  host: t02-09.opera-mini.net

    Jakoś nie mam przekonania do tej marki. Bateria podobno max. trzyma 2 dni w większości Samsungów, więc ładowarki nigdy nie zgubi się ! Ie he

  • 0

    13. ~  2009-07-16 02:15:43  host: 80.51.91.245

    Mam samsunga soul - bateria wytrzymuje 4 dni. Nie mów głupot, siejesz zamęt bo albo cię nie stać na samsunga albo myślisz, że telefon służy tylko i wyłącznie do odtwarzania muzyki (nie dziw się wtedy, że bateria pada po 1,5 dnia)

  • 0

    14. ~  2009-07-16 12:28:26  host: host-212-67-159-28.net.inotel.pl

    ale klapki juz odchodzą do lamusa...jednak ludzie nadal się nimi interesują...i to jest dobre posunięcie...

  • 0

    15. ~jojo  2009-07-16 14:48:30  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Klapki odchodzą do lamusa? A niby czemu. Bo "dotykowce" są teraz trendy i jazzy?

  • 0

    16. ~  2009-07-17 10:00:02  host: 212-102-21-182.adsl.inetia.pl

    Klapki sa niepraktyczne. Przed rozlozeniem sa grube. Po rozlozeniu dlugie. Jedno i drugie wyglada jak telefon sprzed x lat.

  • 0

    17. ~jojo  2009-07-17 20:34:07  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    16 - Jakie klapki masz na myśli - chyba te z przed kilku lat? Poza tym przed rozłożeniem główny wyświetlacz jest chroniony, a sama klapka jest mała. Po rozłożeniu idealnie trzyma się ją w ręce i przy policzku w czasie rozmowy. Często również klawisze są większe i nie leżą zbyt blisko siebie, co jest bardziej wygodne Swoją drogą telefony w kształcie klapek mnie najbardziej się podobają.

  • 0

    18. ~elet  2009-08-22 16:22:22  host: host-81-190-242-174.malbork.mm.pl

    chciałam telefon z klapką i zdecydowałam się na ten. jest świetny. poręczny i bardzo kobiecy. jeśli ktoś mógłby mi tylko pomóc.. gdzie zmieniać opcje dla dźwięku wiadomości? bo za nic nie mogę tego odszukać

  • 0

    19. ~klapka  2009-11-13 15:55:59  host: admy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy jest taka mozliwośc zeby otwierając klapke nie odbierać odrazu połączenia.?

  • 0

    20. ~  2009-11-20 16:58:11  host: aqy48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JAKIEGO KOLORU JEST PODŚWIETLENIE KLAWIATURY W TYM TELEFONIE???

  • 0

    21. ~mamamam  2009-12-16 20:51:49  host: baw42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest białe podświetlenie klawiatury

  • 0

    22. ~  2009-12-17 18:00:20  host: apn-77-113-239-119.dynamic.gprs.plus.pl

    wiecie jak zdiac obudowe,aby wlozyc karte sim...mecze sie i nie moge...jejku...

  • 0

    23. ~red  2010-01-01 03:46:23  host: 088156059174.ostroda.vectranet.pl

    Jak wyłączyć odbieranie połączeń przy otwarciu klapki. 1.Menu 2.Ustawienia 3.Aplikacje 4.Połączenia 5.Wszystkie połączenia 6. 7.Tryb odbierania 8."Zaznaczyć kwadracik"-Odbiór dowolnym klawiszem.I to wszystko.

  • 0

    24. ~darcia:)  2010-01-03 18:55:11  host: host-89-228-203-57.kalisz.mm.pl

    mi bateria trzyma 9-10 dni

  • 0

    25. ~wiesko  2010-01-17 00:31:55  host: cpr50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam musze miec telefon zeby dobrze muzy słuchac w komunikacjach

  • 0

    26. ~maruda  2010-01-29 17:54:54  host: 77-253-177-198.adsl.inetia.pl

    mam samsunga c3050 i bateria trzyma mi 7 dni jak nic nie robie a jak zagram to 5-6dni

  • 0

    27. ~ania  2010-03-25 18:45:43  host: 91.200.79.130

    czy Wam rowniez bateria tak krotko dziala? telefon mam ok 2 dni, nawet nie sluchalam muzyki, a pozostaly mi jedynie 2 kreski! wczesniejszy telefon, gdzie sluchalam duzo muzyki i radia wytrzymywal prawie tydzien (nokia).

  • 0

    28. ~  2010-03-25 18:48:49  host: 91.200.79.130

    jak usunac skrot do internetu plus.pl z wyswietlacza?

  • 0

    29. ~  2010-03-25 22:26:19  host: f96-064.opera-mini.net

    Właśnie, jak się z tego pozbyć?? Mam inny telefon, ale mam to samo. Ten PLUS zwariowal, że na wyświetlacz daje skrót do swojej strony głównej, jakby wszyscy użytkownicy telefonów najczęściej używali funkcji, internet -plus.pl. Przecież to jest nie tylko nie szanowanie klientów, ale nawet chamstwo. Mi chodzi o plusfona, ale napewno pozbycie się tego z wyświetlacza będzie podobnie jak w samsungu. Plusie, głównie robisz z siebie debila!

  • 0

    30. ~  2010-03-26 12:13:10  host: p07-13.opera-mini.net

    Czy nikt nie wie, jak odzyskać klawisz funkcyjny z spod wyświetlacza? Pantg

  • 0