Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung rozszerza promocję "Witaj piękny! Żegnaj stary"

Samsung rozszerza promocję "Witaj piękny! Żegnaj stary"

orson_dzi 28 Września 2017 09:34

3 1

samsung galaxy s8 plus

Samsung rozszerza promocję, w ramach których można wymienić swój stary smartfon na nowe modele Galaxy S8.

Zgodnie z nowymi warunkami promocji jeszcze więcej klientów będzie mogło skorzystać z promocji Witaj piękny! Żegnaj stary kupując smartfon Galaxy S8 lub S8+. Dzięki rozszerzeniu listy modeli objętych odkupem, klienci mogą odsprzedać niemal każdy dostępny na polskim rynku smartfon, niezależnie od jego wartości rynkowej.




Promocja trwa do 31 października 2017 roku. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są na stronie www.odkup.samsung.pl.

Zobacz: Witaj piękny! Żegnaj stary - Samsung zachęca do wymiany smartfonów

Zachęcam do podzielenia się w komentarzach informacją, na jaką kwotę został wyceniony Wasz smartfon.

Źródło tekstu: Samsung     

w sumie: 35
  • 0

    16. ~kla  2017-09-28 11:25:37  host: public-gprs384779.centertel.pl

    czyli produkty są tak słabe iż już zeszłoroczny model można zastąpić nowym? + papka marketingu jaki on super?

  • 0

    17.  2017-09-28 11:34:03

    @Telepolis - zrobcie moze artykul ile procentowo lub ilosciowo telefonow jakiego typu jest w ten sposob wymienianych. Jaki promil ludzi majacych powiedzmy Galaxy S7 EDGE w stanie idealnym chcialoby go oddac za polowe jego wartosci rynkowej korzystajac z tej swietnej oferty promocyjnej. Bez promocji mozna nie stracic az tak wiele...

  • 0

    18.  2017-09-28 11:49:32

    jak ja kocham te wszystkie komentarze ludzi którzy nie zadali sobie trudu zapoznania się z regulaminem.Wyceną zajmuje się NIEMIECKA as good as new gmbh i to ich trezeba by spytac czemu tak wyceniają-rola samsunga sprowadza się tylko do dorzucenia "od siebie" 250 pln do wyceny niemców i tyle w temacie. z tego co pamietam z jakiegos forum wszystkie apple wyceniane na 1pln to te ktore nie mają zdjętej przez uzytkownika blokady (czli bezuzyteczne/potencjalnie kradzione itp)

  • 0

    19.  2017-09-28 11:50:38

    niemiecka firma miało być

  • 0

    20. ~Olek  2017-09-28 11:57:39  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Samsung s7 edge ,mała ryska z tyłu obudowy wyceniony za 738 zł

  • 0

    22. ~Rysio  2017-09-28 11:59:35  host: 188.146.96.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mojego Huawei Mate 9, kupiony 7 miesięcy temu, cały czas w etui, wycenili na 1241... Chciałbym zapytać tego kto wycenia, jak to robi...

  • 2

    23.  2017-09-28 12:10:19

    @18 ERA_GSM: A kogo to obchodzi czy niemiecka czy koreańska firma wycenia? Opinię wyzyskiwacza zbiera Szajsung bo to on promuje akcję. To Szajsung powinien dopilnować by to miało ręce i nogi a nie próba oszustwa własnych klientów. Akcja kpina i wszystko na ten temat.

  • 1

    24.  2017-09-28 12:11:48

    LG G6 kupiony miesiąc temu za 2500 PLN - "Nasza cena: 1.142,10 zł
    samsung UPADŁ NA GŁOWĘ.

  • 0

    25. ~markus23  2017-09-28 12:20:02  host: a22-01-01.opera-mini.net

    Note 4 N910C stan bardzo dobry 838,- w miarę uczciwa cena

  • 0

    26.  2017-09-28 12:35:04

    @18 bullshit z tą blokadą, bo ja zaznaczyłem że jest zdjęta przeze mnie. A to szajsung sam sobie jest winien że sobie parodystów wybrał do wyceny, przygłupy jedne :D

  • 0

    27. ~Edward Chetny  2017-09-28 13:36:43  host: public-gprs412903.centertel.pl

    Kupie samsunga s5 w stanie idealnym bez simlocka za 600 zl. Cena wyzsza niz w tym smiesznym systemie samsunga.

  • 0

    28. ~  2017-09-28 13:57:10  host: 168.235.197.156

    @26 pelikanku niedojrzaly a lekcje odrobiles?

  • 0

    29. ~Niro  2017-09-28 13:57:14  host: user-94-254-157-111.play-internet.pl

    S8+ za 2999zł!

  • 0

    30.  2017-09-28 14:22:35

    Nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzedaje w takim systemie modelu sprzed kilku miesięcy w bardzo dobrym czy idealnym stanie.
    To raczej zachęta dla kogoś kto ma model sprzed dwóch -trzech lat. 400 za telefon, 250 od Samsunga i to już jest "kawałek" nowego telefonu.

  • 0

    31.  2017-09-28 14:43:53

    A dlaczego nie chcą telefonów z simlockiem Orange? Mój S7 też liczą za 1,94zł. Hehe już lecę wymienić.

  • 0

    32.  2017-09-28 14:44:52

    Dodam jeszcze, że ta firma która odkupuje telefony, nie działa CHARYTATYWNIE czyli na skupionych telefonach musi jeszcze zarobić. I to wg stawek tej lepszej części świata.
    Jeżeli X kupił telefon miesiąc temu za 2500, to jest on wart jakieś 2000. Firma musi na nim zarobić czyli odkup za 1200-1300 zł, drożej się zwyczajnie nie opłaca. Przy okazji- daje to pojęcie na jakich marżach realnie pracują firmy którym "nie opłaca się" dac klientowi 100 zł rabatu.

  • 0

    33.  2017-09-28 14:50:06

    pewnie, że można telefon opchnąć drożej, ale są osoby które nie mają pojęcia jak albo im się po ludzku nie chce, więc zamiast trzymać stary sprzęt po szufladach, będą woleli z niego nawet te 300-400 pln wyciągnąć.

  • 0

    34. ~romano  2017-09-28 16:52:32  host: a12.net145.okay.pl

    s7 edge kupione wczoraj, zaznaczony jako nowy. wycena 1277 zł zabawni są.

  • 0

    35.  2017-09-28 16:58:53

    Ja kupię Samsunga jak w specyfikacji będzie pisać że jest w środku wyłożony cegłą szamotową.

  • 0

    36. ~Emil  2017-09-29 15:39:02  host: 188.146.98.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    No i czuję się skopany i oszukany przez Samsunga :(
    Byłem a w zasadzie dalej jestem posiadaczem S7 Edge Platinum Gold od jakiś 7 miesięcy, jednakże skusiłem się na nowego S8+ i korzystając z oferty odkupu mojego "edzia" Telefon u przedstawiciela został wyceniony na 1250 + kod z aplikacji po zakupie nowego 250 razem dało kwotę 1500 ok mimo wszystko się skusiłem i zakupiłem nowego S8+ odsyłając przez kuriera mojego edzia do przedstawiciela. Otóż dzisiaj dostałem pocztę iż telefon za który ze wszystkimi pakietami ubezpieczeń itd w systemie ratalnym kosztuje mnie ok 5000 został wyceniony ponownie! na kwotę 1,94 gr tak dobrze napisałem 1,94 gr !!! W ten sposób stałem się posiadaczem dwóch zarąbistych telefonów...i kolejną kwotą 3800 do spłaty (tym razem wziąłem bez dodatków ubezpieczeń itd) Jednakże czuję się oszukany i nabity w butelkę gdyż nawet ładowarka w zestawie jest więcej warta! co to za kwota 1,94??? Cała ta promocja, kup i zdobądź kod na 250 który doliczymy do wyceny to bujda nie z tej ziemi. Chodzi o to abyście zakupili nowy telefon i władowali się w kolejne koszta. Oszustwo nie z tej ziemi!!!

Dodaj swoją opinię