Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung rozszerza listę urządzeń gotowych na Oreo

Samsung rozszerza listę urządzeń gotowych na Oreo

orson_dzi 12 Marca 2018 12:47

5 2
samsung galaxy s9 plus

Kanadyjski oddział Samsung poinformował o dacie aktualizacji wybranych smartfonów do Androida Oreo. Jest kilka nowości.

Najwcześniej, bo jeszcze w marcu aktualizację otrzymają ubiegłoroczne flagowce z serii Galaxy S8 i Galaxy Note 8. Cały kalendarz wygląda następująco:



Źródło tekstu: GSMArena; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | android oreo | android

w sumie: 14
  • 0

    1. ~mimis  2018-03-12 12:48:43  host: user-94-254-150-56.play-internet.pl

    ja jestem ciekaw kiedy lg v30 dostanie w Polsce

  • -1

    2.  2018-03-12 12:59:02

    mimis: jest już od dawna dostępny w Polsce. Śpisz?

  • 0

    3.  2018-03-12 13:00:46

    Jakiś straszny burdel panuje z tymi aktualizacjami. Wcześniej podawano że S6 też dostanie, kanadyjczycy nic o tym nie wspominają. Samsung jako firma nie może jasno określić? Co oddział to inne informacje.

  • 0

    4. ~Marcin  2018-03-12 13:01:27  host: 188.146.164.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Żenada. Konkurencja ma od dawna

  • 0

    5.  2018-03-12 13:04:02

    Coś złego się dzieje na rynku smartfonów: opóźnienie z aktualizacjami, nowe urządzenia kopiujące iPhone'a X, USB-C i znikanie jack 3,5mm...

  • 0

    6. ~S4  2018-03-12 13:08:14  host: public-gprs376911.centertel.pl

    Super, że Galaxy A5 2017 zaktualizują do Androida 8.0, ponieważ właśnie zamierzałem kupić ten model. Samsung zwraca teraz za niego 200 zł.

  • 0

    7. ~  2018-03-12 13:09:06  host: visitor-net.aminocom.com

    Czyli Galaxy A3 2017 ktory premierę miał prawie pół roku po premierze Androida 8.0, wypadł z listy? Loool. Samsung to jest jednak ścierwo.

  • -1

    8. ~S4  2018-03-12 13:19:46  host: public-gprs376911.centertel.pl

    @7. Pewnie gdyby Galaxy A3 2017 był na tej liście to znalazłbyś sobie jakiś inny model, który nie dostanie aktualizacji.
    Wszystko byle dokopać Samsungowi.
    Ehh ci hejterzy...

  • 0

    9. ~syska  2018-03-12 13:40:20  host: 92.60.132.22

    ja miałam problem z a5 2017 bo w trakcie ładowania telefonu bateria dochodziła do 98% a po chwili spadała do 91% a telefon był dalej podłączony do prądu i zamiast ładować się max 1,5 godziny to trwało to 2,5 godziny dopiero jak pożyczyłam od koleżanki ładowarkę nagle telefon zaczął ładować się w 1 godzine i 15 minut co mu się odmieniło nie wiem

  • 0

    10. ~Siedem Nieszczęść i lekarze  2018-03-12 14:29:59  host: a06-10-01.opera-mini.net

    9). No widzisz, poradziłaś sobie sama - ładowarka do wymiany?

  • 0

    11. ~mimis  2018-03-12 14:52:02  host: user-94-254-144-61.play-internet.pl

    @2 w Polsce jeszcze nie ma oreo w v30

  • 0

    12.  2018-03-12 18:04:20

    "Całe kalendarium wygląda następująco:" - chyba tylko Arkadiusz Dz. nie wie, że kalendarium używa się do dat przeszłych a nie przyszłych. :D

  • 0

    13.  2018-03-12 18:21:49

    @12, RadkoR - definicja nie wyklucza przyszłości. Ale jak gryzie Cię w oczy, to za sekundę zmienimy.

  • 0

    14. ~syska  2018-03-13 09:25:24  host: 92.60.132.22

    10: ładowarka jest sprawna telefon był w naprawie wszystko sprawdzili i nic nie wykryli więc nie wiem co było nie tak z telefonem przez dwa miesiące

Dodaj swoją opinię