Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: rekordowa sprzedaż Galaxy Note

Samsung: rekordowa sprzedaż Galaxy Note

Q! 16 Sierpnia 2012 08:34

0 0
samsung galaxy noteSamsung poinformował, że jego hybryda telefonu i tabletu, Galaxy Note, osiągnął kolejny rekordowy poziom sprzedaży.

Według Samsunga, sprzedaż modelu Galaxy Note przekroczyła właśnie 10 mln sztuk na całym świecie. Stało się to w około 9 miesięcy od momentu wprowadzenia urządzenia na rynek.

To kolejne informacje o rekordowej sprzedaży urządzeń Samsunga. Wcześniej dotyczyły one m.in. modelu Galaxy S II oraz Galaxy S III.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy Note w katalogu



Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2012-08-16 10:08:05  host: ip-37-209-147-142.free.aero2.net.pl

    @16, można jakoś się przed tym zabezpieczyć?

  • 0

    18.  2012-08-16 10:09:11

    Jak bawiłem się bawiłem tym "telefonem" to rozmiar ekranu rzeczywiście mnie urzekł. Ale zaraz potem sobie przypomniałem że mam sgs2, który już jest na granicy komfortu jeśli chodzi o codzienne użytkowanie i noszenie w kieszeni, oraz że to wciąż jest samsung na androidzie i zachwyt mi szybko przeszedł ;)

  • 0

    20. ~Xd  2012-08-16 10:20:43  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    Applefanie a iphony są dobre do multimediów? będzie mi służyć głównie do oglądania streamów i słuchania muzyki.

  • 0

    22.  2012-08-16 10:45:15

    @19 sukces po premierze będzie murowany. Ale nie spowodowany tym, że sprzęt będzie cudny a marketingiem (nie twierdzę, że nie będzie świetnym telefonem, ale w tydzień po premierze nikt tego nie zweryfikuje a właśnie w tym okresie najwięcej osób kupuje). Potem sprzedaż gwałtownie spadnie, podskoczą im słupki na święta, po nowym roku znów spadnie... Widzisz, jaki wizjoner ze mnie?

  • 0

    24.  2012-08-16 10:50:09

    @20 a to zależy jakich. Jak jest dedykowana aplikacja to obejrzysz, jak nie ma to nie. Nie wiedzieć czemu podłe portale mają w nosie to, że cudne Apple wymaga od nich HTML5 i nadal beztrosko, ku swej zgubie siedzą na Flashu. Ot taka mała złośliwość w stronę applefana. Do sprzętu Apple w tej dziedzinie nic nie mam. Chociaż to lekki niesmak, że mój "zetafon" obsługuje tą technologię bez zająknięcia a sprzęt 7 razy droższy sobie z tym nie radzi.

  • 0

    25.  2012-08-16 10:54:23

    Nie rozumiem wielu ludzi. Wiadomo ze sa rozne modele telefonow i kazdy jest przeznaczony dla danej sfery w spoleczenstwie. Ja np nie wzialbym notea gdyz mi zalezy na aparacie. Wiec wezme 808. Z kolei inna osoba majaca np biznes i czesto siedzaca na inecie wybierze notea. Z kolei ktos inny wybierze jakiegos taniego andka za 200 zlotych gdyz po co mu wiecej. Inny wybierze Iphonea zeby byc trendy. EHhh.

  • 0

    26.  2012-08-16 10:55:07

    @23 zapomniałem, że z matematyką jesteś na bakier. Skoro w pierwszym tygodniu po premierze (tydzień ma 7 dni) sprzedano 4 miliony, a w drugim kwartale (kwartał ma ponad 90 dni) 26 milionów to jak sprzedaż może rosnąć?

  • 0

    28. ~  2012-08-16 11:04:44  host: z60-05.opera-mini.net

    @applefan @19 mówisz w ciemno brać? Już sobie szykuje karty sd żeby przetestować na tym nowym.

  • 0

    29.  2012-08-16 11:26:43

    28: jeżeli wymyśliliby auto na wodę (co nota bene już zrobili), to też byś wytykał wadę tego samochodu, że nie obsługuje paliwa typu Pb95 i że taki samochód jest beznadziejny?

  • 0

    30. ~pisul  2012-08-16 12:42:10  host: nat1.res.pl

    Wszyscy sie zachwycaja duzym amoledowym ekranem w Notesie a ja pochwale go za cos innego. Glosnik zewnetrzny to poezja. Mialem muzyczne stereo se w550i potem w850i motorole stereo e398 potem stereo ale nie muzyczna nokie n82,wave s8500 ale galaxy Note jakosci i glosnoscia przewyzsza wszystko co do tej pory na rynku.To gra jak nie telefon. Inni powinni sie uczyc i brac ten glosnik za standard. Mysle ze na tych 10 milionach sie nie skonczy. Po wejsciu Note2 ceny jedynki spadna a sprzedaz wzrosnie.

  • 0

    31.  2012-08-16 12:56:30

    Faktem jest że ostatnio to Apple naśladuje Samsunga a nie odwrotnie. iPad mini to przecież kopia pomysłu Galaxy Note.

  • 0

    32.  2012-08-16 13:03:27

    A co ten IP5 ma mieć rewolucyjnego? Czyżby gniazdo na dodatkowe karty pamięci SD? O tym że dotychczasowe akcesoria można będzie wyrzucić do kosza to już wiemy.

  • 0

    34.  2012-08-16 13:36:42

    @20,28 - Cos slabo i nieudolnie prowokujesz :O

  • 0

    35. ~pisul  2012-08-16 14:13:57  host: nat1.res.pl

    @33 z wyciekow gniazdo ma byc mniejsze ale i tak do niczego nie podobne.Ani mini ani micro usb zero jakiegokolwiek standardu. Wszystkie akcesoria do wyzucenia a za nowe plac. To ta rewolucja?

  • 0

    36. ~JustMe  2012-08-16 14:15:35  host: 93-186-23-83.rdns.blackberry.net

    Applefan,interes zycia Ci sie szykuje,sciagadz z USA I nazywasz to:"dzieki Apple zarobie" , zenada stulecia. To bedzie najwieksza wtopa tego roku... :D

  • 0

    37.  2012-08-16 14:40:08

    czy za kazda generacją iphone'ów wymagacie nowych rewolucji? nie wystarczająco duzo juz ich Apple dokonal? Na aktualnym runku smartphon'ów do rewolucji i zaskoczenia juz raczej nie dojdzie, ludzie sie juz do wszystkiego przyzwyczali.

  • 0

    38.  2012-08-16 14:41:40

    ... i wiedzą sie czego spodziewac*

  • 0

    41. ~  2012-08-16 16:45:37  host: z41-14.opera-mini.net

    Applefan ale numer. Masz ip4s jezdzisz najnowszym bmw - tak pisales a teraz chcesz zarobic na kilku telefonach ? Smieszny jestes. Zenada i dno. Gosciu juz dawno cie rozgryzlem kim jestes. Ani razu nie odniosles sie do moich textow bo nigdy nie odnosisz sie do postow ci niewygodnych i palisz glupa. Idz dzieciaku sie leczyc bo z glowa cos nie tak a i pewnie kolegow masz jak na lekarstwo ***

  • 0

    43. ~Octopus  2012-08-16 18:34:16  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    aple kradł i kradnie dalej pomysły - już im to nie raz wytknięto. Patrz ostatnio ich rzekomy wynalazek - multitouch. Już im samsung udowodnił ,że kłamali.Te technologie opracował Hitachi .Zresztą sam japkofon przyznał , że tyle ma pomysłów co kot napłakał. Dlatego trwa wojna na patenty. Wygląd japkofona to zerżnięty sony.. Samsung to przyjemny w pracy sprzęt - gdyby tylko nie ten cholerny pogłos via rezonans.

  • 0

    44. ~BzykMen  2012-08-16 20:49:36  host: apn-77-113-25-230.dynamic.gprs.plus.pl

    Przeglądanie netu na Note`sie to sama przyjemność . Na początku wydawał mi się duży ale z czasem się przyzwyczaiłem i jest w sam raz . A wahałem się między galaktyką 3 lub 2 a nim . Standardowe gniazdo sim przeważyło i moja 14-letnia karta sim nie musiała być wymieniana , na jakieś micro.

Dodaj swoją opinię