Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung reklamuje model SGH-E820

Samsung reklamuje model SGH-E820

sirmark 1 Stycznia 2005 18:23

0 0
samsung sgh e820 W ofercie Era Biznes pojawił się nowy telefon – Samsung SGH-E820, który jest mutacją znanego telefonu SGH-E800. Nowy telefon wyróżnia się granatowym kolorem obudowy oraz odmiennym układem klawiatury.

Wraz z wprowadzeniem telefonu SGH-E820 firma Samsung rozpoczęła kampanie telewizyjną. Do kampanii wykorzystano globalną kreacją z dodatkową informacją o dostępności telefonu w ofercie Era Biznes.

Kampnia rozpoczęła się 30 grudnia i będzie trwała 2 tygodnie. Oparta na spotach 30 sekund i 15 sekund kampania pojawi sie w TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TVN 24, TVN7, TVN Style, Discovery oraz Planete.


Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet