Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Race w Sopocie

Samsung Race w Sopocie

sirmark 14 Lipca 2005 16:48

0 0

samsung sgh d500 Samsung Electronics promuje w Sopocie swój nowy telefon komórkowy SGH-D500. Promocja odbywa się we współpracy z Sopot Match Racing Center organizującym po raz pierwszy w Polsce regaty matchracingowe stopnia pierwszego (Grade 1) – najwyższy stopień z możliwych w pięciostopniowej skali Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF.

Sopot Match Race 2005 odbędzie się w dniach 29 sierpień - 4 wrzesień 2005r.

Podczas w/w regat odbędzie się również Samsung Race (3 września 2005). Będą to wyścigi wszystkich jachtów na raz (wyścig flotowy) z atrakcyjnymi nagrodami Samsung dla zwycięskiej załogi. Planowane jest również zabranie przez wszystkie pięć jachtów Samsung Race dzieci specjalnej troski oraz przekazanie na ich rzecz nagród – w ten sposób wydarzenie sportowe zyska również wymiar prospołeczny.
Po sopockim akwenie pływać będzie jacht Samsung. Skrzydło mola służące w chwili obecnej jako sopocka marina w Sopocie oraz klub Copacabana zostały obrandowane banerami Samsung reklamującymi najnowszy luksusowy telefon Samsung SGH-D500 (Bluetooth, aparat fotograficzny 1,3 megapiksela z fleszem, 96 MB pamięci, odtwarzanie wideo i MP3). Samsung SGH-D500 szybko zyskał uznanie na świecie. W lutym 2005 w Cannes model ten otrzymał nagrodę "GSM Association Award" w kategorii najlepszy telefon komórkowy roku 2005.

Do udziału w regatach Sopot Match Race 2005 zaproszonych zostało 10 pięcioosobowych zawodowych ekip żeglarskich, wśród których nie zabraknie załóg biorących udział w najbliższych regatach o Puchar Ameryki (to właśnie w formule match racing - "jeden na jeden" - rozgrywana jest ta najstarsza konkurencja sportowa ery nowożytnej). Termin regat w Sopocie jest sprzyjający, jako że 2 tygodnie później odbędą się Mistrzostwa Świata w match racingu w hiszpańskim Calpe. Ekipy potraktują start w Sopocie jako ostateczny sprawdzian przed tą najważniejszą dla nich imprezą w tym sezonie.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-D500

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Prosto na kartę Plusa?

Prosto Na Kartę  - nowa oferta dla klientów Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet