Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: przyczyny awarii Note'ów 7 do końca roku

Samsung: przyczyny awarii Note'ów 7 do końca roku

orson_dzi 29 Listopada 2016 13:40

6 0

Koreańskie media informują, że Samsung do końca roku chce zaprezentować wyniki śledztwa w sprawie awarii modelu Note 7.






Samsung stara się uporać z serią problemów jakie przysporzył firmie Galaxy Note 7. Firma opublikowała dzisiaj list do inwestorów zapewniając o wzroście dywidendy i informacją, że rozważane jest umieszczenie akcji na zagranicznej giełdzie, prawdopodobnie NASDAQ.

Koreańskie media donoszą, że Samsung będzie starać się upublicznić wyniki wewnętrznego śledztwa prowadzonego w sprawie wad konstrukcyjnych Note'a 7. Firma chce jak najszybciej wyjaśnić całą sprawę, żeby jak najlepiej wystartować z przyszłoroczną premierą Galaxy S8 i skupić się na nim, zamiast na ciągłym wyjaśnianiu problemów z przeszłości.

Źródło tekstu: theinvestor; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy note 7

w sumie: 12
  • -2

    1. ~  2016-11-29 14:34:22  host: netsafe.cz

    no i co z tego? nie kupowałem, nie kupięi nie mam zamiaru niczego co ma w nazwie szajsung oraz gigaszit.

  • 0

    2. ~  2016-11-29 14:35:33  host: netsafe.cz

    Może samsung by połączył sie z gigbyte oraz natec genesis, nazw była by boska "genesis gigaszit szajsung" najlepszy dla frajera

  • 1

    4. ~Raźny  2016-11-29 14:36:26  host: public-gprs355867.centertel.pl

    Brawo Ty, brawo dobra zmiana.

  • -1

    5. ~och jejku  2016-11-29 14:51:10  host: public-gprs358697.centertel.pl

    Tym note 7 nadszarpnęli sobie reputacje ale co się dziwić szajsung to szajsung.Powinni sprawdzać podzespoły łącznie z baterią w laboratorium ale jak wszystko idzie z chin to co się dziwić.

  • 0

    6. ~x  2016-11-29 15:22:01  host: 140.101.31.244

    Wybuchają, bo mają bombową specyfikację: akumulator o ekwiwalencie kilku kg trotylu, podwójny zapalnik, itp. :D

  • 1

    7.  2016-11-29 16:00:31

    @1 to w sumie dla spójności mógłbyś też nie komentować. Ja np. nie kupuję rozrzutnika do gnoju i w związku z tym nie wchodzę na forum dla rolników żeby im to oznajmić.

  • 0

    8.  2016-11-29 16:31:02

    to dopiero wybuchowe wieści

  • 0

    9. ~)•(~  2016-11-29 17:23:23  host: 8.37.225.55

    W skrócie:
    do koñca roku szukamy kozła ofiarnego
    :-D

  • 0

    10. ~  2016-11-29 19:00:12  host: 89-78-238-142.dynamic.chello.pl

    To, że tyle zajmuje im dojście do tego co było przyczyną MASOWEGO wybuchania jednego modelu świadczy o ich braku profesjonalizmu! To producent, mający schematy, dokumentujący etapy itd i oni jeszcze nie wiedzą hahahahahah co za kit! Serwis na wsi może nie wiedzieć a nie jedna z największych firm na ziemi! Ściemniają, czyli widocznie sami wiedzą na czym oszczędzoli, ale dla mas będzie hmmm "wielkie śledztwo" :D Turlam się ze smiechu :D

  • 0

    11. ~  2016-11-29 19:01:41  host: 89-78-238-142.dynamic.chello.pl

    Pewnikiem zawini "zewnętrzny dostawca" buauahahhahah

  • 0

    12. ~Calm7  2016-11-30 04:34:25  host: abbi19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do @9). Według moich obliczeń, to ty jesteś kozłem ofiarnym:-D

  • 1

    13. ~  2016-11-30 14:09:23  host: 176.97.31.179

    Żałosne kmioty - pracownicy salonów Apple siedzą tu na forum i srają na Samsunga, zapominając jaki badziew wciskają ludziom w postaci Srajfona. W ostatnim Srajfonie też wybuchają i zapalają się baterie, czyż nie???!! W ostatnim Srajfonie same porażki - usunięcie przycisku głównego i zastąpienie shitem na który kazdy narzeka, usunięcie gniazda słuchawek, żeby zarobić na idiotach conajmniej po 100zł od głupiego łba za przejściówkę! A co wy na psujące się ekrany z winy fuszerki Appla, za którą to fuszerkę SAM MUSISZ ZAPŁACIĆ PONAD 600ZŁ???!!! Po prostu pewnego dnia dotyk w Srajfonie przestaje działać i masz fajną ramkę na zdjęcia. A Aople oskarża CIEBUE ZE DEBILNE KORZYSTANIE Z FONA. SRAJFONA.
    I wiele wiele innych wad posiada najnowszy Srajfon, więc zamknijcie się płatne pachołki i przestańcie ujadać, bo żal was.

Dodaj swoją opinię