Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung przedłuża promocję na usługę Guard

Samsung przedłuża promocję na usługę Guard

LuiN 20 Czerwca 2016 13:42

4 0

Samsung przedłużył do do 11 sierpnia promocję na darmowy Program Guard. Oferta skierowana do użytkowników Galaxy S7 i S7 edge.

Do decyzji przyczynili się w głównej mierze posiadacze flagowych smartfonów Samsung - S7 i S7 edge. Dotychczas blisko co czwarty użytkownik zdecydował się skorzystać z darmowej usługi, wyrażając przy tym swoje zadowolenie z programu.

Program gwarantuje ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia, przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat, możliwość odkupu telefonu w przyszłym roku i obniżenia przy tym wartości nowego produktu o 1000 zł oraz zabezpieczenie danych użytkownika za pomocą aplikacji My KNOX.
Formularz rejestracyjny programu jest dostępny na stronie www.guards7.samsung.pl. Po jego uzupełnieniu właściciel smartfonu otrzyma na podany e-mail wiadomość o warunkach ubezpieczenia. Gwarancją prawidłowego ukończenia rejestracji jest otrzymanie certyfikatu przystąpienia do Promocji Guard S7.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung guard s7

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Templariusz  2016-06-20 14:56:49  host: 85.219.170.98

    WOW :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet