Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung prezentuje SGH-F300

Samsung prezentuje SGH-F300

sirmark 9 Lipca 2007 17:45

0 0

samsung sgh f300Samsung w podziemiach w centrum Warszawy pokazał nowy telefonu muzyczny SGH-G F300. Do prezentacji telefonu wykorzystane są wielkoformatowe naklejki na ścianach, nietypowa duża naklejka prezentująca w dwustronność telefonu (jedna strona do rozmowy, druga słuchania muzyki z dużym wyświetlaczem), słupy reklamowe oraz plazmy na których prezentowany jest spot F300 Beyonce. O współpracy piosenkarki z Samsungiem pisaliśmy w tej wiadomości.

samsung prezentacja Nowością jest obszar Bluetooth, gdzie wszyscy posiadacze telefonów z funkcją Bluetooth mogą bezpłatnie pobrać tapeta z płytą Beyonce, dzwonek MP3 z Beyonce oraz część klipu Beyonce.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2007-07-09 19:13:30  host: staticline23090.toya.net.pl

    UMTS ?

  • 0

    4.  2007-07-09 19:27:23

    Znalazlem dwa bledy: "SGH-G F300", mialo chyba byc "SGH-F300" i "pobrać tapeta", mialo chyba byc "pobrać tapetę".

  • 0

    5.  2007-07-09 19:39:15

    aki obsza BT był kiedyś na dworcu pkp, tylko że pepsi ;p mi sie tel nie podoba :|

  • 0

    6. ~kes  2007-07-09 20:31:20  host: 212.160.172.70

    boś głupi i masz wszy na pępku, ten telefon ma centymetr szerokości i jest wielkości i -poda, jest genialny!!!

  • 0

    7. ~  2007-07-10 09:02:10  host: c28-199.icpnet.pl

    fajny sprzęcik, choć nie mogę sobie wyobrazić jak na tym pisać smsa, albo chociaż jak go odczytać... skoro do dyspozycji mamy (tak na oko) tylko 1 wiersz :( I ciekawe na ile wystarcza bateria przy włączonym mp3playerze

  • 0

    8.  2007-07-10 10:18:17

    nie dość, że nie przepadam za Samsungami, to ten jest masakrycznie brzydki i nie cierpie Beyonce! ;[

  • 0

    9. ~KObaltus  2007-07-10 14:44:12  host: 80.50.201.74

    Esemesy mozna odczytywac przełaczając ekrany w ten sposób widac go na dużym.bateria przywłaczonym mp3 działa nieprzerwanie przez 14 godzin bo telefona ma wzmacniacz firmy Bang&Olufsen ze specjalnym systemem do oszczedzania baterii.Ponadto telefon wyposazony jest w etui, w którym znajduje sie dodatkowa bateria w ten sposób jesli go włożymy do etui mamy do dyspozycji dwie baterie.

  • 0

    10. ~Desmond  2007-07-10 16:51:29  host: dqe33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli to jest o dziwo dobry telefon Samsunga? Ciekawi mnie, jak sprawdza się wzmacniacz B&O, mam ochotę wypróbować jak to brzmi, pewnie lepiej niż SE Walkman series. Był ktoś przy tej reklamie? Co można ściągnąc w obszarze BT?

  • 0

    11. ~Adam  2007-07-11 16:00:03  host: dqt31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest taki smieszny filmik w sieci z tym telefonem w roli glownej: http://www.wrzuta.pl/film/rH3I70n7a6/

  • 0

    12. ~jaaa  2007-07-17 18:57:59  host: dxw30.internetdsl.tpnet.pl

    jest juz w orange :) pracuje i wiem :)

  • 0

    13. ~ttt  2007-07-24 21:09:52  host: aczi78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten telefon to fajne miejsce gdzie muzyka spotyka sie z telefonem jast bardzo fajny bo moj kumpel go ma a tak pozatym to ma obracana klawiature bnormalnie dla mnie wypas

  • 0

    14. ~tomek4241  2007-08-01 00:55:18  host: eqh64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w jakim ekranie pisze sie wiadomosci?W duzym czy w małym?

  • 0

    15. ~misia  2007-08-05 18:45:14  host: chello062179012106.chello.pl

    boshe. mam świra na punkcie tego telefonu. Oglądałam już go w sklepie :) teraz czekam żeby go kupić.. bo cena jest jeszcze dośc wygórowana.

  • 0

    16. ~siepacz  2007-08-05 20:28:55  host: aalm45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oooo chcial bym miec taki foniok.. zajebisty jest!!!!!!!!!

  • 0

    17. ~~sebaa-  2007-09-23 21:47:31  host: dfs104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    osobiscie se przymierzam powoli do zakupu tego fonu i niewem czy go kupić ale coraz bardzej mi se podobaa i chyba go kupie :p

  • 0

    18. ~EwKa  2007-09-29 10:23:31  host: 195.82.167.120

    Widzę że niektórzy z Was nie umieją docenić takiego wypasionego fona. Ja osobiście już nie mogę się doczekać kiedy go kupię! To nastąpi dopiero po 9 październiku. Super. Już się cieszę. Tylko nie wiem jednego. Czy zdjęcia robi się w małym czy dużym ekranie? Czekam na odpowiedź;)

  • 0

    19. ~saniol  2007-10-06 16:54:47  host: 518.biznesklasa.lisek.pl

    Sprzedam F300. Atrakcyjna cena. Full zestaw. Gwarancja 2 lata. Poznan. gadu 1996083

  • 0

    20. ~mariuszmq  2007-10-07 12:41:36  host: static-ip-87-248-74-230.promax.media.pl

    zdjecia mozna robic na duzym i na malym wyswieltlaczu.

  • 0

    21. ~lempciapek@wp.pl  2007-10-10 19:30:06  host: chello089079126185.chello.pl

    mam telefon od 2 dni, jestem strasznie zadowolona, opanowalam go w calosci w godzine czasu!! polecam, jest boski i kobiecy:)

  • 0

    22. ~gosc  2009-10-20 20:33:11  host: 87-42-n2.aster.pl

    a ja go kupilem nowego z 2 letnia gwarancja za 250zł tylko kolor pedalski bo czerwony

Dodaj swoją opinię