Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung prezentuje model SGH-E630

Samsung prezentuje model SGH-E630

sirmark 6 Kwietnia 2005 15:10

0 0

samsung sgh e630 Samsung wprowadza na polski rynek telefon Samsung SGH-E630. Aparat wyposażony został m.in. w funkcję oczyszczania głosu, tryb głośnomówiący oraz tłumik hałasu. SGH E-630 dostępny jest w sprzedaży wyłącznie w sieci CCS.

Poręczny i elegancki

Obudowa łączy ponadczasowy, klasyczny styl z nutą nowoczesnej elegancji. Czystą linię kształtów i doskonałą komunikację zapewnia wbudowana antena. Wysuwana klawiatura sprawia, że E630 leży idealnie w każdej dłoni a po zamknięciu mieści się bez problemu w kieszeni.

Zaawansowana technologia i funkcjonalność

SGH-E630 to wszechstronne, wielofunkcyjne narzędzie do przesyłania i odbioru wiadomości MMS i SMS, zdjęć oraz muzyki na wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczu TFT, oddającym wiernie 65,536 kolorów.
SGH-E630 wyposażony został w aparat fotograficzny VGA o wysokiej rozdzielczości z wbudowanym fleszem LED. Dzięki niemu utrwalisz ważne chwile z rodziną lub uchwycisz niezapomniany moment robiąc fotkę przyjaciołom lub znajomym. Dzięki funkcji identyfikacji przyjmowanych telefonów (Photo Caller ID) będziesz wiedział kto chciałby z Tobą porozmawiać. Wystarczy wykonać danej osobie zdjęcie i dopasować je do odpowiedniej pozycji w książce telefonicznej.

Dźwiękowa rewolucja
Samsung SGH-E630 przekazuje krystalicznie czyste dźwięki. Dzięki uruchamianej automatycznie funkcji oczyszczania głosu nic nie rozprasza uwagi podczas rozmowy. W tłumie ludzi, podczas jazdy pociągiem, na placu budowy czy w nocnym klubie - słowa będą zawsze brzmiały jasno i wyraźnie. Dzięki trybowi głośnomówiącemu niwelującemu echo oraz dzięki funkcji tłumienia hałasu E630 jest również idealnym narzędziem do prowadzenia konferencji. Jeśli chcesz nagrać dłuższą rozmowę lub podyktować uwagi do ważnego dokumentu, który właśnie przeglądasz masz do dyspozycji aż sześć godzin: wystarczy, że skorzystać z funkcji nagrywania głosu.

SGH-E630 może stać się instrumentem: skomponuj nuta po nucie własny, niepowtarzalny dźwięk a na koniec dodaj do niego podkład muzyczny (m.in. jazz, pop i reagge). Do Twojej dyspozycji jest również gama 64-tonowych polifonicznych dzwonków.

SGH-E630 dysponuje 22 MB pamięci (w tym 3 MB na gry) na MMS-y, zdjęcia i dźwięki.

SGH E-630 spełni wymagania użytkowników ceniących kreatywne rozwiązania technologiczne i komfortową nawigację.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-E630

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-77-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet