Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: prezentacja następcy Galaxy Note 29. sierpnia

Samsung: prezentacja następcy Galaxy Note 29. sierpnia

Q! 4 Sierpnia 2012 06:18

0 0

Samsung oficjalnie poinformował, że następca hybrydy telefonu i tabletu, Galaxy Note, zaprezentowany zostanie 29. sierpnia. Czego możemy się po nim spodziewać?

Prezentacja nowego urządzenia Galaxy Note będzie mieć miejsce podczas konferencji Mobile Unpacked w Berlinie. Stanie się to 2 dni przed rozpoczęciem targów IFA, które potrwają od 31. sierpnia do 5. września.




Obecnie brak jest oficjalnych informacji na temat nowego urządzenia Samsunga. Według nieoficjalnych, ma mieć on ekran Super AMOLED o przekątnej 5,5 cali, 8 Mpix aparat fotograficzny oraz pozwalać na transmisję danych w technologii LTE. Więcej o tym pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~kaz  2012-08-04 09:34:10  host: host-31-6-170-232.dynamic.mm.pl

    ...a kto z nami nie wypije niech go piorun trzaśnie.

  • 0

    4. ~grzes  2012-08-04 10:15:08  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    No wreszcie jakiś godny następca mojego N7000, ale wolałbym 1280x800 s. amoled plus niż pen tile 1680x1050(gdzieś tak wyczytałem), pen tile mi nie przeszkadza ale kompatybilność z ulubionymi gierkami już tak np. dungeon hunter 1, 2 itp. No i mogliby dać mali t604 a nie mp400 .... Ale co będzie to będzie.

  • 0

    5. ~  2012-08-04 10:47:05  host: z51-14.opera-mini.net

    Samsung is the best. Na pochybel zgnitemu jablku. Panowie - hop,siup i do dna ;-)

  • -1

    6. ~  2012-08-04 12:22:51  host: nat1.res.pl

    Przegnila papierowke toczy robak

  • 0

    7. ~  2012-08-04 12:41:58  host: 176.107.37.0

    ... I jeszcze jeden i jeszcze raz ... bo mam ochotę i by on wlazł

  • 0

    8.  2012-08-04 14:29:36

    Po co ta zawisc? Prowokujecie kolejna dyskusje, ktora znowu bedzie bezcelowa? Obecnie i Samsung i Apple wioda prym i nie ma ku temu watpliwosci i sprzeczki ktory jest lepszy zostawcie sobie.

  • 0

    9.  2012-08-04 14:30:27

    Przepraszam za brak interpunkcji.

  • 1

    10.  2012-08-04 15:14:50

    Nudą powiało.. Czy tylko mi się wydaje że 4 rdzenie nie robią na nikim takiego wrażenia jak 2 rok temu? Co do Nota: niech wprowadzają może cena pierwszego w końcu spadnie trochę więcej

  • 0

    11. ~pisul  2012-08-04 18:56:50  host: nat1.res.pl

    Mam note i chwale sobie. Malo gram bo stare ze mnie wapno ale necik codziennie az furczy. Przygladalem sie w mediamarkecie jak w ipadzie ktos wgrywal przegladarke iSwifter z namiastka pelnego flasha :) Ipad z flashem? a dzialalo to jak nokia na symbianie. Co innego Galaxy Note to uzadzenie wrecz stworzone do internetu

  • 1

    13. ~LepikPL  2012-08-04 23:00:56  host: 213-238-95-41.adsl.inetia.pl

    Koniec wakacji... cholera jedno wam powiem: pisanie komentów na 3,7 i to w pełnym słońcu na plaży do najlatwiejszych nie należy. Proszę o dużo nitów w note2. Rzucam palenie, klepoki do skarbonki i biorę, chyba że jedynka w końcu spusci z ceny.

  • 0

    15. ~oles  2012-08-05 04:04:27  host: 46.233.68.86

    Będzie posiadał 4g

  • 0

    16. ~  2012-08-05 08:52:21  host: z45-11.opera-mini.net

    ad12 tak tak a ip5 jest inny bo ma inna koncowke do ladowania i poza tym niczym nie rozni sie od poprzednika. Aby kuoic cos takiego i dac za to pare tysi trzeba byc takim debilem jak ty

  • 0

    17. ~Kris37  2012-08-05 11:07:08  host: 095160098167.warszawa.vectranet.pl

    coś dla applefana: http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24462320.jpg

  • 0

    18. ~  2012-08-05 11:32:47  host: nat1.res.pl

    5.5 cala? To dlaczego nowy ipek ma miec tylko 3.9?

  • 0

    19. ~tadek  2012-08-05 12:07:08  host: host-217-172-248-226.lodz.mm.pl

    @17 W odpowiedzi : http://mediacdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/317/5662/or iginal.jpg

  • 0

    20. ~johnny  2012-08-05 14:36:19  host: cpc12-belf9-2-0-cust345.2-1.cable.virginmedia.com

    @19 o to jest swietne - ustawilem sobie to na tapete :) bo przeciez chyba wszyscy wiecie ze grunt to miec odpowiedni dystans do wszystkiego :p

  • 0

    21. ~Janes  2012-08-06 10:00:32  host: user-46-112-74-224.play-internet.pl

    Marketingowe brednie zastepuja niektórym ludziom mózgi ostatnio. Galaxy note nawet w żadna kieszonke sie nie zmieści.Niedługo będa wmawiać że z telewizorem z funkcją dzwonienia tez mozna podróżować i używać go jako wygodnej słuchawki :d

  • 1

    22. ~me  2012-08-06 11:10:40  host: 89-74-188-105.dynamic.chello.pl

    Widze ze Janes nawet urzadzenia w rece nie mial a wypowiada sie jak ekspert. Moj Note wchodzi idealnie do kazdej kieszeni w spodniach zarowno od garnituru jak i jeansow. Przy czym w garniturze wole go trzymac w wewnetrznej kieszeni marynarki. Chyba ze ktos jest dzieckiem i biega w krotkich spodenkach, to moze miec faktycznie problem. ALe nie jest to urzadzenie stworzone z mysla o dzieciach, a o ludziach pracujacych w terenie.

  • 0

    23. ~cezar  2012-08-06 18:22:22  host: public-gprs267091.centertel.pl

    Ciekawe czy to 4G bedzie działać w naszym paśmie bojak zrobią jak z VCDMA to w Polsce znów nie zadziała.

  • 0

    24. ~:P  2012-08-07 20:28:35  host: sub244-247.elpos.net

    19) świetne :) 20 jak najbardziej jestem ZA :)

Dodaj swoją opinię