Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung pracuje nad ogromnym tabletem

Samsung pracuje nad ogromnym tabletem

orson_dzi 24 Sierpnia 2015 09:15

4 2

Od kilku tygodni w Internecie krążą pogłoski o tablecie Samsunga z ekranem o przekątnej 18,4 cala. Portal Sammobile potwierdza plotki podając dodatkowo specyfikację urządzenia.






Tablet oznaczony symbolem SM-T670 ma posiadać ekran TFT o przekątnej 18,4 cala i rozdzielczości 1080p. Jego motorem napędowym ma być autorski procesor Exynos 7580 z ośmioma rdzeniami i taktowaniem 1,6 GHz z 2 GB pamięci RAM. Do tego 32 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix i akumulator o pojemności 5700 mAh. Całością ma zarządzać Android 5.1. Obudowa tabletu ma mieć wymiary 451,8 x 275,8 x 11,9 mm.

Nie wiadomo jeszcze kiedy tablet miałby pojawić się na rynku, ale najwięcej mówi się o zbliżających się, wrześniowych targach IFA. Oprócz tego Samsung podobno pracuje nad 12-calowym tabletem z Windows 10.

Źródło tekstu: sammobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: sm-t670 | tablet | samsung

w sumie: 14
  • -3

    1. ~LTE  2015-08-24 09:22:19  host: 188.146.82.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Za małe taktowanie procesora jak na te czasy.

  • 1

    2. ~Travel  2015-08-24 09:31:19  host: 195.95.129.7

    tak mała bateria na taki duży sprzęt? gl

  • 1

    3. ~cammell  2015-08-24 10:00:54  host: hll146.internetdsl.tpnet.pl

    Rozdzielczość taka jak na 5" ?
    Doprawdy nie rozumiem robienia 2K na smartfonach a trzymania 1366x786 na 13" laptopach, czy teraz HD na 18".

  • 0

    4. ~SeT  2015-08-24 10:31:39  host: public-gprs516873.centertel.pl

    E tam, Ja mam w domu telewizor 50 cali i tabletu o ekranie mniejszym niż 42 cale sobie nie wyobrażam!!!! Takim chłamem 18 cali to się nawet przed znajomymi pochwalić nie można!

  • 1

    5. ~WalecznyMichaś  2015-08-24 10:48:15  host: 85.219.134.114

    Wszytko spoko, ładnie i pieknie. Ale PO CO ? Przeciez to bedzie uwyane jako TV na scienie/ panel dotykowy. Czyli cos co juz jest w postaci np. Laptopa z dotykowym ekranem, a zapewne bedize drozsze od tego typu sprzetu.
    Chyba ze prezesi wymyslili sobie ze ludzie zaczna to montowac w toaletach jako dodatkowe rozrywka, albo E-papier toaletowy ...

  • -2

    6.  2015-08-24 11:33:16

    @5 Nie byłbym taki pewny. Widzę, że trzymanie na kolanach takiej dachówki niektórym odpowiada. To może być strzał w 10. Obsługa większego ekranu jest po prostu wygodniejsza. Co do baterii, jest wielce prawdopodobne, że udałoby się zmieścić tam nie 5700 a 57 000 mAh.

  • 1

    7. ~jarko  2015-08-24 11:42:02  host: adlb32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telewizor kineskopowy SANYO, który został mi się w spadku po babci i nadal działa ma 21 cali i nie wyobrażam sobie, ze podobnej wielkości mozna miec tablet :D Matko kochana :O

  • -1

    8.  2015-08-24 11:57:28

    heh... prosty 7" tablet ma ze 4ooo mAh, a oni do tego ledwo 6ooo..? Śmieszne.
    PS. Jak dla mnie, to 7" jest wystarczająco duże, no i nawet zbyt ciężkie i niewygodne...
    Kto to kupi? Tylko nieliczni. Nikt więcej.

  • 0

    9. ~f643  2015-08-24 13:37:37  host: 212.160.172.84

    Jako, że tablet z definicji jest urządzeniem mobilnym mam nadzieję, że Samsung w zestawie dołączy coś na wzór dziecięcego nosidełka na tors albo jakiegoś mini plecaczka, żeby wygodnie zmieścić to cudo :-)

  • 0

    10. ~Grzybek  2015-08-24 14:05:47  host: user-164-126-79-216.play-internet.pl

    Cholera, pomysł całkiem niezły, wreszcie coś nowego, ale wykonanie niestety nienajlepsze, przynajmniej na papierze. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, o ile wyjdzie ;)

  • 0

    11.  2015-08-24 14:08:16

    @9 mało to futerałów na laptopy?

  • 0

    12. ~  2015-08-24 14:26:04  host: n24-04-04.opera-mini.net

    11). Teraz są w modzie drony, więc będą same się nosiły ;-)

  • 0

    13. ~f643  2015-08-24 15:13:47  host: 212.160.172.84

    @11 dużo, lecz nie futerał mam na myśli.

  • 0

    14. ~Darek  2015-08-25 20:36:50  host: 195.116.187.216

    Super pomysł, ale boje się, że cena będzie zabójcza dla popytu. No i ta bateria nie zachwyca. Trochę mała jak dla tak dużego ekranu. Natomiast mnie interesuje ten projekt z W10. Ciekawe kiedy się pokaże?

Dodaj swoją opinię