Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung potwierdził nazwę i datę pramiery Galaxy Note 7

Samsung potwierdził nazwę i datę pramiery Galaxy Note 7

orson_dzi 13 Lipca 2016 17:17

3 0

note 7 invite Samsung oficjalnie ogłosił, że 2 sierpnia zaprezentowany zostanie Galaxy Note 7. Przy okazji potwierdzona została jego nazwa.



To już pewne, Samsung zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami ominie Galaxy Note'a 6, przeskakując od razu do numeru 7 w nazwie. Premiera smartfonu odbędzie się 2 sierpnia podczas wydarzenia 7 Unpacked 2016.




Na grafice reklamującej wydarzenie widnieje rysik. Do tej pory niewiele pojawiło się informacji na jego temat. Ma on zostać wyposażony w nowe moduły łączności ze smartfonem, co ma pozwolić na zwiększenie jego precyzyjności. Poza tym, rysik ma działać również na zakrzywionych krawędziach ekranu Note'a.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 7 na pierwszych zdjęciach

Źródło tekstu: Samsung; wł     

w sumie: 19
  • 0

    1. ~nick be nicku  2016-07-13 17:58:23  host: 94.197.121.158.threembb.co.uk

    Kiedy w sklepach, będę brał

  • 0

    2.  2016-07-13 17:58:27

    Hej, a rysik będzie miał opcję zacięcia? ; )

  • 0

    3.  2016-07-13 18:01:44

    Ciekawe z jaką ceną wystartują czy N4/5 poleci z ceną w sklepach i jak długo będą jeszcze wspierać starszą wersję.

  • 0

    4.  2016-07-13 18:09:03

    @2 Może zrobią opcję wkładania go jedną i drugą stroną żeby uniknąć problemów sprzed roku ;)

  • 0

    5.  2016-07-13 18:12:36

    pac: adekwatnie do cyfry, o rok krócej ; )

  • 0

    6.  2016-07-13 18:13:24

    orson: dobrze, że nie ma własnego softu... Byłby zawieszający się rysik ; )

  • -1

    7. ~Liam payme  2016-07-13 18:29:28  host: user-94-254-225-67.play-internet.pl

    A komu to potrzebne a dlaczego?

  • 1

    8. ~  2016-07-13 18:52:01  host: aesi31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1. I zapłacisz podatek od nowości ;)

  • -1

    9. ~~~  2016-07-13 18:59:32  host: dis197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nigdy nie miałem i nie będę miał telefonów, tabletów klasy premium. Powód? Ani to wygodne, ani potrzebne a na dodatek nic sie nie da zrobić. Wolę za 3 tys laptopa czy ultrabooka.

  • 1

    10. ~Calm7  2016-07-13 19:22:28  host: user-94-254-128-20.play-internet.pl

    @9)ja nigdy nie kupię za trzy tysiące laptopa lub ulraboka,jeśli już, to za taką kwotę kupię samochód .

  • 1

    11. ~ciekawy  2016-07-13 20:01:32  host: n12-05-01.opera-mini.net

    @9 a co e tej klasie premium jest nie do przyjecia?

  • 1

    12. ~~  2016-07-13 20:07:14  host: dis197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11 Nie wyobrażam sobie pracy na androidzie. To tylko zabawka. Robić można wszystko na laptopie z windowsem/linuxem.

  • 0

    13. ~arczi  2016-07-13 20:19:26  host: 103-232.echostar.pl

    @12 widać, że nie znasz możliwości, mi w wielu sprawach tel zastępuje kompa, a są takie funkcje których ciężko szukać na Windowsie, nie wyobrażam sobie nosić laptopa w kieszeni...

  • 0

    14. ~ciekawy  2016-07-13 20:31:28  host: n23-02-10.opera-mini.net

    @12 b.dziekuje za info. Mam ograniczone zapotrzebowania na Internet. Narazie uzywam KitKat.
    @13 nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mozna mie tel. z windowsem i byc bardziej zadowolonym nix z KitKat?

  • 0

    15. ~arczi  2016-07-13 20:39:31  host: 103-232.echostar.pl

    @14 w takim razie mogę jedynie życzyć miłego używania tel z Windowsem, ja niestety jak również zdecydowana większość będę korzystał z innego systemu :)

  • 0

    16. ~ciekawy  2016-07-13 20:59:51  host: n23-02-10.opera-mini.net

    @15 musze sie przyznac, ze brakuje mi wielu formatow video. Nieraz z kolega sprawdzam v-speed.eu/basic, to ani on ani ja nie nie mozemy dokonac pomiaru. Kol. uzywa andka v6.0

  • 0

    17. ~tadek  2016-07-13 21:48:31  host: public-gprs355912.centertel.pl

    Ciekawy ma m KitKat i pieknie czytam. Bardzo rzetelny pomiar up/down

  • 0

    18. ~ciekawy  2016-07-14 09:51:52  host: n24-04-10.opera-mini.net

    @17. tadek. Doszedlem do tego ze teraz czytam spred.eu
    Ale Ty mnie zmobilizowales. Dzieki Ci za to

  • 0

    19. ~Thunder  2016-07-14 14:40:53  host: 85.219.163.130

    Jaka cena ? 5K ?

Dodaj swoją opinię