Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: ponad 50 mln smartfonów w 2Q2012

Samsung: ponad 50 mln smartfonów w 2Q2012

Q! 27 Lipca 2012 09:04

0 0

W II kwartale 2012 roku Samsung sprzedał ponad 50 mln smartfonów - wynika z danych Strategy Analytics. Dało mu to pierwsze miejsce wśród producentów smartfonów.

Według Strategy Analytics, w II kwartale Samsung mógł sprzedać nawet 50,5 mln smartfonów. Pozwoliło to firmie zająć pierwsze miejsce wśród producentów smartfonów, zagarniając dla siebie 34,6% globalnego rynku.




Drugie miejsce zajął Apple, któremu w drugim kwartale udało się sprzedać 26,1 mln iPhone’ów. Oznacza to udział w rynku na poziomie 17,8%. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Na trzecim miejscu znalazła się Nokia, która sprzedała 10,2 mln smartfonów, co dało jej 7% udział w tym segmencie rynku. O wynikach Nokii w 2Q2012 szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Strategy Analytics, wł     

Dodaj do:
w sumie: 96
  • 0

    78.  2012-07-28 08:44:31

    @77 udowodnione.

  • 0

    79.  2012-07-28 09:02:23

    @78 niech Ci bedzie, wiem w co grasz. To jednak tylko pogloski i pare zdjec, ktore w godzine mozna na photoshopie machnac.

  • 0

    80.  2012-07-28 09:30:22

    79. applefan_: przewidziano to jak zareagujesz na te informacje :)

  • 0

    81.  2012-07-28 09:57:50

    @79 w nic nie gram. Udowodnione to jest. Chyba, że chcesz nam wmówić, że ktoś włamał się do archiwów Apple, podmienił dokumenty i wspomnienia niektórym pracownikom?

  • 0

    82. ~Zibi  2012-07-28 09:58:03  host: proxy.netia.pl

    oj tam oj tam hahaha

  • 0

    83.  2012-07-28 10:01:07

    @81 zastanawia mnie tylko dlaczego Sony nie reaguje. Tyle kasy do wyrwania a oni nic?

  • 0

    84. ~Zibi  2012-07-28 10:20:54  host: proxy.netia.pl

    skąd wiesz, że nie reaguje ?

  • 0

    85.  2012-07-28 10:22:47

    @83 nie reaguje oficjalnie. Nie każdy ma taktykę "zakrzycz oponenta". Tak tylko Apple działa. Inni mają więcej finezji. Sony może na tym zyskać więcej niż jakby przeszło na drogę sądową a my możemy się nawet o tym nie dowiedzieć.

  • 0

    86. ~Zibi  2012-07-28 10:25:55  host: proxy.netia.pl

    applefan nie powiem po co tak krzyczysz bo jakby się okazało to prawdą to apple by podupadło, a Ty byś pewnie samobojstwo popełnił :)

  • 0

    87.  2012-07-28 10:35:48

    @85 Sony i Apple to spolki gieldowe. O takich ruchach MUSZA informowac. Skoro info brak w tak kluczowych kwestiach jak np patenty (bo zakladam ze Sony ma jakies patenty na ten produkt, ktory jest iPhonopodobny) to znaczy ze nic sie nie dzieje.

  • 0

    88.  2012-07-28 10:41:24

    @87 A Apple informuje ogół o wszystkich swoich działaniach? No jakoś nie.

  • 0

    89.  2012-07-28 10:47:56

    @88 nie informuje, ale Sony bedac w katastrofalnej sytuacji: m.in. polozona sprzedaz telewizorow, straty za 2011 - 6.4 mld USD, powinno chwytac sie kazdej mozliwosci aby powstrzymywac lawinowe skakanie swoich inwestorow z okien. News ze Apple cos od nich zerznelo i mozna z tego tytulu wyrwac kase powinno znacznie podniesc kurs akcji, wywolujac duzy szum wokol marki, ktora marketingowo ostatnio totalnie lezy (widziales jakies reklamy Sony ostatnio? a jesli juz to ja nawet nie wiem co oni mogliby teraz reklamowac jak nie maja niczego ciekawego do zaoferowania).

  • 0

    90.  2012-07-28 12:31:44

    @89 wybacz, ale głupoty piszesz. Skoro mogą na tym więcej zarobić bez szumu. A ostatnie zdanie tylko dowodzi twojej ignorancji. Sony ma bardzo dużo do zaoferowania.

  • 0

    91.  2012-07-28 18:49:30

    77. applefan_: dzisiaj jakiś ciemnoskóry jegomość chciał mi na parkingu przed sklepem opchnąć Iphona4S, za mniej niż tysiaka :):) albo "krawcowany" był, albo prosto z garażu obok fabryki Apple - chociaż jak go oglądałem to wyglądał jak orginał - to może był ? Albo Apple już po parkingach te cuda sprzedaje ? :D w każdym razie mimo że jegomość skory był dalej ostro schodzić z ceny (co było podejrzane), nie dałem się uwieźć... :) W życiu są ważniejsze sprawy niż lanserski telefon.. Przynajmniej w moim mniemaniu :)

  • 0

    92.  2012-07-28 19:08:37

    @90 miec do zaoferowania, a oferowac to roznica. Niech sie lepiej biora za ofertowanie, bo tracic po 6 mld USD rocznie to chyba tylko w tej chwili Apple daloby rade majac swoje zasoby gotowki, ale Sony?

  • 0

    93.  2012-07-28 19:09:24

    @91 iPhone nie jest lanserski. To swietne narzedzie pracy i rozrywki. Co mnie obchodzi jakas Twoja wymyslona historyjka?

  • 0

    94.  2012-07-28 20:50:48

    93. applefan_: historyjka nie jest wymyślona tylko prawdziwa, nie mam powodu żeby pisać nieprawdę. A co do lanserstwa Iphonów, i Iphonowych-ludzi... to mam odmienne zdanie, między innymi dzięki Tobie :) Ps. Widuję czasami takich dość poważnie zapracowanych ludzi z takimi sprzętami - ile się biedactwa muszą napocić, łażąc po facebokach i innych pierdach :P Jeden w jeden same pracusie :)

  • 0

    95.  2012-07-28 20:53:17

    @94 jesli Twoja historyjka ma dowodzic fakt kopiowania i podrobek to pojedz do Turcji a moze trafisz na marna kopie samego siebie bo oni podrabiaja doslownie wszystko.

  • 0

    96.  2012-07-28 21:29:23

    @93 iPhone JEST lanserski. To nie jest wina ani Apple, ani samego iPhone tylko pseudo gwiazdek zza wielkiej wody, które się z nim obnoszą.

  • 0

    97. ~  2012-07-28 22:08:45  host: jelonki.robbo.pl

    95. applefan_: A ty wszędzie spisek węszysz ? Coś nie halo z główką ? Historyjka nie miała niczego dowodzić, A do Turcji sam się wybierz, tylko co oni ci tam skopiują skoro mózgu i tak nie masz, tylko nadgryzione jabłko w środku grzechocze, jak w grzechotce...

Dodaj swoją opinię