Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung pokonał Motorolę w USA

Samsung pokonał Motorolę w USA

WitekT 7 Listopada 2008 17:25

0 0
Jak wynika z raportu Strategy Analytics, Motorola została po raz pierwszy zdetronizowana na rodzimym, amerykańskim rynku. Dokonał tego koreański Samsung.

W III kwartale na rynku w USA nabywców znalazło 47,4 mln telefonów, o 6,2% więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Największy udział w rynku zanotował Samsung (22,4%). Drugie miejsce przypadło Motoroli (21,1%), a trzecie - LG (20,5%).


Źródło tekstu: Strategy Analytics, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2008-11-07 17:49:02

    Nieźle. Jeśli Motorola się nie weźmie "w garść" i nie pokaże innowacyjnego sprzętu to niestety już mogą zwijać majdan.

  • 0

    3.  2008-11-07 17:52:04

    motorola polegnie na całym świecie bo nie umie pozbyć się "syndromu V3-ki"

  • 0

    4. ~ed  2008-11-07 18:09:56  host: host-89-167-51-26.pronet.lublin.pl

    Motka tylko do końca listopada w Polsce a potem się zwijają i zamykają oddział

  • 0

    5. ~jojo  2008-11-07 18:32:18  host: eef164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niemożliwe - taki "szjsung" zyskał sobie tak wielką sympatię w USA? Gratuluję, oczywiście Samsungowi. Przydałoby się tylko więcej ciekawych klapek z jego stajni w Europie.

  • 0

    6. ~AK  2008-11-07 19:38:55  host: merkury.jarsat.pl

    Mysle ze Samsung i LG za kilka lat będą liderem w segmencie globalnych nowoczesnych telefonów (nie mam tutaj na mysli Japoni gdyz to inny swiat ) i pod tym względem Nokia może duzo stracic ;]

  • 0

    7. ~stz  2008-11-07 20:25:04  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    A gdzie Nokia? W USA zajmuje odpowiednią pozycję do tego co sobą prezentuje.

  • 0

    8.  2008-11-07 21:02:48

    Nokia jest jak piłka nożna w USA. Nie wiedzą co jest naprawdę najlepsze.

  • 0

    9. ~idea  2008-11-07 21:23:35  host: acel93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety -ostatnia dobra motka to 396(ta firma nawet nazw nie potrafi lansowac-razr ryzr itp,co to jest? brawo tygry LG(oprogramowanie ma lepsze od samsunga ale moc dołożenia najlepszym ma większą od innych i za 12 -18 miesięcy nokia będzie trzecia

  • 0

    10.  2008-11-08 02:20:47

    Brawo Samsung. Jakos mnie osobiscie to nie dziwi, bo sam osobiscie uzywam 3 Samsungow i jedna nokie. Motorola zjezdza po rowni pochylej w dól a Samsung i LG powoli ale konsekwentnie pna sie w gore. Zdobycie USA to taka symboliczna wygrana.

  • 0

    11. ~pablo  2008-11-08 10:25:58  host: acur93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no niezle,ale mimo wszystko samsung to badziew!!!!

  • 0

    12. ~lol2  2008-11-08 11:13:04  host: do-atman.hypernet.pl

    pablo nie ma to jak być fanboyem SE czy Nokii co nie ? A na chwile obecną to Samsung prezentuje najlepsze i najciekawsze telefony .

  • 0

    13. ~Boj  2008-11-08 12:42:37  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Jeszcze pare miesiecy i Nokie dopadna

  • 0

    14.  2008-11-08 20:29:16

    Nokia jest obecnie producentem najlepszego sprzętu telefonicznego wogóle, ale amerykanie to zupełnie inny odbiorca, oni kochają iPhona, samochody które nie skręcają i mają 7litrów i 250KM, europejczyk chce czegoś wiecej, chce azjatyckiej mazdy która z 1,3 ma 231KM i do tego skręca nie tylko w lewo (nascar) ale i w prawo :D Tak wiec dobrze, że ta "szpanerska" motka która kiedyś jeszcze się starała zapewnić telefony dla każdego, teraz "przytyła" i może się za siebie weźmie... ;)

  • 0

    15. ~pa  2008-11-09 00:03:20  host: ip-91-192-3-247.techmedia.com.pl

    lg jeszcze sie musi postarac tesowalem kilka egzemplarzy kc550 sam fon z bajerami ok tylko nic nie stychac tragiczny dziek podobnie szajcunki daleko im z do jakosci SE czy noki

  • 0

    16. ~WS  2008-11-09 08:49:16  host: do-atman.hypernet.pl

    pa jeśli Samsungi mają tragiczny dzwięk wg Ciebie to może masz coś ze słuchem ? Słyszałeś jak gra i8510 lub f400 ?? Nokie i Se wymiękają

  • 0

    17. ~  2008-11-09 09:18:00  host: public-gprs85384.centertel.pl

    Nokia stoi w miejscu. Zmienilem N95 na Omnie i jestem wiecej niz zadowolony. Dzwiek jest bardzo dobry, lepszy niz w N95 wiec nie rozumiem tych glosow na temat zlej jakosci dzwieku.

  • 0

    18. ~stz  2008-11-09 09:47:49  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Pamiętam ja Nokia robiła kiedyś bardzo dobre telewizory, pamiętam jak Nokia robiła kiedyś dobre telefony...

  • 0

    19. ~:)))))  2008-11-09 12:47:54  host: 193.201.36.36

    A ja pamiętam jak Nokia produkowała kiedyś kalosze:)

  • 0

    20. ~bbart79  2008-11-09 15:23:47  host: 92.40.250.188.sub.mbb.three.co.uk

    #19 - a co wnosi twoja bezsensowna wypowiedź do tematu? Może chcesz się pochwalić znajomością asortymentu Nokii? Jeśli Twoja wypowiedź miała na celu pokazanie, że Twój przedmówca mówiąc o telewizorach Nokii podaje nieprawdziwe informacje to proszę dokształć się trochę w tym temacie a sam się zdziwisz. Gwarantuję. A tak przy okazji to telewizory Nokii były ok. Nawet u mnie w polsce stoi jeszcze jeden model 21". A o telefonach się nie będę wypowiadał, gdyż Nokia na chwilę obecną posiada jeden model (E51), który spełniałby moje oczekiwania a reszta to zupełnie nie dla mnie.

  • 0

    21. ~skalarek  2008-11-09 17:14:09  host: nat10.siec.alfa.pl

    #20 kolega chyba zauważył że niektóre elementy obudowy niektórych Nokii użytymi elementami nawiązują do tamtych czasów i doskonale sprawdziłyby się w obuwiu :)

Dodaj swoją opinię