Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung podgrzewa atmosferę przed premierą Galaxy Note II [wideo]

Samsung podgrzewa atmosferę przed premierą Galaxy Note II [wideo]

Q! 20 Sierpnia 2012 13:48

0 0

Samsung postanowił podgrzać atmosferę tuż przed premierą drugiej hybrydy telefonu i tabletu, modelu Galaxy Note II. W tym celu udostępnił krótki materiał wideo z jego zapowiedzią.



Samsung Galaxy Note II zostanie oficjalnie zaprezentowany 29. sierpnia w Berlinie podczas konferencji Mobile Unpacked. Stanie się to na 2 dni przed rozpoczęciem targów IFA, które potrwają do 5. września.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Według wciąż niepotwierdzonych informacji, Galaxy Note II ma mieć ekran Super AMOLED o przekątnej 5,5 cali, 8 Mpix aparat fotograficzny oraz pozwalać na transmisję danych w technologii LTE. Szerzej o tym pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~  2012-08-21 09:13:00  host: z57-01.opera-mini.net

    Ty applefan nie pitu pitu, tylko linki dawaj, albo dostaniesz jak politycy Pinokia za swoją działalność.

  • 1

    34.  2012-08-21 09:26:57

    @32 i @33 prosze bardzo: http://cdn.eetimes.com/electronics-news/4391176/Apple-coming-to- dominate-electronics-supply-chain--says-IHS Jak na tak zachwalanego, innowacyjnego i samowystarczalnego Samiego wydaja kupe miliardow USD na komponenty. Zastanawiajace... A moze jest tak ze czekaja na Apple az ten cos wymysli, szybko kopiuja i kupuja potem do tego plastikowego badziewia mase czesci, ktorych sami nie sa w stanie wyprodukowac? Wydawac 15 mld na komponenty elektroniczne, to przepraszam, ale o kupa kasy. Oni wiecej kupuja niz sami robia. Wniosek: Samsung to wiekszy marketing za wielkie pieniadze od Apple. Bo softu tez sami nie robia tylko dostaja od Google za darmo. Do d... z taka firma. Zlagowane odtworcze produkty na obcych czesciach z obcym softem = Samsung

  • 0

    35. ~infidel  2012-08-21 09:35:47  host: 37.30.65.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @applefan gdzie nie spojrzę reklamujesz swojego srappla .. Żałosne. Ajfony są dla dzieci bogatych rodziców nie znających się na technologii, chcących być 'cool' i innych pozerów. Głównym argumentem w reklamie ajfona 4S jest APARAT. Błagam, jakbym chciał APARAT za 2,5k (cena za nówkę 32 gb na allegro ze sklepu) to bym po prostu kupił lustrzankę.

  • 0

    36. ~infidel  2012-08-21 09:51:05  host: 37.30.65.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @35 Swoją drogą to jest równoważne narzekaniu na to, że np. Author w swoich rowerach montuje manetki i przerzutki Shimano ... Raczej niewiele firm produkuje absolutnie wszystko. Twoim tokiem rozumowania mogę zbluzgać apple'a za nie wydobywanie ropy na polimery używane w produkcji. Za nie budowanie własnych robotów fabrycznych. Za nie wydobywanie/wytwarzanie absolutnie każdego pierwiastka i substancji użytej w jego produktach.

  • 0

    37. ~infidel  2012-08-21 09:57:52  host: 37.30.65.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tfu @34 xD

  • 0

    38.  2012-08-21 09:58:07

    @35 gdybys skonczyl juz zawodowke (wnioskuje bo doborze slow i wypowiedzi) i popracowal troche w jakiejs firmie, ktore reklamuje swoje produkty to bys wiedzial ze jest kilka rodzajow marketingu. Najtanszy i najmniej skuteczny to taki jaki ostatnio prezentuje fiat. Prezentuje w reklamach cala palete produktow i glownie reklamuje marke swoja. Sa inne posrednie rodzaje reklamy (nie bede tu o nich pisal bo za duzo miejsca by to zajelo) z czego ostatnim i najbardziej skutecznym jest reklama jednej z konkretnych funkcji danego produktu. To wlasnie robi Apple z 4S. Reklamuje aparat. Mogloby reklamowac np AppStore lub tez super plynny system itd. Wybrali aparat, bo to najszybciej dociera do jak najszerszej grupy odbiorcow. Sciaganie np aplikacji mogloby sie spotkac z niezrozumieniem, a zdjecia robi kazdy. Jak dany sprzet zdobecie zainteresowanie za pomoca np. aparatu to klienci dowiaduja sie pozniej o kolejnych zaletach i funkcjach. Reklamowanie kazdej jest bez sensu kosztowo i z punktu widzenia przekazu informacyjnego. Widzisz, applefan_ edukuje i to za darmo :)

  • 1

    39.  2012-08-21 10:01:47

    @36 oczywiscie ze to glupie. Ale ja nie zarzucam Apple czy Samsungowi ze kupuja komponenty. To cala masa (99%) obecnych tutaj, ktorzy sa hejterami Apple pisze, ze Apple wszystko kupuje i nic nie wymysla, a Samsung jest taki innowacyjny i wszystko do swoich produktow robi sam. Otoz udowodnilem, ze tak nie jest. Samsung kupuje tak samo mase podzespolow. Swiat jest globalny. Zadna firma nie jest w stanie robic wszystkiego sama.

  • -1

    40. ~  2012-08-21 10:02:48  host: z57-01.opera-mini.net

    @34 - w tę kwotę są wliczone układy które sam produkuje.

  • 1

    41.  2012-08-21 10:08:13

    @40 kupuje sam od siebie? Nie sadzilem, ze mozna byc az tak marketingowo zmanipulowanym fanbojem Samsunga. Widac, ze firma z korei wydaje miliardy na reklame i oglupianie swoich owiec.

  • 0

    42. ~  2012-08-21 10:34:56  host: z57-01.opera-mini.net

    Mowa jest w artykule o globalnym rynku, więc układy które sam od siebie kupuje też powinny być w nim uwzględnione. Nie jestem fanbojem Samsunga - telefon, komputer, tv - wszystko od konkurencji.

  • 0

    43. ~  2012-08-21 10:37:49  host: z57-01.opera-mini.net

    miał być "?" na koniec @40

  • 0

    44. ~infidel  2012-08-21 10:38:53  host: 37.30.65.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Oj, oj, applefan, osobiste wypady są właśnie na poziomie zawodówki. Pewnie nie zauważyłeś ale sam nie używasz wyrafinowanego słownictwa. Nie rozśmieszaj mnie, właśnie taka reklama ma trafiać do rozpieszczonych dzieciaczków i pozerów chcących być na topie w kręgach nastolatków. Mało kto kupując iPhone'a robi to dla specyfikacji a nie dla loga na obudowie. Nie popieram Samsunga, jedyny jego produkt, z którego jestem zadowolony to monitor. Nic więcej, ani telefon, ani netbook, nic. Jestem w tej kwestii obiektywny. Tak samo SGS3 jest dla mnie przepakowaną i przereklamowaną zabawką, która wyróżnia się jedynie softem. Strasznie mnie bawi jak piszesz coś, ktoś to skontruje i potem odwracasz kota ogonem. ;) PS. Mam iloraz inteligencji 140, a jak na mój gust Twój oscyluje na granicy upośledzenia. ^^

  • 0

    45.  2012-08-21 10:47:31

    @44 nie mozesz pokonac przeciwnika w rownej walce i argumentami to mozesz go dyskredytowac, ponizac go i mu ublizac. Tak..., spotykam sie z ta strategia na tym forum wobec mojej osoby codziennie. Poza tym milo mi, ze podobaja Ci sie moje wpisy. Nigdy nie ma sie za duzo fanow :)

  • 0

    46.  2012-08-21 10:49:12

    @44 mozesz jakos ten swoj niewielki IQ udokumentowac?

  • 0

    47. ~infidel  2012-08-21 10:57:41  host: 37.30.65.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Oczywiście, że mogę. Tak zwany test Wechslera, słyszałeś o czymś takim? Zapewne nie. Choć w moim osobistym odczuciu jest on mocno przestarzały. "Fighting over Internet is like paraolimpics, even if you win, you're still retarded." Tym małym cytatem zakończę bezsensowną dyskusję z Tobą. :)

  • 0

    49. ~do appelfan  2012-08-21 12:52:23  host: apn-95-41-21-5.dynamic.gprs.plus.pl

    Produkty apple są bardzo fajne , ładne , innowacyjne i........ niestety drogie. Podobają się wielu użytkownikom lub tym którzy chcieli by je mieć. Ale to ile Ty wypisujesz tutaj pochwał na temat tych urządzeń i sposób wypowiedzi sugerują, że albo "coś wąchałeś" albo "....centralka nie funkcjonuje jak należy". A nawet jeśli jest z Tobą OK, to zwyczajnie obrzydzasz te produkty i markę Apple swoją natarczywością.... Apeluje o trochę wyważenia ilości i jakości Twoich wypowiedzi.

  • 0

    50. ~Twój Pan  2012-08-21 13:01:39  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    @38 - co znaczy słowo "zdobecie"? Zawodówki brakło? Czy nawet podstawówki?

  • 0

    51. ~infidel  2012-08-22 10:08:17  host: 46.204.11.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @49 Już nawet nie chodzi o to, że są "fajne i ładne" bo to argumenty dla 12-latków, ale że applefan_ jest kompletnie pozbawiony samokrytycyzmu i obiektywizmu. Smutne ale prawdziwe. Apple poza pseudo elitarnością nie oferuje nic więcej niż inne topowe firmy. Produkują po jednym produkcie, przez to mają ceny z dupy wzięte i dzieciaczkom się w *** poprzewracało, bo myślą, że drogi telefon to wyznacznik statusu. Żenada. Zwłaszcza, że można teraz taniej kupić telefon o lepszej specyfikacji. :)

  • 0

    52.  2012-08-22 10:25:33

    No dokładnie... Jest produkt, który jako całość jest jedyny w swoim rodzaju, ale jednak nie najlepszy w tym swoim rodzaju. Ma jedno lepsze, drugie gorsze i ogólnie jest przęciętnym urządzeniem. Jest wiele innych dobrych, lepszych, ale jednak nie jedynych w swoim rodzaju - ile modeli iPhone'a jest? Jeden chyba, bo jest następcą poprzedników, które są wycofywane z produkcji w momencie wejścia na rynek kolejnego?. I dlatego poprzez swoją wyjątkowość staje się wyjątkowy dla fanów marki. Jednak czy jego użytkownik coś więcej może n iż użytkownik innego smartfona? A co z tymi, którzy nie używają smatrfoów tylko telefonu i komputera, które łącznie mogą zdecydowanie więcej niż taki iPhone? Naprawdę dajcie sobie spokój, bo nie ma sensu dyskusja. Ma sens tylko w momencie zakupu - czego oczekuję, w kontekście potrzeb (użytkownia) od sprzętu... Po co komu funkcja podstawowa, któa nie będzie zasadniczą w użytkowniu? Mówiliśie o aparacie. Ludzie kupują takie "aparaty" i wydaje im się że są miszczami w fotografowaniu a ich prace są miszczostfem śfiata... No i niech im się wydaje.

  • 0

    53.  2012-08-22 11:01:28

    Ja jestem ciekaw, czy pani, która awanturę w punkcie zrobiła ładnych parę lat temu, bo jej nie chcieli sprzedać za złotówkę Nokii 6610i przed wyjazdem do Egiptu, a który zmuszona była kupić za 29 bodaj złotych, dzisiaj wspomina tamten wyjazd oglądając te zapewne wspaniałe zdjęcia na zapewne wspaniałym nowym gadżecie jakm jest 50-calowy telewizor w salonie?

Dodaj swoją opinię