Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung planuje zdobyć rynek

Samsung planuje zdobyć rynek

sirmark 14 Marca 2006 11:50

0 0
Samsung w raporcie rocznym za 2005 rok przedstawił plany na kolejny rok.

W segmencie telefonów komórkowych Samsung miał w 2005 roku ok. 4.5 % rynku. W 2006 roku planowany jest natomiast udział Samsung w sprzedaży komórek w Polsce na poziomie 16-20% procent. Samsung chce wprowadzić do końca br. roku ok. 30 nowych modeli na polski rynek.

Biorąc pod uwagę wzrost funkcjonalności telefonów Samsunga, rozbudowę multimedialnych funkcji oraz dobrą jakość wykonania, plany mogą zostać zrealizowane.


Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~robs  2006-03-14 12:03:58  host: gw3.eranet.pl

    pożyjom uwidim na razie są droższe w porównaniu z konkurencja

  • 0

    2.  2006-03-14 12:11:50

    ja tam nie przewiduje az takiego wzrostu (max do 8%) bo samsungi poki co sa za drogie u nas, a i opy nokie promuja bardziej

  • 0

    3.  2006-03-14 12:28:30

    makabras: moze i nokia jest promowana, ale samsunga stac takze na ponoszenie duzych koszow reklamy, do tego wstarczy ze beda jeszcze wieej robic promocji dla sprzedawcow to wciskane beda telefony Samsunga ludziom. Samsung tak jak Nokia wypuszcza kilkadziesiac modeli rocznie w roznym segmencie. Owszem te lepsze sa drogie, ale maja tez i tanie i juz nie raz operatory opierali sie w promocji na Samsungach.

  • 0

    4. ~zofia  2006-03-14 13:30:12  host: gate.malnet.pl

    Na bank będzie powyżej 10%, bo jednak zakupy przez Op idą spore ale czy 16% jest możliwe to dziś trudno ocenić, decydujący może być segment tanich modeli a tutaj Samsung jest słabszy....poza tym p. Wasilewski zobowiązał się do harakirii jakby nie zrealizował planu:)

  • 0

    5. ~stz  2006-03-14 14:17:21  host: aayi240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja lubię Samsungi w przeciwieństwie do Nokii

  • 0

    6. ~Art  2006-03-14 14:20:17  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Ostatnio miałem w ręce nowego Samsunga X200. W tym telefonie nawet nie ma opcji dzwonek + wibracja!!! I oni chcą zdobyć rynek? Kto dopuszcza takie telefony na sprzedaż???

  • 0

    7.  2006-03-14 14:24:05

    Art: nie wiem do konca jak "serie" modeli.. ale w naprawde nowych widze ogromna roznice na plus, we wsadzonym sofcie.. tak jak w starych czesto brakowalo takich roznych opcji jak wspominasz, tak w nowych potrafi to byc solidnie dopracowane.

  • 0

    8. ~Art  2006-03-14 14:44:12  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    SirmarK: Co z tego jak nie ma podstawowych funkcji jak dzwonek z wibracją. Ma ustawienie takie, że najpierw wibruje przez 10sek, a dopiero potem dzwoni. Było by ok jeśli ta funkcja była poza wersją: dzwonek + wibracja.

  • 0

    9. ~stz  2006-03-14 14:52:05  host: aayi240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Art: ja nie rozumiem do czego Ci wibracja z dzwonkiem i piszesz jakby była to bardzo ważna funkcja. Samsungi mają funkcje bardzo przydatne, których nie ma w innych telefonach np. czytanie plików Office Windowsa. Jak dla Ciebie dzwonki i wibracja są ważniejsze niż funkcje użytkowe to musisz pozostać przy Nokii.

  • 0

    10. ~Art  2006-03-14 15:12:57  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Dlatego mam Nokię :-)

  • 0

    11. ~Aster  2006-03-14 15:53:14  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Albo dźwięki albo wibracje - po co komu to i to na raz, ale od przybydku głowa nie boli, powinna być taka opcja.

  • 0

    12. ~Art  2006-03-14 16:07:59  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Jak nie słyszę dzwonka (bo jest głośno) to jest szansa że wyczuje wibrację, a jak nie wyczuje wibracji (bo tel leży w innym pomieszczeniu) to usłyszę dzwonek!! Naprawdę nie uważacie, że to jest jedna z podstawowych funkcji?

  • 0

    13. ~Shin  2006-03-14 17:28:42  host: bei8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uwazamy :). Dzwonek + wibracja do podstawa. Jak napisal Art wyzej bardzo sie to przydaje.

  • 0

    14.  2006-03-14 18:59:00

    ja w motoroli mam tak jak w samsungu czyli najpierw wibruje a pozniej dzwoni i jakos nie placze. Zawsze slysze albo jedno albo drugie. Pewnie ze im wiecej opcji tym lepiej ale sa ciekawsze funkcje na brak ktorych moge narzekac niz na brak dzwonka i wibracji razem:D

  • 0

    15. ~Dawid  2006-03-14 20:05:28  host: 80.51.206.166

    Od wielu lat mam same Samsungi i nie przeszkadza mi to!!

  • 0

    16.  2006-03-14 20:20:37

    Samsungi są oki (jeżeli ktoś nie kupuje telfonu dla marki czyt. nokia czy se) a to że nie ma vibry+dzwonek to nie jest przeszkodą a jak to się mówi to baletnicy nawet rąbek u spódnicy przeszkadza :]
    Samsung na chwilę obecną ma najciekawsze portofilo telefonów (pomijając smartfony)

  • 0

    17.  2006-03-14 21:00:56

    Prawda jest taka ze bez niskich cen Samsung duzo nie zwojuje! Nokia ma bardzo silna marke wsrod polakow, poniewaz wiekszosci z nich nie interesuje jakie funkcje ma ich telefon, tylko wazne ze jest to wlasnie Nokia - czyli symbol prostej obslugi i solidnego wykonania. Sama reklama niestety nie wystarczy..

  • 0

    18. ~  2006-03-14 21:44:51  host: dql195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Problem polega na tym, ze cen fonow w promocjach nie dyktuje Samsung, tylko opy. Jesi okaze sie, ze przy rownie kiepskich ofertach ludzie beda wybierali tez z Samsungiem, to znacza je dotowac tak jak dotuje nokie i inne badziewia typu motorola

  • 0

    19.  2006-03-14 23:01:00

    Ja z kolei cenię Samsunga za jakośc wykonania ! Wszystko dopasowane, nic nie skrzypi ( jak w Nokiach ), materiały dobrej jakości ! A w modelach E360 i E730 obodowa " ala guma " jest rewelacyjna ! D600 ma to ale tylko z tyłu ! Kto nie maił ich jeszcze w ręku to niech to sprawdzi !!!!

Dodaj swoją opinię