Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung planuje dodać tryb dziecięcy do gogli VR

Samsung planuje dodać tryb dziecięcy do gogli VR

Isand 21 Maja 2017 13:16

1 1

samsung gear vr lead2Producenci sprzętu nie zapominają o segmencie rzeczywistości wirtualnej. Samsung postanowił zadbać o dzieci. Przymiotnik "dziecięcy" działa na wielu rodziców jak magnes. I to chcą wykorzystać Koreańczycy.
Samsung radzi sobie dobrze w segmencie gogli VR, jego produkty sprzedają się najlepiej na tym rynku. W pierwszym kwartale obecnego roku wyniki prezentują się następująco: Samsung sprzedał 782 tysiące swojego Gear VR, Sony - 375 tysięcy PlayStation VR a Google zaledwie 170 tysięcy Daydream View VR.

Tryb dziecięcy znany jest już ze smartfonów Galaxy - polega on na uproszczonym i bajkowym interfejsie. Znajdziemy tam też specjalny sklep z aplikacjami, przeznaczony właśnie dla dzieci - Kids Store. Największa firma z Korei Południowej wydała także tablet przeznaczony dla dzieci - Samsung Galaxy Tab 3 Kids.

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnie jak będzie wyglądał tryb dziecięcy w goglach do rzeczywistości wirtualnej. Znając jednak wcześniejsze posunięcia Samsunga - możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, że tym razem będzie podobnie.

Źródło tekstu: sammobile.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: gear vr | samsung

w sumie: 1
  • 0

    1.  2017-05-22 13:07:24

    Trzeba jeszcze umieć to włączyć, sam tryb nie wystarczy, musi być idiotoodporny.
    Dzieciaki bystrzejsze są w obsłudze i buszowaniu po menusach niż dorośli.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet