Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung - pierwszy Brand Store w Górach Świętokrzyskich

Samsung - pierwszy Brand Store w Górach Świętokrzyskich

orson_dzi 30 Listopada 2015 10:50

5 0

4 grudnia zostanie otwarty pierwszy w województwie świętokrzyskim Samsung Brand Store. Klienci Galerii ECHO, odwiedzający salon firmowy, będą mogli poznać, przetestować i wybrać najbardziej odpowiedni dla nich sprzęt.



Odwiedzający salon Samsung Brand Store będą mogli skorzystać ze wsparcia doradców, ale również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez markę, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

Samsung Brand Store w Kielcach to miejsce, na które czekali fani produktów naszej marki z regionu. Odpowiadając na ich potrzeby otwieramy ponad 100 metrowy salon, w którym oprócz flagowych urządzeń mobilnych i najnowszych modeli telewizorów, odwiedzający będą mogli również zapoznać się z funkcjonalnością małego sprzęt AGD czy klimatyzatorów. Nasz kolejny salon to dowód na to, że Samsung nie zapomina o konsumentach z mniejszych miast i odpowiada również na ich oczekiwania - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.




Sklep firmowy Samsung w Kielcach, zlokalizowany w Galerii ECHO, przy ulicy Świętokrzyskiej 20, zostanie otwarty 4 grudnia br. o godzinie 16.00.

Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów, przygotowane zostały oferty specjalne - 10% rabat na cały asortyment i 30% rabat na akcesoria, których szczegółowe warunki będą dostępne w salonie.

We wszystkich salonach Samsung Brand Store w Polsce nabywcy wybranych modeli telewizorów, od 5 listopada, mogą skorzystać z rozszerzonej, 4-letniej gwarancji.

Otwarciu salonu firmowego w kieleckiej Galerii ECHO będzie towarzyszyło wiele atrakcji. Między innym zabawa, której uczestnicy będą mogli wygrać smartwatch Gear S2, słuchawki oraz markowe gadżety.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung brand store

w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2015-11-30 12:22:46  host: 212.160.172.83

    @9 masz racje tylko ja jakos systemu sam wgrac nie portafie(taka szkoda ze nie jestem expertem od wszystkiego) i wole miec tel. na gwararancji zeby serwis mi to zrobil za friko ni mialbym komus placic :) @8 ja nie ale tak jak pisalem o htc 820 2 znajomych mialo problem z systemem po aktualizacji i za darmo naprawili zawsze trohe kasy w kieszeni :)

  • 0

    12.  2015-11-30 12:25:16

    @7ekran nie ma Full HD i bateria 2600mAh - dziękuję bardzo wolę mojego chińczyka

  • 0

    13.  2015-11-30 12:28:05

    @11 no widzisz, jakbyś miał chińczyka to byś nowy system wgrać potrafił - sciągnąć na telefon jeden plik i potem w niego kliknąć potrafi każdy (tak to się robi w Meizu)

  • 0

    14. ~  2015-11-30 12:28:40  host: 212.160.172.83

    @12 zaklad o te twoje 700 zł ze golym okiem nie zobaczysz roznicy? i dlatego jest mniejsza bo ekran HD nie zjada tyle baterii jak uzywalem tego modelu to przy standardowym uzytkowaniu(czyt. nie maniaczeniu w gry i sluchaniu muzyki z glosnkow) wytrzymywala 2-3 dni a tyle w zupelnosci wystarczy :) chyba ze ktos namietnie gra to polecam CHINSKI powerbank do 100 zl jakies 20k MhA (jak pisalem nie mam nic do chinczyka tylko problematyczna jest gwarancja :) )

  • 0

    15. ~  2015-11-30 12:48:27  host: 168.235.201.33

    @13 niby na 5 calach widzisz roznice pomiedzy hd a full hd?lol

  • 0

    16. ~  2015-11-30 13:05:52  host: 212.160.172.83

    @15 to Ty nie wiesz ze polowa uzytkownikow smartfonow ma sokoli wzrok i FullHD to minimum bo inaczej maja pixeloze na ekranie? xD

  • 0

    17. ~  2015-11-30 13:17:37  host: 168.235.201.33

    @16 no nie wiedziałem :o xD

  • 0

    18. ~Adam  2015-11-30 13:49:19  host: user-94-254-129-38.play-internet.pl

    @11. Chyba sobie kolego żarujesz! Pobierasz jeden plik ze strony producenta, wrzucasz plik na karte microSD
    wyłączasz telefon potem uruchamiasz recovery włączajac telefon przyciskiem power + volume+ bądź - zależy
    od telefonu i wybierasz update from microSD. I wsio:) System się instaluje. Najprostsze jakie może być bez
    komputera, kabli usb, sterowników, programem do wgrywania oprogramowania itd. I dlatego też sloty na karty
    microSD są tak ważne ( pomijając już dane które też nie tracimy w przypadku awarii tel. A bez slotu microSD taki
    telefon to już jest kaplica tracisz to co masz w telefonie i jeszcze musisz bawić się z PC i kablami usb, programami
    do wgrywania firmware. Szkoda gadać taki wykastrowany fon.

  • 0

    19. ~  2015-11-30 14:10:57  host: 212.160.172.83

    @18 widzisz ja dane mam w chmurze i nie trace nic a w przypadku gdy system sie skopie ide do brandstoru ktory tak krytykujecie i wymieniaja mi za darmo i nie ma ryzyka ze sam cos zepsuje i tel bedzie do wywalenia :)

  • 0

    20. ~sxs  2015-11-30 14:12:47  host: 81.26.31.253

    A propos full HD. Nie twierdzę że to jest niezbędne w telefonie. Ale, szczególnie na ekranie 5,5 cala, trzeba być chyba ślepym żeby nie widzieć różnicy.. Też sie pukałem w czoło słysząc o Full HD w czasach gdy używałem telefonu 4 cale 800x480...

  • 0

    21. ~Adam  2015-11-30 14:25:15  host: user-94-254-129-38.play-internet.pl

    @19. Kolego chmure to sobie w du*e wsadź! Jeśli nie zależy Ci na prywatności i łączenie sie z internetem, przesyłkanie
    kilka GB danych przez łącze mobilne to gratuluje masochizmu. Po co się męczyć jak można to mieć na karcie offline
    z odczytywaniem do 95MB/s. Gdzie tu logika?? Internet dzisiaj jest jutro go może nie być. Mogą Ci skasować, podglądać itd.
    Myślisz, że chmura to dobre rozwiązanie? Heh. Nie bądź śmieszny.

  • 0

    22. ~Dupelek  2015-11-30 15:01:12  host: n14-09-08.opera-mini.net

    @21 Adam
    Adam gratulyje, to samo ja czynie. A Cmurke mam tam gdzie juz wymieniles i powod dlaczego!!!

  • 0

    23. ~  2015-11-30 15:31:12  host: aeeh117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8, ja korzystałem, w tym także z Regenersisu, uważanego za imperium zła. Z telefonem uwinęli się w trzy dni, do telewizora serwisant przyjechał do domu i ogarnął temat w niecały kwadrans. Jakoś nie narzekam na serwisy gwarancyjne.

  • 0

    24. ~  2015-11-30 15:36:59  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 16: Nie mam sokolego wzroku, ale jeśli wezmę w jedną rękę np. Samsung Galaxy Note 4, a w drugą rękę jakiś tańszy model Galaxy, to różnica wręcz wali po oczach.

  • 0

    25.  2015-11-30 15:51:25

    @8 ale w innym kraju niz polska. HTC M7 fabryczna wada kamery ("filetowanie" ale nie było odsyłane bo właściciel nie używał aparatu ) a po roku mikrofon słabo zaczął łapać i z tymi 2 wadami telefon wysłany na gwarancje. Jako ze kamera to znany problem wiec z nim sobie poradzili ale mikrofon dalej źle łapał a do tego uszkodzili głośnik bo zaczął trzeszczeć. Ponowne wysłanie na gwarancje i nowy egzemplarz HTC M8.

  • 0

    26. ~  2015-11-30 16:17:08  host: user-94-254-209-132.play-internet.pl

    @24 i co ,to ze widzisz piksele zaburza Twoje poczucie rzeczywistości? odczuwasz wtedy ból istnienia?

  • 0

    27. ~  2015-11-30 16:18:50  host: 168.235.201.33

    na 5 calach nie widać różnicy pomiędzy hd a full hd

  • 0

    28. ~  2015-11-30 16:48:50  host: user-94-254-146-139.play-internet.pl

    Czy te 100m^2 wystarczy do polatania na miotle?

  • 0

    29. ~  2015-11-30 20:24:57  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 26: Nic nie zaburza mojego poczucia rzeczywistości. Patrząc na ekran o niskiej rozdzielczości po prostu odczuwam dyskomfort, taki sam jak by mi zabrano mój TV Full HD i kazano program oglądać na telewizorze Rubin. Ale może Ty faktycznie nie dostrzegasz różnicy pomiędzy jakością FHD, a SD.

  • 0

    30. ~mirekb  2015-11-30 22:12:42  host: apn-77-112-31-72.dynamic.gprs.plus.pl

    swietokrzyska 20.pierwsze powazniejsze randki tam mialem zanim zbudowali galerie,pozniej pierwsze galerianki dalo sie tam wyrywac..fajne miejsce.punkt git na skladanie reklamacji na produkty samsunga.trudno to traktowac inaczej

Dodaj swoją opinię