Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung patronem sztafety olimpijskiej

Samsung patronem sztafety olimpijskiej

WitekT 8 Grudnia 2004 00:21

0 0

Dziś Samsung został oficjalnie ogłoszony przez TOROC partnerem Sztafety ze zniczem olimpijskim Turyn 2006.

Samsung będąc już partnerem pierwszej naprawdę globalnej sztafety olimpijskiej Ateny 2004, kontynuuje sponsorowanie tego wydarzenia, tym razem w związku z Igrzyskami Zimowymi w Turynie w 2006. Samsung daje szansę ludziom z całego świata, aby doświadczyć zaszczytu uczestniczenia w szczególnym wydarzeniu, jakim jest Sztafeta Olimpijska.

Igrzyska Olimpijskie Turyn 2006 po raz trzeci odbywają się we Włoszech, wcześniej 2 włoskie miasta gościły już olimpijczyków: Rzym w 1960 r. oraz Cortina d’Ampezzo w 1956. Sztafeta Olimpijska ze zniczem rozpocznie się w Rzymie 8 grudnia 2005 i potrwa do 10 lutego 2006, a jej trasa przebiegać będzie przez wszystkie regiony Włoch. Długość całej trasy to około 11 300 km i aż 10 000 biegaczy będzie uczestniczyć w wydarzeniu. Sztafeta Olimpijska dotrze na Boże Narodzenie do Palermo, w Nowy Rok trafi do Neapolu, a do Cortina d’Ampezzo w dniu 26 stycznia na obchody pięćdziesiątej rocznicy otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 1956.
Podczas Sztafety Olimpijskiej Samsung będzie obecny w specjalnych pojazdach, zainstaluje stoiska oraz zorganizuje program gościnności dla uczestników. Wybór uczestników sztafety odbędzie się poprzez organizację promocji dla klientów, zarówno na poziomie globalnym i lokalnym. Celem różnych wydarzeń organizowanych przez oddziały firmy Samsung jest przyciągnięcie do uczestnictwa osób publicznych, jak byłych sportowców, medalistów olimpijskich, aktorów, muzyków, projektantów mody, ale również ludzi, którym udało się przezwyciężyć jakieś trudności - osoby, które reprezentują "ducha igrzysk".

Z dumą ponownie sponsorujemy Sztafetę Olimpijską ze zniczem Turyn 2006, która jest wielkim świętem dla wszystkich ludzi oraz głównym symbolem reprezentującym "ducha olimpijskiego". Planujemy liczne ekscytujące akcje towarzyszące sztafecie, które sprawią, że stanie się ona globalnym świętem, w którym uczestniczą ludzie z całego świata – powiedział II-Hyung Chang, vice prezes i dyrektor generalny do spraw komunikacji w Samsung Electronics.

Dzięki uczestnictwu Sztafecie Olimpijskiej Ateny 2004 Samsung został doceniony za wysiłki w tworzeniu środowiska przyjaznego Olimpiadzie i umożliwienie 40 ochotnikom uczestniczenia w sztafecie. Spośród znanych osób w sztafecie w Atenach 2004 z polskiej strony udział wzięli:
Gwiazdy Ekranu:
Małgorzata Foremniak,
Danuta Stenka,
Artur Żmijewski.
Gwiazdy Estrady:
Kayah,
Andrzej "Piasek" Piaseczny,
Marcin Daniec.
Gwiazdy Sportu:
Jacek Wszoła,
Zdzisław Hoffmann.
Gwiazdy Mediów:
Maciej Kurzajewski,
Marcin Meller.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet