Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung otwiera Brand Store w Porcie Łódź

Samsung otwiera Brand Store w Porcie Łódź

orson_dzi 6 Października 2016 18:06

4 0

Nowy Samsung Brand Store został otwarty 6 października br. w Centrum Handlowym Port Łodź. To drugi flagowy salon marki w tym mieście.






Nowy salon firmy Samsung Brand Store w Łodzi znajduje się w Centrum Handlowym Port Łódź, przy ulicy Pabianickiej 245. Z okazji otwarcia, dla wszystkich klientów przygotowane zostały oferty specjalne, m.in.:
  • promocje na zakup telewizorów powyżej 55 cali,
  • pralki i lodówki w specjalnych cenach dla wybranych modeli,
  • upusty cenowe na wybrane modele smartfonów,
  • 20% rabatu na wszystkie akcesoria do telefonów i tabletów,
  • raty 0% na cały asortyment.

Pierwszy salon Samsung Brand Store działa od 2014 roku w Centrum Handlowym Manufaktura.

Źródło tekstu: Samsung     

w sumie: 12
  • 1

    1. ~johnson  2016-10-06 18:11:33  host: 188.95.31.34

    W Porcie Łódź, a nie w Stoczni.

  • 0

    2.  2016-10-06 18:21:54

    Jakiej stoczni?!

  • 0

    3.  2016-10-06 18:23:33

    Poprawione, akurat spojrzałem na jakiś tekst o Stoczni Gdańskiej i tak mi zostało.

  • 0

    4.  2016-10-06 19:05:45

    Porownajcie ceny w ich brand st. Byłem, widziałem i dziękuję. W innym znanym sklepie rtv te same produkty mają w niższych cenach.

  • 0

    5. ~Wujek_Zurek  2016-10-06 19:10:27  host: public-gprs366057.centertel.pl

    Bylem w brand store w stolicy. Bateria do smasunga s 5 jedyne 140 zlotych :D

  • 1

    6.  2016-10-06 20:01:31

    Ciekawe czy były jakieś wybuchowe promocje na otwarcie ;)

  • 1

    7. ~  2016-10-06 20:16:56  host: n05-08-08.opera-mini.net

    Łodź... co na to tubylec wlo?

  • 0

    8.  2016-10-07 10:02:11

    Brand Store w Łodzi powinien byc otwarty w godzinach 18-2 bo do godziny 17 90% mieszkańców Łodzi jest w Warszawie na robocie

  • 0

    9.  2016-10-07 10:53:23

    @8; a cóż to za robot mają w tej W-wie, skoro ponad 600 tys. ludzi na nim siedzi?

  • 0

    10. ~8  2016-10-07 12:40:37  host: n29-06-02.opera-mini.net

    8@ nie 90% a 90,002% jeździ do Warszawy. Ja Cie teź widziałem na rowerze mbanku.

  • 0

    11. ~Johny11  2016-10-07 14:08:48  host: 194.255.43.141

    Jak zwykle w mieście Łodzi się powodzi :)

  • 0

    12. ~  2016-10-07 14:59:14  host: apn-31-0-70-29.dynamic.gprs.plus.pl

    Po wpadce z Note 7 powinni się zamykać a nie otwierać.

Dodaj swoją opinię