Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: Omnia Pro 4 i Omnia Pro 5

Samsung: Omnia Pro 4 i Omnia Pro 5

LuiN 15 Czerwca 2010 17:36

0 0

Samsung zaprezentował dwa kompaktowe telefony z klawiaturą QWERTY umieszczoną poniżej ekranu. Omnia Pro 4 i Omnia Pro 5 pracują pod kontrolą Windows Mobile 6.5.3.

samsung b7350 omnia pro 4samsung omnia pro 4

Samsung B7350 Omnia Pro 4 oferuje 2,62-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 320 x 320 pikseli, łączność WiFi, HSDPA, GPS, radio FM z RDS-em, gniazdo JACK 3,5 mm, aparat 3 Mpix i baterię 1500 mAh. Wszystko to udało się zamknąć w obudowie o grubości 11,9 mm.

samsung b6520 omnia pro 5 samsung omnia pro 5




Samsung B6520 Omnia Pro 5 ma 2,4 calowy ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), aparat 2 Mpix, łączność HSDPA, WiFi, GPS, radio FM z RDS-em, gniazdo JACK 3,5 mm i baterię 1500 mAh.

Omnia Pro 4 będzie dostępna na rynku jeszcze w lipcu, a Omnia Pro 5 w sierpniu. O obu urządzeniach w sieci pisze się krótko: nudy, często jednak odpowiednio dobrana cena jest w stanie obronić również i "nudne" modele.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung B7350 Omnia Pro 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung B6520 Omnia Pro 5 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, GSMArena, unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2010-06-15 17:45:34

    Ekran powinny mieć co najmniej 3 cale, jak nie więcej, biorąc pod uwagę że jest tu Dotyk.

  • 0

    2.  2010-06-15 17:52:21

    "2 Mpic"? Jakieś takie faktycznie nudne te modele, Winda 6.5.3... Ale mogą się sprzedać, ludzie świetnie kojarzą nazwę "Omnia", a że QWERTY posiadają, to robi się ciekawiej:)

  • -1

    3. ~tolez  2010-06-15 18:11:21  host: t01-03.opera-mini.net

    @PLAY: 3 calowy ekran i jeszcze qwerty pod nim? :P Toz to oferta dla niedzwiedzia predzej. Wszystko zalezy od jakosci wykonania, predkosci dzialania i przede wszystkim ceny.

  • 0

    4. ~telemaniak93  2010-06-15 18:26:06  host: acir48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi się tam nawet podoba a to dlatego, że szukam następcy mojego i600. Szczególnie ta 4. Oczywiście pod warunkiem dobrej ceny.

  • 1

    5.  2010-06-15 19:07:59

    3@. Jakby tak było, popyt byłby większy i zbyt. Bo wiesz nie każdy chcę lukać, albo ma słaby wzrok w miniaturowe ekrany. Ja mam 3 cale ale LG i dobrze mi się patrzy a mam słaby wzrok. Wziąłem do porównania taką E51 i niestety ale sms-a z trudnością odczytałem nie mówiąc o szperaniu po menu.

  • 0

    6.  2010-06-15 19:13:03

    Średnio widzę wygodę tych klawiatur, przynajmniej na zdjęciach.

  • 0

    7. ~  2010-06-15 19:26:20  host: t06-01.opera-mini.net

    @3 Jestes w bledzie. 3cale zmiescilyby sie nawet w wezszym o 2-3mm nastepcy E61 tylko trzeba chciec. Co do mnie nie jestem sklonny placic zadnych pieniedzy za cos co mi nie odpowiada. Nie interesuje mnie gonienie kroliczka

  • 0

    8. ~kuku  2010-06-15 19:48:22  host: abnc247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaaaaki przerośnięty kalkulator..

  • 0

    9.  2010-06-15 20:57:47

    @5,7: akurat jestem posiadaczem E51 - ja tam wszystko widzę, ale rozumiem sytuację bo jakieś wielkie to to faktycznie nie jest. Po szybkim przeliczeniu 3" kwadratowy ekran ma bok długości 54mm, do tego trzeba dodać jakieś 10mm na ramkę i wychodzi nam telefon gabarytów HD2 (67mm w talii) i nikt mi nie powie, że to nie jest duży telefon.

  • 1

    10.  2010-06-15 21:01:35

    9. Racja nie powie, ale na co patrzyć na krótkowzroczność czy na objętość?

  • 0

    11.  2010-06-15 22:16:39

    @10: na potrzeby klienta :) niech robią jak najbardziej zróżnicowane te telefony bo to tylko na korzyść wychodzi (lepiej dobrany produkt), a ja po prostu mówię, że twoją wizją telefonu nie byłbym zainteresowany ;)

Dodaj swoją opinię