Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Omnia M - alternatywa dla Lumii 610?

Samsung Omnia M - alternatywa dla Lumii 610?

LuiN 17 Lipca 2012 14:54

0 0

samsung s7530Samsung rozszerza swoją polską ofertę smartfonów o kolejne urządzenie wyposażone w najnowszy system operacyjny Microsoftu - Windows Phone w wersji 7.5. Samsung S7530 Omnia M ma procesor 1 GHz oraz 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED.

Telefon ma 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 4 GB pamięci wewnętrznej, łączność HSPA z prędkością pobierania do 7,2 Mb/s, jednordzeniowy procesor 1 GHz i 384 MB pamięci RAM (Nokia Lumia 610 ma jej 256 MB). Pamięci wewnętrznej nie można rozbudować kartami pamięci, producent proponuje zamiast tego 7 GB wirtualnego dysku SkyDrive.

Nie zabrakło aparatu fotograficznego 5 Mpix z funkcją autofokus i diodową lampą, który pozwala też na kręcenie filmów jakości VGA z prędkością 30 klatek na sekundę.




Cena telefonu ustalona została na 999 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    9. ~Ctltovnodosocvo  2012-07-17 16:41:00  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    Dobrze, że wszystkie lowendowe androidy dostały update do 4.1...

  • 1

    10. ~abc  2012-07-17 16:52:27  host: ip-78-30-121-208.free.aero2.net.pl

    tysiaka za taka banie :/ ehh porazka

  • 0

    11. ~  2012-07-17 17:08:00  host: host250-237-static.195-31-b.business.telecomitalia.it

    Może niektórym po prostu nie jest potrzebny najnowszy system. Oczekują tylko konkretnych fukcjonalności i na tym koniec. Cena rzeczywiście za wysoka i chyba jednak Lumia bardziej mi się podoba :)

  • 0

    12. ~hopla  2012-07-17 17:12:35  host: mt.pl

    @9 tylko, że Android 2.3 jest w pełni funkcjonalny w przeciwieństwie do WP7.5, nawet Android 2.2 jest bardziej funkcjonalny niż WP7.5(system praktycznie w wersji beta).

  • 0

    13. ~  2012-07-17 17:20:28  host: 178.73.49.129

    A to android wyszedł już z wersji beta? Ja myślałem, że wszystko od okularów jest w wersji beta. Słyszałem też, że android ma funkcję dzwonienia.

  • 0

    14. ~Do 12  2012-07-17 17:39:43  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    A jakich to funkcji brakuje?

  • 0

    15.  2012-07-17 19:05:12

    ja pierd.ziele widzieliście 7.8? albo chociaż jakikolwiek telefon z wp7? a już narzekacie, że lipa...

  • 0

    16.  2012-07-17 19:28:20

    14. ~Do 14 To że se np PDFa nie możesz wgrać.

  • 0

    17. ~  2012-07-17 22:22:59  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    A do czego służą następujące aplikacje? http://www.windowsphone.com/en-US/search?q=PDF Może chodziło Ci o przesyłanie mailem? :)

  • 0

    18. ~XYZ  2012-07-17 22:27:04  host: 088156223133.bialapodlaska.vectranet.pl

    Co zrobi Nokia to te kanalie zaraz klonują.

  • 0

    19.  2012-07-17 22:29:03

    Dobrze, że 710 można za 500zł kupić nówkę :) A mówione było, że cena sugerowane L610 za wysoka. Widać Omnia nie lepsza.

  • 0

    20. ~s@s.pl  2012-07-17 23:46:43  host: apn-31-1-56-63.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam Lumie 710 i juz się morduje z pamięcią. Jak zostało mi 500 MB, wszedłem na kilka stron (zwyczajnych!) i zostało mi 200. I tel strasznie się zmulił. Tak wiec 4 GB to jakiś żart. I spróbujcie madrale wysyłać np pdf 100 MB. Np z gazetami i potem to odebrać. Głupiego robota. Ten Szajsung max jest wart 500.

  • 0

    21.  2012-07-18 08:45:49

    @20 to pięknie jest ten systemik zoptymalizowany. Pozazdrościć. Poza tym to jest tel tylko dla tych co chcą dzwonić i ewentualnie czasem wysłać sms. Wchodzenie na strony? Ten tel do tego nie służy

  • 0

    22. ~a_lex  2012-07-18 09:09:46  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Mam Mozarta i zapewniam Cię - służy, służy.

  • 0

    24. ~Janes  2012-07-18 11:11:23  host: user-46-112-51-44.play-internet.pl

    Miałem Lumie 800 i ci co piszą że WP7 kiepsko sie spisuje przy przegladaniu stron inetrnetowy to chyba gimbusoidy które WP7 nigdy w rekach nie miały. Windows Phone 7 kiedy porównywałem go z IP4s w internecie zapierd..ł szybciej od iphona nic sie nie muliło a android to daleko w tyle został.Może tylko górna półka gimbusoida z kilkoma rdzeniami będzie tak szybka jak WP7 ale bateria za to pół dnia potrzyma więc gimbusoid to zabawki dla *** a nie telefony.Więc nie piszcie takich głupot bo sie tego nie da czytać

  • 0

    25.  2012-07-18 11:19:08

    Komentowałem tylko post gościa @20 - on się męczy z lumią. Ja tylko wyciągam wnioski. Dramatyczne wielkości sprzedaży Lumii pokazały co sądzą o niej potencjalni klienci. Uprzedzam gadanie o marketingu Apple, które się świetnie sprzedaje. Pieniądze na promocję i marketing Lumii jakie wyłożyła Nokia były naprawdę wielkie. To oznacza, że telefony nie sprzedają się przez marketing.

  • 0

    26.  2012-07-18 11:38:09

    @25 szkoda, że nie wyciągasz wniosków z tego co ja piszę. Nie waliłbyś ciągle tych samych bzdur z uporem maniaka.

  • 0

    27.  2012-07-18 13:29:45

    20: Co za bzdury piszesz? Co ma RAM do pamięci wewnętrznej?? No chyba, ze chcesz mi wmówić, że 2 zwyczajne strony zabrały Ci 300 MB pamięci cache :D Mam lumie 710 i wszystko chodzi jak trzeba, pamieci jest sporo, a jak brakuje to wystarczy filmiki grac na kompa i juz.

  • 0

    28. ~s@s.pl  2012-07-18 14:09:18  host: 178.23.106.66

    Mogę nakręcić film, jak mam wolnych 900 MB, wchodzę na kilka stron i za chwilę mam 600 MB. Restartuje i znowu mam 900. Ogólnie strony rzeczywiście śmigają, tel ma wiele zalet ale i wad. Niestety, bo różnego rodzaju Nokii używam od 10 lat. Kolejną wadą jest brak equalizera, dźwięk jest gorszy niż na 4 letniej 6110 Navi. A słuchawek mam dużo. I kiedy w końcu przez Zuna bez kombinacji zaktualizuje sobie do Tango???

  • 0

    29. ~a_lex  2012-07-18 14:30:43  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A mi w Mozarcie zostaje niecałe 50 MB (z 8 GB w tym telefonie) i nie widzę żadnej różnicy w działaniu jak przy prawie pustej pamięci wewnętrznej. Może przyczyna takiego działania jest inna?

Dodaj swoją opinię