Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Omnia dostępny od 22. lipca

Samsung Omnia dostępny od 22. lipca

LuiN 15 Lipca 2008 19:05

0 0

samsung sgh i900 omnia Jedno z najbardziej pożądanych urządzeń z Windows Mobile - Samsung i900 Omnia - trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu. Dla zamawiających telefon w przedsprzedaży, konsola Xbox 360 gratis.

W pierwszej kolejności urządzenie pojawi się w sklepach na terenie Włoch. W ramach promocji osoby zmawiające telefon przedpremierowo, otrzymają wraz z nim konsolę Xbox 360 gratis.

Na pozostałe europejskie rynki Samsung i900 Omnia trafi do końca sierpnia. We Włoszech za wersję 8 GB trzeba zapłacić 499 euro. To dość niska cena startowa przy założeniu dodatkowych dopłat ze strony operatorów.

W ramach przypomnienia urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.1 Professional, posiada 3,2-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli), łączy się ze światem za pomocą HSDPA (do 7,2 Mb/s) i WiFi.




Inne jego zalety to między innymi 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej, GPS, aparat 5 Mpix z detekcją twarzy i uśmiechu oraz geotaggingiem, optyczny manipulator kierunkowy, wyjście audio 3,5 mm, gniazdo kart microSDHC (do 16GB) i wyjście TV. Wszystko to upchano do obudowy grubości 12,5 mm, z zarezerwowaniem miejsca na baterię 1440 mAh.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~ppp  2008-07-15 20:22:58  host: 78-133-129-7.komster.pl

    tylko dlaczego wciaz ten WM? od lat to samo :/

  • 0

    7. ~hettman  2008-07-15 21:07:11  host: chello089076107024.chello.pl

    500 euro-na dzien dzisiejszy 1650zl i xbox gratis..... -dla porownania nokia n 95 -umowa 2 lata 100 zl zobowiazania -orange polska-cena telefonu-...1729zl... szkoda gadac.... :(

  • 0

    8. ~derekpl  2008-07-15 21:11:12  host: 81-174-22-42.dynamic.ngi.it

    zapomniano dodac ze telefon potrafi jeszcze zrobic kawe, wyprowadzic psa, ugotowac obiad, posiada takze funkcje golarki, depilatora no i oczywiscie wibratora a takze ...

  • 0

    9.  2008-07-15 21:44:36

    derekpl - serio? :)

  • 0

    10.  2008-07-15 23:27:47

    nie to żebym był przeciwnikiem Samsunga ale nie sądzę żeby ten model mógł zagrozić Iphone'owi był u mnie kumpel z trzema modelami samsunga które testuje przed wejściem na rynek, pomijając fakt ze w ciągu kilku godzin zaliczył ze 3 zwiechy to obsługa dotykowego ekranu jest piekielnie trudna a obsługa przeglądarki to loteria.

  • 0

    11. ~jojo  2008-07-15 23:39:38  host: eez79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    derekpl - zazdrościsz...? razor, a jakie to były modele? ;-)

  • 0

    12. ~Zainteresowany  2008-07-16 00:29:48  host: ahq27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OK. Więc pozostanę przy E61 jeszcze z rok :)

  • 0

    13.  2008-07-16 05:15:48

    a kiedy u nas w sklepach się pojawi ?

  • 0

    14. ~graku  2008-07-16 09:23:23  host: 194.42.116.40

    a zna ktoś może adres tej stroy gdzie można zamówić ten fonik z xboxem

  • 0

    15. ~~14  2008-07-16 09:42:13  host: 213.25.189.50

    W Polsce tego nie zamowisz..

  • 0

    16.  2008-07-16 12:34:33

    Telefon jest rewelacyjny. Zdecydowanie przewyzsza technologicznie iPhona, ale nie osiagnie takiego sukcesu jak on z dwóch powodów: 1.Jest duzo drozszy 2.Samsung nie jest tak rewelayjny marketingowo jak Apple poza tym jednego modelu nie bedzie promowal bo w odróznieniu od jablka ma w ofercie co roku ponad kilkadziesiat modeli

  • 0

    17. ~Kris  2008-07-16 16:11:38  host: anonym.speedxs.nl

    Mozna bedzie oferte kupic we wloszech w media world

  • 0

    18. ~graku  2008-07-17 08:24:55  host: 194.42.116.40

    Ja napewno kupuje ten fonik tylko poczekam na wersje 16 gb, miałem brać htc touch pro, ale htc za bardzo cwaniakuje montując kiepskie procki od quelcoma.

  • 0

    19. ~?????????  2008-07-17 19:05:12  host: chello089078206065.chello.pl

    jak zamuwic ten telefon

  • 0

    20.  2008-07-20 13:10:32

    no własnie ja tez chce zamowioc z xboxem moze byc zza granicy

  • 0

    21. ~raptoos  2008-07-20 14:28:24  host: aco250.internetdsl.tpnet.pl

    vincenzo - loooooooool, duzo drozszy? Cena Iphone'a jest podawana razem z dwuletnia umowa XD

  • 0

    22.  2008-08-14 22:07:42

    Ceny telefonow sa zblizone, te oferte z xboxem wprowadzil chyba jakis wloski operator, a co do marketingu to widac sporo rzeczy o Omni, wszedzie promuja ja z haslem iphone killer, zgadzam sie z nim w pelni :)

  • 0

    23. ~  2008-09-01 00:54:02  host: host86-160-65-66.range86-160.btcentralplus.com

    Telefon kupiony w wielkiej brytani bedzie miała jezyk polski ??

  • 0

    24. ~raf  2008-09-07 21:43:48  host: public-gprs24688.centertel.pl

    Jak kupisz w wielkiej brytanii to bedzie miał język wielkobrytański :)))

  • 0

    25. ~krzychoo900  2009-01-15 21:56:35  host: atj66.internetdsl.tpnet.pl

    teraz pl meni na symbiana to nie problem:):) takze pezproblemu sobie wrzucisz:):) troszke pooogoglujesz i napewno coś wychwycisz:):) w mojej n95 musiałem zmienic taki nr odpowiadający polskiemu językowi...:)poźniej po tym aktualizowałem tel normalnym org oprogramowaniem i do tej pory mam pl:):) zapewne podobnie jes z tym samsungiem:):) mój wujaszek własnie dzisiaj sobie go kupil i tak sie nim troszke bawiłem i powiem ze telefon jak telefon:):)fajny bajerek ten panelik dotykowy,,nie sprawial mi zadnych klopotów:):) aa sam mam n95black...

Dodaj swoją opinię