Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung o aktualizacji do Androida 4.0

Samsung o aktualizacji do Androida 4.0

Q! 20 Grudnia 2011 11:43

0 0
Samsung przedstawił listę urządzeń, dla których udostępniona zostanie najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich. Wśród nich znajdzie się m.in. flagowy smartfon Galaxy S II.

Wśród pozostałych urządzeń, do których trafi najnowsza wersja Androida, znajduje się również telefonotablet Galaxy Note. Obydwa urządzenia otrzymają aktualizację systemu w I kwartale 2012 roku.

Pozostałe modele, na które trafi lodowa kanapka, to telefon Galaxy R oraz tablety Galaxy Tab 10.1, 8.9, 7.7 oraz 7.0 Plus. Najnowsza wersja Androida dla nich pojawi się niedługo potem.


Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -1

    1. ~snikers  2011-12-20 11:48:45  host: rtr.citypartner.pl

    Galaxy SII dopiero w Kwietniu wg.informacji Samsunga i to nie jest jeszcze ich pewny termin, gdzie HTC Sensation już np. w lutym ma miec akutalizacje. A Galaxy Note to tabletofon:)

  • 0

    2. ~Preza  2011-12-20 11:57:27  host: 94-40-92-40.di-net.pl

    sniker czytaj dokladnie. w kwietniu dla kanady gdzie s2 byl pozniej zreszta. Poza tym od czego sa chlopcy z xda bedzierom duuuuzo wczesniej. Zreszta nie bawi m,nie ICS w TW wole golasa. Na nexusie s pieknie smiga to nie widze potrzeby zasmiecania telefonu

  • 0

    3. ~aro  2011-12-20 12:20:50  host: rh-0-13.tsi.net.pl

    Snikers. 1 kwartał to styczeń, luty, marzec. Wiec nie mieszaj

  • 0

    4. ~a co z galaxy plus  2011-12-20 12:26:05  host: 89-77-142-55.dynamic.chello.pl

    czy nie bedzie mozliwosci ?

  • 0

    5. ~encepence  2011-12-20 12:30:11  host: 89-76-127-54.dynamic.chello.pl

    GSII dostanie Androida 4.0 w kwietniu - reszta ma dostać pod koniec 3 kwartału, czyli terminy są bardzo zbliżone. Zobaczymy jeszcze, jak to będzie wyglądało w Polsce, bo to nieco inna bajka.

  • 0

    6.  2011-12-20 12:33:48

    @4 Termin kwietnia jest tylko dla australijskiego operatora Bell. Update napewno pojawi sie duzo wczesniej dla niebrandowanych. Dodatkowo w Europie moze sie pojawic wczesniej niz dla Kanady takze nie mieszaj.

  • 0

    7.  2011-12-20 12:35:51

    to mialo byc do @5 a @4 Samsung nie podal S Plus ale mozliwe ze jeszcze dadza konkretniejsze informacje bo S Plus nie jest dostepny wszedzie a nie wiadomo ktory oddzial Samsunga podal powyzsze informacje.

  • 0

    8.  2011-12-20 12:36:00

    Heh, Galaxy S poza nawiasem?

  • 0

    9.  2011-12-20 12:36:21

    A s+ nadal nie jest wymieniany, słabo SE już pokazało alfę ICS na Xperii Arc

  • 0

    10.  2011-12-20 12:47:48

    @8 Galaxy S juz mial update do 2.2 i 2.3 a dodatkowo ma juz poltorej roku ;P znajac polityke updatow Androida przez producentow, nie jest juz wspierany. A duzo roboty by Samsung nie mial bo to ten sam hardware co Nexus S no ale coz.. napewno bedzie CM9 czysty bez brzydkiego TW4 ;)

  • 0

    11.  2011-12-20 12:48:44

    @wywern Arc S to flagowy smartfon SE, tak jak S II Samsunga ;P

  • 0

    12. ~mst  2011-12-20 13:30:44  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Nie trafia do mnie ten nexus wykastrowany z karty i z bugiem anteny przy bootloaderze :P Mogło być lepiej.

  • 0

    13. ~MST  2011-12-20 13:31:27  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Lol pomyliłem wątki, ale to też samsung no nie :)

  • 0

    14.  2011-12-20 13:33:56

    @up Co ma antena do bootloadera? bootloader tylko laduje kernel przy wlaczaniu telefonu i na tym konczy sie jego rola. Poza tym nie slyszalem zeby ktos mial jakis problem z antena. Co do pojemnosci, no coz jesli komus 16gb nie wystarcza no to juz t trudno ;)

  • 0

    15. ~pjc  2011-12-20 13:36:09  host: 89-72-89-107.dynamic.chello.pl

    ja jestem pewien ze maxymalnie w lutym juz bedzie romik na sammobile.com, a moze i wczesniej ;)

  • 0

    16. ~demon  2011-12-20 13:39:35  host: 178-36-173-21.adsl.inetia.pl

    Wiecie może że aktualnie w amazon appstore nie można nic kupić płacąc kartą z polski. A więc zanalazłem dzisiaj na to metodę. Zakładacie sobie konto normalne tak aby kupować darmowe aplikacje potem wybieracje jakąs płatną wyskakuje wam że nie macie dobrej karty i czy chcecie podać drugą wpisujecie w formularzu swoją kartę z polski i działa. Adres podałem wymyślony w USA ale na moje imię i nazwisko więc mam nadzieje że nikogo za 4 zl ścigać nie będą. Polecam aktualnie przeceny gier gameloft oraz co było dla mnie ważne splashtop remote za 0,99$ normalnie kosztuje 9,99$.

  • 0

    17. ~Miron  2011-12-20 15:22:08  host: sub208-158.elpos.net

    Scigac nie beda ale aplikacje za kilka dni ci sami skasuja z telefonu. W USA weryfikuje sie posiadacza karty po adresie i numerze telefonu przypisanego do karty....Autoryzacja jaka podales nie moze przejsc...Wymyslony adres w USA od razu odrzuci weryfikacje karty...Jezeli to przeszlo to bedzie cofniete...

  • 0

    18.  2011-12-20 15:24:55

    @11. danny93 - wiem, dlatego zamówiłem Arc S a nie SGS+ :)

  • 0

    19. ~xyzv  2011-12-20 16:50:44  host: ip-62-69-202-156.globalconnect.pl

    A ja napiszę tak-jarałem się 4.0 do momentu kiedy zobaczyłem screeny... DRAMAT!!! Krok wstecz i to na maxa. Zabawkowe ikonki, tak denne że szkoda gadać. Ja zostaje ile się da na 2.3.5 i tyle.

  • 0

    20. ~mat9v  2011-12-28 21:47:13  host: 89-69-241-12.dynamic.chello.pl

    Do Sensation na XDA już jest romik 4.0.1

Dodaj swoją opinię