Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: Nowy pomysł na etui - Clear View Cover

Samsung: Nowy pomysł na etui - Clear View Cover

LuiN 21 Kwietnia 2015 16:47

4 1

Samsung rozpoczął kampanię promującą etui Clear View Cover dla Galaxy S6 i S6 Edge.



Nowe etui oferuje już nie okienko dla powiadomień, lecz pozwala na obsługę całego ekranu, bez konieczności odchylania klapki. Etui wykonane zostało z półprzeźroczystego tworzywa sztucznego i jest dostępne w kilku wariantach kolorystycznych w cenie od 150 do 190 zł.


Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety




Źródło tekstu: Samsung, wł     

w sumie: 28
  • 3

    9. ~niezbyt korzystnie  2015-04-21 18:11:37  host: 213.158.222.206

    5. cena Galaxy S6 i S6 Edge jest tak wysoka (wg mnie zawyżona) ze producent mógłby to dodawac w pudełku jako komplet. oczekiwanie za to jeszcze ... 150 zł jest tylko już dojeniem klienta.

  • -1

    10.  2015-04-21 18:23:51

    9, w Play dostaniesz gratis słuchawki warte ponad 1000 zł, Plus dodaje ładowarki indukcyjne (biurkowa i samochodowa) warte ponad 300 zł. A etui... Kto dodaje aktualnie do telefonu etui gratis? Microsoft, LG, Apple, Sony? Nie.

  • 3

    11. ~Simbas  2015-04-21 18:33:33  host: 163-224-149-91.cpe.marton.net.pl

    Prawda jest taka, że producenci telefonów często życzą sobie za produkowane akcesoria niemałą kasę. Np Quick Circle (oryginał) do LG G3 kosztuje 119 zł. Quick Window od Nillkina kosztuje 59, z tym, że jest wygodniejsze, ponieważ posiada magnesik zapobiegający otwieraniu się okienka. Sama nakładka na plecki (oryginał) kosztuje 89 zł, podczas gdy za combo Spigena (SlimArmor) zapłaciłem 69 zł, a znacznie lepiej chroni telefon. Producenci niestety liczą sobie za znaczek firmowy na etui. Druga strona medalu jest jednak taka, że kupując urządzenie w cenie od 1,8 tysiąca w górę nie zwraca się tak bardzo uwagi na cenę akcesoriów. Bo to tak, jakby ktoś chciał Ferrari, byłoby go stać bez problemu na nie, ale jego główną bolączką było spalanie tego auta i koszty z tym związane.
    Pozdrawiam.

  • 1

    12.  2015-04-21 19:16:25

    9@ jakie słuchawki?

  • 1

    13.  2015-04-21 19:36:00

    12, Wiksa11 - były Samsung Level Over, ale... już się skończyły.

  • 1

    14. ~df  2015-04-21 19:58:42  host: 77-253-47-137.adsl.inetia.pl

    Ładne. Jak stanieje do 100 to będzie rozsądna cena.

  • 0

    15. ~robi  2015-04-21 20:43:52  host: nsithb13.blokowe.pl

    Za ta cene to powinien byc nie di

  • 0

    16. ~robi  2015-04-21 20:44:31  host: nsithb13.blokowe.pl

    zdarcia a nie jeszcze etui za 150 zl.

  • 0

    17.  2015-04-21 22:49:28

    Cena 150zł za etui jest tak samo śmieszna jak 3,5tys za telefon ;) Jestem przeciwnikiem wszelkich paskudztw nakładanych na telefony. A jak już muszę, to kupuję "plecki" Nillkina. Za 7$ na eBay albo Ali :)

  • 0

    18. ~qba  2015-04-22 09:03:00  host: 157.158.79.232

    .. sadze ze diabel tkwi w szczegolach.. dlaczego takei a nie inne.. moze ekran jest bardzo podatny na zarysowania i profilaktycznie pokazmy cos ciekawego zeby ukrys swoje niedociagniecia.. ?

  • 0

    19.  2015-04-22 09:18:57

    18, qba - pudło, ekrany i tylne panele bazują na szkłach Gorilla ostatniej generacji. Bardzo trudno je zarysować.

  • 0

    20. ~Bolo  2015-04-22 13:05:58  host: ip-91-205-72-140.iwacom.net.pl

    + na produkty Nillkin.

    A żeby przepłacić za "myśl techniczną" marki Samsung i dokładać tyle za plastikowe pudełko po to żeby chronić plastikowy telefonik... No nie, nie bardzo jest to fajne.

  • 1

    21. ~sympatyczny  2015-04-22 13:52:54  host: 37.31.145.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ludzie w czym wy macie problem??? Są etui tańsze, są etui droższe. Gdyby ono kosztowało 1500zł to bym rozumiał Wasze komentarze. ktoś będzie chciał to sobie kupi. ja bym sobie nie kupił. i czemu mieliby dokładać za darmo skoro telefon drogi??? co ma piernik do wiatraka. oczy bolą jak się czyta kolejne komentarze tego rodzaju :/

  • 0

    22. ~testowy  2015-05-24 23:49:27  host: apn-5-60-101-202.dynamic.gprs.plus.pl

    przestrzegam przed korzystaniem z tego etui !!
    powoduje powstawanie uszkodzeń wyświetlacza
    Samsung prowadzi "dochodzenie" kto zawinił a serwis odmawia naprawy gwarancyjnej !
    skandal !

  • 0

    23.  2015-07-09 21:46:25

    Witam. Potwierdzam co pisze "testowy". Jestem nieszczęśliwym nabywcą tego badziewia. Kupiłem dla siebie i dla żony. Poprzednie etui do gs4 sprawdziło się idealnie (ale nie miało przezroczystej klapki na ekran) i po 2 latach ekran nadal jest bez skazy. Etui kupiłem tydzień temu i dzisiaj szlak mnie trafił jak zobaczyłem porypany ekran na swoim tel. Myślałem że może to moja wina bo złapałem w kieszeń trochę piasku, ale żona nosi tel. w torebce i ma takie same uszkodzenia. Klapka przesuwa się po ekranie góra dół i i na boki, tworząc piękne półokrągłe rysy. Jutro zasuwam do serwisu i zażądam zwrotu kasy za etui i wymiany telefonów. Może to będzie walka z wiatrakami ale nie odpuszczę. Nie po to inwestuję w oryginały żeby patrzeć na taki syf. O postępie w tym temacie na pewno dam jeszcze znać. Pozdrawiam i odradzam ten produkt.

  • 0

    24. ~Jacek  2015-10-12 13:16:13  host: adic156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie kupujcie tego etui , niszczy wyświetlacz a najgorsze że samsung robi wszystko żeby uniknąć odpowiedzialności . Szkoda bo S6 Edge to klasa premium a producent traktuje swoich klientów jak szczeniaków . A Apple wymieniają telefony na nowe bez żadnych problemów no ale cóż samsung musi się jeszcze wiele nauczyć ...

  • 0

    25. ~Darkooo  2015-11-19 20:47:08  host: adej225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie mam ten sam problem, przez to etiu mam porysowany ekran, po prostu jest wytarty. Masakra, miał chronić a on niszczy telefon.

  • 0

    26. ~Maciej R.  2015-12-18 22:59:12  host: apn-95-40-45-31.dynamic.gprs.plus.pl

    Witam, potwierdzam, myslalem ,ze to tylko u mnie ,ale widze ze problem maja wszyscy wyobrazcie sobie ze po 2 tygodniach uzywania etui na wyswietalczu mam pelno malych okraglych wyartych koleczek. Udaje sie z tym o serwisu w przypadku odmowy sprawe skieruje wyzej, prosze dawajcie znac jak sprawa ma sie u Was.

  • 0

    27. ~Jedrek  2016-03-22 16:48:46  host: caz121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety miałem nadzieje ze w s7 edge jakoś poprawia to etui ale nic z tego... Rysy na ekranie!! Zobaczymy co na to serwis

  • 0

    28. ~Roma  2016-04-19 22:31:01  host: user-94-254-242-63.play-internet.pl

    Niestety potwierdzam ,etui clear view niszczy wyświetlacz. Po tygodniu używania miałam kilka zarysowań-kółeczek a dzisiaj po dwóch miesiącach cały ekran jest w takich rysach. Napiszcie co z tym zrobić,czy serwis przyjmuje reklamację?

Dodaj swoją opinię