Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: Note 5 jeszcze nie w lipcu

Samsung: Note 5 jeszcze nie w lipcu

LuiN 21 Maja 2015 10:23

4 0

J.K. Shin oficjalnie zdementował doniesienia o rzekomej premierze Samsunga Galaxy Note 5 już w lipcu.



Szef Samsunga zapewnia, że sprzedaż Galaxy S6 idzie dobrze i nie ma potrzeby żadnych przyspieszonych działań. Zdecydowanie natomiast zaprzecza, jakoby prototypowe egzemplarze Note'a 5 już trafiły do partnerów Samsunga.




Wcześniej do sieci trafiły plotki o tym, że Samsung przesunie premierę Note'a 5 z września na lipiec, by wyrwać część klientów Apple'owi, który jesienią zaprezentuje iPhone'a 6s Plus.

W okresie wakacyjnym możemy się jednak spodziewać innych premier Samsunga, nie wywracających dotychczasowego kalendarza. Mowa tu o Galaxy S6 Active, następcy Galaxy K Zoom czy nowej odsłonie Galaxy Alpha. Na aktualizację czeka również linia tabletów Galaxy Tab S.

Zobacz: Samsung Galaxy Note 5 już w lipcu?

Źródło tekstu: whowired, wł     

w sumie: 10
  • 0

    1.  2015-05-21 10:41:28

    Co za kretyn stwierdził, że Note 5 będzie w lipcu?

  • 0

    2.  2015-05-21 10:46:50

    1, matteo - kilka źródeł było, ale Samsung szybko zdementował temat.

  • -1

    3.  2015-05-21 11:34:41

    Naprawdę ktoś mógł sądzić że szybsza premiera odbierze klientów Apple'owi? To tak jakby gościowie w Renault spieszyli się z premierą nowej laguny aby zdążyć zanim BMW wypuści nową 3 lub 5 w nadziei, że klient wybierze właśnie ich bo byli pierwsi :)

  • 1

    4. ~f643  2015-05-21 11:40:49  host: 212.160.172.87

    @3 znowu Ty??

  • 1

    5.  2015-05-21 11:44:52

    3, applefan_ pro userzy i tak wybiorą Note'a, jest mniejszy pomimo większego ekranu niż w 6 Plus. I generalnie nie wiem co ma gorsze od Apple'a? Logo?

  • -1

    6.  2015-05-21 13:04:55

    @5 popatrz na wyniki sprzedaży - to jest miernik pokazujący co wybierają klienci.

  • 2

    7. ~  2015-05-21 13:11:45  host: 91.222.58.84

    Wyniki sprzedaży, wyniki sprzedaży - popatrz na wyniki sprzedaży w Polsce. I co z nich wynika?

  • 0

    8. ~no proszę. . . .  2015-05-21 13:35:46  host: 78.133.137.186

    iPhony ludzie wybierają tylko dla tego że jest na niego szał każdy użytkownik który potrzebuje swobody w systemie wybierze porządnego androida

  • 2

    9.  2015-05-22 17:24:29

    applefan_ - a miliardy much żrą g*wno - więc i ty je wpierdzielaj, aż się będą uszy trzęsły - idąc tą logiką : )

  • 1

    10.  2015-05-22 17:36:18

    PLANET: Nawet nie próbuj rozmawiać z tym botem. I nie ważne, czy to człowiek, ludzie, program...wypowiedzi mają ten sam poziom. :)

Dodaj swoją opinię