Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Night Effect Emporio Armani

Samsung Night Effect Emporio Armani

LuiN 22 Września 2008 13:26

0 0

W sieci pojawiły się informacje na temat nowego telefonu z rodziny fashion, będącego efektem współpracy Samsunga i Emporio Armani. Jednobryłowy telefon oferuje efekty świetlne obudowy i wyświetlacz AMOLED.

emporio armani samsung emporio armani samsung

Dobry smak i tandeta - gdzieś między jednym a drugim balansuje nowy telefon Samsunga, będący mobilnym bilbordem marki Emporio Armani. Za długą nazwą modelu (Samsung SGH-M7500 Night Effect Emporio Armani) kryje się jednak też kilka mniej widowiskowych, a bardziej praktycznych rozwiązań.

Smukły telefon posiada energooszczędny ekran AMOLED o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Znalazło się także miejsce dla aparatu fotograficznego 3,2 Mpix z autofokusem, 120 MB pamięci wewnętrznej i gniazda kart microSD.




Wsparcie dla HSDPA, to także niebanalny atut. Jeśli uda się jakoś wyłączyć te mrugające diody, telefon może się okazać całkiem interesujący - szczególnie, że będzie kosztował tylko 300 euro (mimo "drogocennego" logo). Premiera na europejskim rynku odbędzie się już w listopadzie.



Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2008-09-22 13:44:33

    Nie taki najgorszy ;)

  • 0

    2. ~peem  2008-09-22 14:47:50  host: abap79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dresowo - tipsowy. taniec z gwiazdami ;-)

  • 0

    3. ~Random  2008-09-22 15:34:29  host: imo242.internetdsl.tpnet.pl

    O kurcze!, aleee shit.

  • 0

    4.  2008-09-22 16:31:37

    Wygląda jak jakiś stary sagem, tylko że ze świecidełkami

  • 0

    5.  2008-09-22 16:36:15

    no jak sagem racja boczi... telefon dla bananowych chlopcow :)

  • 0

    6. ~czapla  2008-09-22 17:16:08  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    na ktory was nie stac... nedzne polaczki do orange po k800i !!!!

  • 0

    7. ~patryk  2008-09-22 18:06:32  host: inet20908nj-0.eranet.pl

    czapla* Większość telefonów Nokii za 1200 zł, nie ma tego co ma ten telefon za 500 zł. Dziecko neostrady ...

  • 0

    8. ~Dominik_Wojcik_Cz-wa  2008-09-22 20:35:45  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Wygląda, jak ex-mój Sagem 411x. Ciekawi mnie technologia nowego wyświetlacza, czy byłby zdolny pokonać to, czego w telefonach z kolorkiem nienawidzę: zerowej czytelności w słońcu.

  • 0

    9.  2008-09-22 21:43:15

    po ciemku wygląda fajnie do klubu w sam raz :D

  • 0

    10. ~  2008-09-22 21:50:42  host: ehost-2.mtm-info.pl

    boszzzzzzzzzz, ale festyn :/

  • 0

    12. ~  2008-11-01 15:08:45  host: clc64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tutaj srednio widac, wejdzcie na http://armanisamsungphone.com/#

  • 0

    13. ~mania  2009-04-01 15:13:29  host: 83-238-145-149.ip.netia.com.pl

    telefon z kalsa:) Ja kupilam dla napisu:D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a


~Nik | 2017-10-20 18:26:01

#4. ~RadekNiestety nie ma jeszcze modemów na USB z LTE przynajmniej Kat.6, aż dziwne. Tak więc do routerów mozna podpiąć modem LTE max. Kat.4

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet