Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung nagrodzony za design

Samsung nagrodzony za design

WitekT 17 Grudnia 2005 20:12

0 0

W tym roku prestiżowa organizacja International Forum Design (iF) przyznała produktom Samsung 25 nagród iF (m.in. za telefon SGH-D600 czy 40-calowy telewizor LCD), co oznacza ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do liczby nagród przyznanej firmie w roku ubiegłym (12).

W rezultacie Samsung uzyskał najwięcej nagród iF Design Award w 2006 roku i jest zdobywcą największej liczby przyznanych dotychczas nagród iF.

Zdobywcy największej liczby nagród iF Product Design Award 2006:
Samsung - 25,
Philips - 19,
IBM - 16.
Nagrody iF Design Awards są przyznawane produktom, których sprzedaż ma się dopiero rozpocząć, lub które są obecne na rynku nie dłużej niż trzy lata. Ocena stanowi sumę punktów przyznawanych na podstawie kryteriów takich jak: jakość projektu, materiały, innowacyjność, ochrona środowiska, funkcjonalność, łatwość obsługi, estetyka, bezpieczeństwo i trwałość. Oficjalna prezentacja wyników nastąpi w marcu podczas corocznych targów elektronicznych CeBIT w Hanowerze.

Obecnie Samsung zatrudnia na całym świecie ponad 550 projektantów i prowadzi kilkanaście centrów wzornictwa, między innymi w Los Angeles, San Francisco, Tokio, Londynie i Szanghaju, pragnąc w ten sposób dotrzymać kroku potrzebom regionalnych konsumentów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-D600 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-127-179.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.