Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung nabija się z klientów Apple'a [wideo]

Samsung nabija się z klientów Apple'a [wideo]

LuiN 23 Listopada 2011 11:33

0 0
Samsung Mobile USA zaprezentował nietypową reklamę swojego telefonu, w której nabija się z klientów Apple'a.

Ciekawe czy wyrośnie z tego seria spotów podobna do tej, w której Apple przekomarzał się z Microsoftem. Początek jest obiecujący:-)

Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne





Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2011-11-23 12:23:04  host: afhp247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HHAHAHA dobre :D

  • 0

    11.  2011-11-23 12:24:37

    Zwracam uwagę, że kilka osób stojacych w kolejce mają...słuchawki samsunga! Jeden to nawet te z debiutu Omnia ;)

  • 1

    12.  2011-11-23 14:16:26

    A mnie się też podobało. Kreatywnie, bez chamstwa i z humorem ;)

  • -1

    13. ~  2011-11-23 14:37:10  host: afjt222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie napisy? Ja nie rozumiem o czym oni bełkoczą...

  • 0

    14. ~adeamus  2011-11-23 14:55:35  host: dgx88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda, że założyliście z góry, że wszyscy znają angielski... mam dla was wiadomość - nie jest to moja ojczysta mowa...

  • 0

    15. ~Czytelnik  2011-11-23 15:35:30  host: v05-15.opera-mini.net

    Nie potrzeba znać angielskiego, zeby rozumieć tą reklamę. może umyka nam jakiś "smaczek", ale nawet na wyłaczonej fonii wiadomo o co chodzi. Po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna widzę reklamę, która jest znakomita. Szkoda, ze u nas takich nie robią.

  • 0

    17. ~luk  2011-11-23 16:27:59  host: 77-253-107-223.adsl.inetia.pl

    nice:D

  • 0

    18. ~  2011-11-23 16:30:39  host: afjt222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    RadekM, chciałbyś, żeby np.: wytrawni łyżwiarze nazywali Cię kaleką, bo nie umiesz kręcić takich piruetów jak oni?

  • -1

    19. ~luka  2011-11-23 16:54:28  host: 77-253-107-223.adsl.inetia.pl

    Radku zdajesz sobie sprawę że większa część obywateli Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii nie mówi po angielsku? Czy to też kalectwo? Jakieś kompleksy i dlatego tak akcentujesz to ,że inni mogą czegoś nie umieć?

  • -3

    20. ~Mike  2011-11-23 18:49:56  host: 62.244.159.153

    Ta reklama świadczy wyłącznie o tym, że skośnoocy są kompletnie niekreatywni i jedyne, co potrafią, to naśladować wzorzec - Coca-Colę, Levi`s, McDonald`s, Apple to referencja w swojej klasie, ikony popkultury, a Samsung to plastikowa kopia legendy, notabene nic nie warta bez amerykańskiego oprogramowania, jakże charakterystyczne to dla Azjatów. Czują się być w defensywie i słusznie!

  • 2

    21.  2011-11-23 18:59:03

    @20 a teraz wytrzyj brodę bo się zaplułeś.

  • 0

    22. ~  2011-11-23 19:46:53  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Samsungowi tylko ubolewać jak mu Google podrzuciło Androida4.01 który nie obsługuje pamięci masowej i wydajność systemu jest mniejsza jak Android3.3.3

  • -1

    23.  2011-11-23 20:04:20

    Prędzej wydałbym nawet 5 tys. na Iphone'a niż 1 zł na koreańskie badziewie. Tego typu reklamy jeszcze bardziej odrzucają mnie od tego "producenta". PS. Fanem Apple nie jestem.

  • 1

    24. ~Kamil_K  2011-11-23 20:16:04  host: dslb-178-000-104-095.pools.arcor-ip.net

    Pozdrawiam pieniaczy, którzy nie lubią koreańskiego badziewia, ale za to uwielbiają sieć z greckim kapitałem i infrastrukturą z chińskiego badziewia. Post napisany z koreańskiego badziewia z autorskim koreańskim badziewnym systemem.

  • 0

    25.  2011-11-23 20:35:40

    @23 widać...

  • -1

    26.  2011-11-23 21:50:30

    24, akurat ich system nie jest badziewny. Jest największym (jedynym?) plusem ich "smart"fonów. Niestety, reklamowany SGSII korzysta z najgorszego systemu operacyjnego wszechczasów, więc twój argument ma się jakoś nijako. 25, Najbardziej lubię telefony marki Nokia, ale nie jestem do żadnej marki przywiązany. iPhone'a nie miałem i w najbliższym czasie nie będę mieć, więc sugerowanie, że jestem fanem Apple jest błędne. Z dwojga złego, zawsze wybrałbym jednak jakość (Apple), zamiast "jakoś" (SZAJSung).

  • 0

    27. ~luka  2011-11-24 10:23:35  host: 77-253-107-223.adsl.inetia.pl

    26. Na jakiej podstawie uważasz że to najgorszy system, a może uważasz że dla Ciebie to jest najgorszy system tylko o tej drobnej różnicy zapomniałes wspomnieć.

  • 0

    28.  2011-11-24 12:58:13

    przeciez nowoczesne telefony na andku maja wiecej ramu, lepszy proc i grafike od mojego kompa! a to na nim moge jednoczesnie sluchac muzyki, wczytywac filmik z YT, przegladac forum i rozmawiac na gadu, fejsczacie naraz i nic nie tnie! Andek jest spoko tylko co z ta optymalizacja...

  • 0

    29.  2011-11-24 16:50:21

    @28 jaki masz przelicznik wydajności z .X86 na ARM?

  • 0

    30.  2011-11-25 10:27:53

    świetna reklama! znacznie lepsza niż applowe bzdury... i uderza de facto nie w sam produkt apple ale w marketing i pseudo eventy jakimi jest nocowanie pod sklepem żeby coś kupić. Hamerykanie nie mieli komuny więc dla nich to coś 'cool'...

Dodaj swoją opinię